Джастін Трюдо - перший політик, який проводив запитання та відповіді на "Snapchat Live Story"

Snapchat Trudeau історія Justin Михайло Палінчак / 123RF.com Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо офіційно є першим політиком, який взяв участь у "Snapchat Live Story" (куративному слайд-шоу зображень та відео з конкретної події).

В рамках своєї поїздки по Онтаріо в четвер Трюдо зайшов до програми візуальних повідомлень, щоб провести сесію запитань та відповідей у ​​стилі міської ратуші. Молодших користувачів Snapchat з університетських містечок по всій країні попросили подати свої запитання у формі доріжок до історії "Запитання та відповіді Трюдо".

Наразі "Жива історія" представлена ​​в розділі "Відкрити" програми, і вона буде доступна для користувачів у США, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії та Великобританії до п'ятниці 16:00. PT, повідомляє Adweek.

Історія запитань і відповідей Трюдо, як правило, переключається між відеозаписами, що створюються користувачами (про все, від зовнішньої політики до процедури догляду за волоссям прем'єр-міністра) та відповідями Трюдо. Подібно до своєї стрічки у Twitter, Трюдо відповідає на деякі запити англійською, а інші французькою. Додаткові знімки включають зустріч Трюдо з місцевими жителями під час його туру в Онтаріо.

snapchat trudeau story img 2467snapchat trudeau story img 2470snapchat trudeau story img 2473

Один користувач запитав Трюдо: "Які зміни політики ми повинні передбачати під час останнього перестановки кабінету ... особливо щодо зовнішньої політики з США" Камера в режимі селфі відповіла прем'єр-міністру Канади: "Наш новий міністр закордонних справ Крістія Фріланд має глибокі зв'язки і контакти зі США, які збираються допомогти новій адміністрації".

Незважаючи на проведення подібних інтерв’ю із такими знаменитостями, як Селена Гомес та Кевін Харт, Snapchat не зумів забезпечити політикам те саме. Однак додаток отримав позицію серед кандидатів у президенти Дональда Трампа та Хіларі Клінтон під час виборчого сезону, причому обидва вони використовували спонсоровані функції Snapchat (наприклад, лінзи) для рекламних цілей. Можливо, ми навіть побачимо запитання про Трампа в майбутньому або подібні Live Stories з іншими світовими лідерами.

Останні повідомлення