Над грою автор вибачається, обіцяє переписати книгу

над гроюКоли ви почуваєтесь надзвичайно щедрими і хотіли б послужити незнайомцям, які потребують, замість того, щоб дути гроші на непотрібні речі, Kickstarter - прекрасне місце для полювання на дивовижні проекти, яким ви можете допомогти втілити реальність - ви можете допомогти очистити схід Нью-Йорка Річка і створити громадський басейн, наприклад. Ви можете допомогти побудувати транс-театр, фінансувати документальний фільм про ALS або почати чийсь бізнес із соліннями. І є купа проектів, які вже досягли більше, ніж їх цільова мета збору коштів, як лічильник світла для iPhone, справді крута RPG, взуття з паперу та Вероніка Марс фільм, який я особисто підтримав. На вибір є чимало гідних ініціатив, але це такі проекти, як Above The Game: Посібник із досягнення чудового з жінками, і той факт, що він щойно повністю фінансується, змушує нас захотіти кричати в подушку і відчувати пригніченість для людства.

Кен Хоїнські, він же TofuTofu на Reddit, вважав чудовою ідеєю створити покроковий посібник для того, щоб "поправлятися з жінками". Він уже опублікував свої поради щодо мудреців про Reddit і отримав багато позитивних відгуків, які закликали його відправитися в Kickstarter і перетворити свої записи на книгу. Якщо вам цікаво, чому він вважає, що він буде експертом з даної теми, перегляньте відео.

Творець вище-ігор-Кен-Хоїнський

Можливо, ви спочатку трохи шкодуєте його, розповідаючи про його ботанічне дитинство та пояснюючи його нездатність зустрічатися з жінками - там важко! Він навіть детально описує зусилля, які він доклав, щоб дізнатись про те, як познайомитися з жінками за допомогою Пошуку Google. Багато з нас бореться з протилежною статтю ... але насправді далеко не всі зайшли так далеко, як просити людей внести важко зароблені гроші для сприяння пропаганді це тип порад, який блогер Кейсі Малоун зміг підняти, перш ніж більшість сторінок Хоінського на Reddit тимчасово (і зручно) пішли вниз:

Підійди до неї БЛИЗЬКО, блін!

Процитувавши Роба Джаджа, "особистий простір - для кицьки". Я вже казав вам, що найуспішніші спокусники - це ті, хто не може відвести руки від жінок. Ну, ти не зможеш цього зробити, якщо ти не поруч!

Усі найбільші спокусники в історії не могли не відводити рук від жінок. Вони агресивно загострювались з кожною жінкою, з якою фліртували. Вони почали негайно торкатися до них, дотримувались чудової мови тіла та зорового контакту, і були безсоромними у своєму тілі. Навіть коли дівчина відкидає ваші досягнення, вона ЗНАЄ, що ви її бажаєте. Це гаряче. Це збуджує її фізично та психологічно ».

Вирішіть, що ви збираєтеся сидіти в такому положенні, що можете потерти їй ногу і спину. Фізично підніміть її і посадіть собі на коліна.Не питайте дозволу. Будь домінуючим. Змусьте її відбити ваші аванси.

Витягніть член і покладіть на нього руку.Пам’ятайте, вона дозволяє вам це робити, тому що ви зарекомендували себе як ЛІДЕР. Не питайте дозволу, ВІЗАЙТЕ РУКУ, і покладіть його прямо на свій член ".

Джерело, яке використовувала Малоун, більше не містить витягу, наведеного вище, але завдяки її кампанії проти Над грою,кілька зацікавлених користувачів мережі повідомили Kickstarter про цей проект, який потенційно може бути постачальником сексуального насильства над жінками. Незважаючи на це, проект вже досяг своєї мети зі збору коштів саме сьогодні - він фактично отримав 14000 доларів за свою початкову мету в 2000 доларів завдяки 732 підтримкам.

Хоча розмиті Умови використання Kickstarter, в яких сказано, що він «залишає за собою право відхилити, скасувати, перервати, видалити або призупинити кампанію в будь-який час і з будь-якої причини», можуть викликати занепокоєння у законних учасників проекту, це одна з таких винятки, коли ми не проти цього. Насправді, ми сподіваємось, що всі ці речі відбудуться.

Оновлення, 19 червня 2013 р., 19:00: За даними Betabeat, Kickstarter опублікував таку заяву:

Kickstarter переглядає проекти, виходячи з наших рекомендацій, а творці інформації діляться на своїх сторінках проектів. Це процес, який ми вдосконалювали протягом чотирьох років і продовжуємо вдосконалювати щодня. Ми прагнемо до справедливої ​​та продуманої політики, яка підтримує здоров'я екосистеми Kickstarter.

Сьогодні вранці матеріал, який автор проекту розмістив на Reddit на початку цього року, був представлений нашій та громадськості за кілька годин до кінцевого терміну проекту. Частина цього матеріалу є огидною та несумісною з нашими цінностями як людей та як організації. Однак, виходячи з наших поточних вказівок, матеріали на Reddit не гарантували безповоротної дії щодо скасування проекту.

Як стюарди Kickstarter нам іноді доводиться приймати важкі рішення. Сьогодні ми дуже уважно стежили за обговореннями в Інтернеті. Це призвело до багато внутрішнього обговорення та призведе до подальшого перегляду нашої політики.

Умови використання Kickstarter чітко зазначають, що люди не можуть подавати вміст, який можна вважати "незаконним, загрозливим, образливим, переслідуючим, наклепницьким, наклепницьким, оманливим, шахрайським, деліктним, нецензурним, образливим, нецензурним або вторгненням в конфіденційність інших людей". Рішення компанії може бути пов’язане з тим, що образливий вміст ніде не було знайдено на сторінці Kickstarter Хойнського, а скоріше опубліковано на Reddit, де сайт краудфандингу не має юрисдикції. Незважаючи на це, петиція на DoSomething була розміщена, в надії, що Kickstarter переосмислить свою оцінку цього питання.

Оновлення, 21 червня 2013 р., 10:20: Схоже, Kickstarter змирився! Вони щойно випустили таке вибачення: “Ми помилились”. Вони коротко пояснили, чому вони не скасували проект, коли група людей виступила проти образливого "керівництва спокушання", зазначивши, що у них було лише дві години між повідомленням та кінцевим терміном проекту, і їм ніколи не доводилося реагувати на проект запит на видалення, який швидко раніше. Вони також пояснили, що якби вони бачили матеріал під час подання проекту на Kickstarter (вони цього не робили), вони б не схвалили його спочатку. “Kickstarter завжди забороняв вміст, що пропагує або прославляє насильство проти жінок або когось іншого. Kickstarter відданий культурі поваги », - йдеться у дописі в блозі.

Повернути гроші після закінчення проекту Kickstarter неможливо, але компанія видалила зі свого сайту сторінку проекту, що порушує (кешовану тут для забезпечення прозорості). Вони також пожертвували 25 000 доларів організації RAINN, яка проводить кампанію проти сексуального насильства.

Оновлення, 24 червня 2013 р., 16:10: Відповідно до DoSomething.Org,Над грою Власник проекту Kickstarter Кен Хойнскі "" від усієї душі вибачається перед усіма, кого [він] образив ", і прагне написати книгу, яка пропагує згоду, повагу та здорові стосунки. Після того, як Бен Кассой з DoSomething.Org звернувся до Хойнського, автор зрозумів, що «йому потрібно« серйозно оцінити кожне останнє слово мого письма, щоб переконатися, що я не заохочую сексуальні нападки якимось чином, формою чи формою ». Він перепише свою книгу під керівництвом та розумінням багатьох організацій, що займаються боротьбою проти зґвалтування та зловживання, з якими він має намір зустрітися.

Останні повідомлення