Sports Illustrated представляє бота NFL від GameOn

Супер КубокМало того, що настала (майже) осінь, але настав і не менш захоплюючий сезон. Тільки замість латте зі спеціями з гарбуза в ньому задіяна свиняча шкіра. Футбольний сезон зараз у самому розпалі, і в найкоротші терміни Sports Illustrated запустив чотирьох нових ботів, які триматимуть вас у курсі всіх тих недільних дій, незалежно від того, де ви знаходитесь і яким додатком ви користуєтесь. Познайомтесь з новим ботом Sports Illustrated NFL від GameOn, якого ви можете знайти в Telegram, Slack, Facebook Messenger та Skype. Також незабаром з’являться боти для Kik та iMessage, тож у вас ніколи не буде виправдання для того, що ви не стежите за улюбленою командою.

Обіцяючи "неперевершене висвітлення НФЛ", включаючи "найсвіжіші новини, експертний аналіз, щоденні відео, захоплюючі захоплюючі фотографії та відомі історії, які ви очікуєте від Sports Illustrated", ці нові боти від GameOn надішлють оновлення суперфанів двічі день із найактуальнішими новинами від улюблених команд.

Нещодавно боти стали новим способом насолоджуватися всіма діями ближче, ніж будь-коли раніше, а засновник і генеральний директор GameOn Алекс Бекман каже, що технологія лише починається. “Було б дуже впевнено сказати, що протягом наступних шести місяців ми можемо очікувати, що більше видів спорту почнуть проникати в цю бот-інфраструктуру - і такі функції, як можливість стежити за гравцями, крім команд або гарячих популярних тем, таких як вільне висвітлення агентства, охоплення проектів тощо », - сказав Бекман VentureBeat. "В основному, якщо це відбудеться протягом перших 25 хвилин ESPN, ви зможете стежити за цією історією в GameOn та наших ботах".

GameOn та Sports Illustrated вже мають підтвердження концепції в своєму олімпійському боті, який широко застосовувався, особливо в групах. "З 500 користувачів Skype, які додали [бота] за першу годину, понад 90 відсотків мали кілька команд ... тому коефіцієнт життєвої сили був дуже захоплюючим", - сказав Бекман.

Більше того, інтеграція ботів у програми обміну повідомленнями дозволила шанувальникам взаємодіяти не тільки з ботом, але й один з одним у режимі реального часу, коли вони отримували інформацію. І ви знаєте, що це означає - дуже багато розмовних розмов. «Як правило, раніше я отримував push-повідомлення від ESPN чи якогось додатка, тоді я переходив до Twitter чи Facebook; Я ходив би від програми до програми, намагаючись знайти, де знаходяться мої друзі, які спостерігають за грою », - сказав Бекман про старі способи розмовляти сміття. "Існує велика різниця між читанням та набором тексту, коли всі знаходяться в одному вікні, і не потрібно шукати різні програми".

Тож готуйтеся, любителі спорту. Вік спортивного бота настав, і це може назавжди змінити спосіб перегляду ігор.

Останні повідомлення