Служба статистики Instagram Instagram Nitrogram розширюється, отримує задоволення від хештегов

нітрограмний комп'ютерКоли Instagram стартував, він почувався більш близьким, ніж більшість інших соціальних мереж; просто ви та ваші друзі обмінюєтесь фотографіями на своїх телефонах. По мірі зростання він втратив частину своїх незалежних кредитів, але залишається благодатним ґрунтом для великого вірусного маркетингу.

Instagram важливий для розбудови брендів, незалежно від того, чи є ви музикантом із зеленим звуком, який хоче покращити свій профіль у соціальних мережах, або завзятим маркетологом. Мобільний сайт для обміну фотографіями вибухнув у 2012 році, і зараз він вважається вищим інструментом соціальних медіа нарівні з Twitter або Facebook (хоча чимось більше схожий на Pinterest). Але важко зрозуміти, що слід розміщувати, щоб залучити нових фоловерів та зацікавити своїх відданих шанувальників.

Початкова служба аналітики Instagram Nitrogram спрощує з’ясування, які публікації потрапляють, а які падають. Нова послуга надає актуальну інформацію про ваші публікації, використовуючи кольорові графіки, щоб чітко показати ваші сильні та слабкі сторони. Зареєструватися дуже просто: просто введіть своє ім’я користувача в Instagram та електронну адресу. Зачекайте підтвердження, що ваш звіт готовий. І тоді ти вже працюєш.

Nitrogram усуває деякі здогадки щодо створення популярних публікацій. Можливо, ви ніколи не дізнаєтесь, яка фотографія вашої собаки є наймилішою, але, використовуючи розподіл даних служби, ви точно зможете з’ясувати, чи користується #cutedogs або # puppies4ever, що виграє у вас більше шанувальників.

Коли ви відкриваєте послугу, ви переходите на домашню сторінку Insights, де бачите загальну аудиторію, і вони сортуються географічно. Поруч із розділом "Аудиторія" є детальна інформація про те, як люди взаємодіють із вашим обліковим записом: скільки лайків у вас? Скільки коментарів? Він показує, чи збільшується чи зменшується залучення на основі встановленого вами періоду часу. Мене трохи спалахнуло, коли я дізнався, що кількість моїх «лайків» зменшилася на 17,7% за останні 30 днів. Думаю, мені краще підняти його на ступінь!

нітрограма

Ви можете бачити своїх послідовників, викладених на карті світу, що завжди цікаво, і ви можете переглянути ряд графіків, які точно визначають, як люди взаємодіють з вашим рахунком. Вибрати візерунки досить просто.

Спілкувався з лідером спільноти та вмісту Nitrogram Тібо Давулом про послугу "вибухового маркетингу в Instagram". Давулт пояснив, що орієнтація Instagram на фотографії означає, що вона працює трохи інакше, ніж інші служби соціальних мереж; однак він також зазначив, що оскільки ви використовуєте хештеги в Instagram, а також Twitter, вони мають спільну ключову функцію.

Він пояснив, як люди можуть використовувати ідеї Nitrogram для більш успішного Instagramming: «Дізнатися більше про свою аудиторію та спільноту Instagram - це перший крок до успіху в Instagram. Це дозволяє вам адаптувати вміст, яким ви ділитесь, до більш привабливого та привабливого для вашої аудиторії ".

Nitrogram щойно отримав оновлення, яке зробить його ще більш корисним, оскільки тепер він може організувати аналітику навколо хештегов. Якщо ви використовуєте хештеги у своєму дописі, Nitrogram розповість вам про інші, зазвичай пов’язані з вибраними вами, і покаже, які користувачі отримують найбільші результати, використовуючи той самий хештег, що і ви.

Отже, вам потрібен Nitrogram, якщо ви просто випадковий користувач Instagram? Можливо, ні, якщо ви дійсно не прагнете створити послідовників лише для власного задоволення. Це скоріше інструмент брендування, ніж щось, що потрібно для максимального задоволення від програми для обміну фотографіями.

Тим не менш, люди сприймають Instagram серйозно. Ви можете придбати фоловерів, як і в Twitter, а для деяких груп підлітків і навіть дорослих накопичення великої кількості фоловерів є своєрідною грою. Незалежно від того, чому ви хочете отримати додаткових фоловерів, Nitrogram надає цінну інформацію, яка допоможе вам органічно створити фану, а не просто купувати ботів.

Базова версія Nitrogram безкоштовна, але якщо ви дуже серйозно ставитесь до створення свого бренду, у них також є плани, призначені для користувачів з дуже великою кількістю підписників. Вони варіюються від «Феєрверків», який орієнтований на людей, у яких менше 10 000 підписників (що поверне вам приблизно 45 доларів США), до «Великого вибуху», який встановлюється за запитом та орієнтований на користувачів із понад 200 000 підписників.

Останні повідомлення