Як розблокувати переробку робочого столу Facebook для раннього доступу

Незабаром Facebook на робочому столі стане набагато ближчим до версії соціальної мережі, яка є на вашому телефоні, оскільки довгоочікуваний редизайн починає витікати. У четвер, 19 березня, Facebook почав випускати опцію ввімкнення нового впорядкованого дизайну робочого столу, який також пропонує нові функції, такі як швидша продуктивність та темний режим. Пізніше цього року новий дизайн стане типовим для facebook.com, повідомили в компанії Digital Trends.

Вперше анонсований на F8, оновлений facebook.com використовує навігацію, подібну до мобільної програми, з вкладками для дому, годинника, ринку, груп тощо. Однак при більшому розмірі екрана додаткові ярлики вставляються на бічну панель ліворуч. Історії також стрибають на верх, збиваючи поле оновлення стану на сходинку.

Попередня Наступна 1 з 3 редизайн facebook, як обрати канал новинредизайн facebook, як вибрати в темному режиміредизайн facebook, як вибрати профіль

Редизайн - це більше, ніж просто більш мінімалістичний вигляд, що відповідає мобільному додатку. Facebook заявляє, що дизайн допомагає користувачам швидше знаходити те, що вони шукають, тоді як домашня сторінка та наступні сторінки також завантажуватимуться швидше. Коли ви створюєте нову подію, сторінку чи групу, веб-сайт відображатиме попередній перегляд у режимі реального часу під час роботи.

Якщо вибрати новий дизайн, користувачі зможуть отримати доступ до нового темного режиму рано. Варіант перегляду призначений для мінімізації яскравості екрана та відблисків для нічної прокрутки.

Хоча новий вигляд буде за замовчуванням для всіх пізніше в цьому році, Facebook спочатку впроваджує дизайн як функцію, що дозволить - це означає, що ви можете спробувати його раніше і повернутися до класичного Facebook (поки), якщо ненавидите це. Ще не кожен користувач має доступ, але Facebook вже сьогодні розповсюджує дизайн для “більшості користувачів”.

Щоб увімкнути новий дизайн, перейдіть до меню «Налаштування» та виберіть опцію «побачити новий Facebook». Щоб повернутися назад, перейдіть до того ж меню, але виберіть “переключитися на класичний Facebook”.

Як Facebook поділився з оригінальним анонсом редизайну, дизайн також зосереджений на спільноті, з простішим доступом до груп та можливістю ділитися повідомленнями безпосередньо до груп, не залишаючи стрічки новин. Спільнота приєднується до конфіденційності як головний напрямок діяльності платформи та генерального директора Марка Цукерберга.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found