18 запитань, які потрібно задати собі перед завантаженням цієї фотографії

Запитайте себеЦе безсоромна зона: нормально любити соціальні медіа аж до одержимості. Вперед, Instagram наступні 24 години. Твітуйте про одноманітність вашої поїздки додому! Заїзд до вашого будинку на Facebook. Ми не засуджуємо, бо ми любимо ці речі.

І як і всі інші, хто живе своїм життям в Інтернеті, ми знаємо, що частина протоколу публікує всілякі фотографії на звичайному, нехай це буде селфі в машині, зображення вражаючого заходу сонця, ваш бублик у Starbucks, захоплення екрану смішного повідомлення в чаті або стилізована надихаюча цитата. Однак через годину або близько того, переглядаючи ваші звичайні переслідування в Інтернеті, ви будете відчувати себе все більш нетерплячими та роздратованими, коли вас обстрілює потік фотографій, які насправді не ріжуть його. Або на зворотному боці, після кількох келихів вина, можливо, ви думаєте, що пора завантажити ці 500 фотографій своєї подорожі до Флориди. Ну, ви потрапили в потрібне місце.

Ніхто не хоче бути “тим хлопцем” чи “тією дівчиною”, коли справа стосується соціальних сайтів. З цією метою, ось кілька запитань, які ви повинні задати собі, завантажуючи цю фотографію в Instagram, Twitter, Tumblr, Facebook або де завгодно. І відповідайте чесно, гаразд?

1. У вас чудовий день волосся, чи ваш наряд милий?

ootdселфі

У кожного є один із таких днів, і вам абсолютно дозволено святкувати. Сміливо робіть чудове селфі, скрасьте обличчям за допомогою фільтра «Підйом» і завантажуйте в Instagram. Не потрібно натискати завантаження на Facebook - у будь-якому випадку всі ваші друзі, які це вдячні, напевно знаходяться в Instagram. І є щось у селфі у Facebook чи Twitter (особливо у тих, що виштовхуються з Instagram), що здається занадто поблажливим. Це набагато прийнятніша звичка в Instagram, тож залишмо це там. Крім того, не публікуйте селфі щодня. Це просто засмучує всіх ...

2. Ви висвітлюєте сімейний захід?

сімейний фб альбомЯкщо це ваша сім’я, продовжуйте і діліться альбомом цього альбому на Facebook - ваші родичі на сайті вас вдячні за це. Просто обов’язково сфотографуйте більше людей, яких ви насправді знаєте, а не фотографії випадкових незнайомців. Якщо ви вже плануєте завантажити альбом, який коштує фотографій у Facebook, не публікуйте зазначені фотографії в Instagram. Ми вже бачимо там по одній фотографії, такою, якою вона є, тому не будьте придурком, засмічуючи стрічку. Якщо вас справді неможливо зупинити, створіть фотоколаж і обмежте охоплення сімейної зустрічі одним зображенням в Instagram. Двоє, насправді, ніхто інший не дбає про випуск вашого двоюрідного брата та подальше барбекю. Але ваша сім'я знає! Тож альбом у Facebook геть!

Якщо це чужа сім’я, якщо хтось прямо не попросив вас сфотографувати їх, не заважайте завантажувати її в Інтернет. Це просто моторошно.

3. Скільки дитячих фотографій ви зробили сьогодні?

немовляти в InstagramАууу ... так ваша дитина носить супер милий комбінезон? Добре, продовжуйте і публікуйте фото в Instagram та Facebook, де милість зазвичай відзначається. Якщо ви, однак, відчуваєте себе досить радісним із цим телефоном із камерою і вважаєте, що двадцять мікровиразів вашої дитини того варті, залиште ці телефони на телефоні та на телефоні. Одна найкраща дитяча фотографія на день є прийнятною, переважно, якщо вона зберігається у фотоальбомі Facebook, як-от "Віхи моєї дитини" чи щось інше. Помірність, люди.

4. Немає дітей? Мила собака та / або кішка?

собаки tumblrВаш вихованець майже схожий на вашу дитину, тож застосовуйте ті самі правила, які я щойно згадав, до фотографій тварин - обмежтесь однією фотографією на день у Facebook чи Instagram або зберігайте їх у своєму телефоні чи комп’ютері. Якщо ваш пухнастий друг має особливо особливий вираз, не забудьте також завантажити його на Tumblr, де він буде завжди бути добре прийнятим. А ще краще, візьміть анімований додаток GIF і вирушайте до міста; ми всі знаємо, наскільки Tumblrsphere це оцінить.

Чесно кажучи, зробіть це особливим моментом. З такою швидкістю, як розвивається Інтернет, ми ніколи не закінчимо милі фотографії тварин. Не хвилюйся.

5. Ви щойно поспілкувались із кимось?

герпес

Будь ласка, поділіться своїм знімком екрана в Twitter або Facebook, де можна буде насолоджуватися більшою версією фотографії. Завантажити його на Tumblr також є варіантом - ще краще, зв’яжіть свій Tumblr з Facebook та Twitter, щоб отримати гарну невеличку інтеграцію та зберегти все разом. Пропустити Instagram - будь ласка. Ми просимо вас

6. Ви щойно сфотографували захід сонця?

fb захід сонцяО, людино, вітаю вас, що ви бачите те, що відбувається щодня, скрізь, ніколи! Вибачте, довелося. Ну чи фотографія досить дивовижна, як є, немає редагування? Як і в тому випадку, ви користувались дзеркальною дзеркальною камерою та встановлювали ручні налаштування та все інше? Тоді сміливо робіть це своєю новою обкладинкою на Facebook або Twitter. Якщо ви взяли його зі своїм телефоном, і це буде виглядати добре лише у тому випадку, якщо ви насичено його наситите, вирушайте до Instagram. Не пройти їхати. Не збирайте 200 доларів. Не завантажуйте на Facebook. Серйозно кажучи, будь-який альбом у Facebook під назвою “Заходи сонця” отримає близько двох вподобань від ваших батьків. Просто навіть не переживайте проблеми.

7. Це те, що ви збираєтеся фотографувати їжу?

ребра

OK, порно про їжу та обмін фотографіями - це щось суперечливе (Sidenote: Хіба ви всі не любите, що це суперечлива тема !?). Тож вам потрібно задати собі безліч підзапитань на це запитання: це екзотична чи дивна їжа - наче ви збираєтеся їсти жирафа (це сумно, не робіть цього, вони милі)? Гаразд, це з підписом цікаво, і у вас немає затримок у тому, що ви розміщуєте. Ваша трапеза хитро влаштована, тобто це кекс у формі, що нагадує Сокола Тисячоліття? Знову ж таки, завантажуйте це де завгодно, хоча ми б стверджували, що деякі мистецтва та хештеги Instagram лише покращують це.

Це бутерброд PB&J? Ні. Абсолютно ні. Ні фото, ні як, ні як. Це звичайна стара вечеря зі стейками, але ви просто хочете похвалитися, що ходите до вишуканого ресторану? Знову ж таки, ні. Це просто сумно.

8. Ви фотографуєте малюнок?

мона ліЯкщо ви особисто завітали до Музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку і побачили прекрасний шедевр у плоті, включіть себе на фото, щоб відзначити подію, і сміливо діліться у Facebook, Instagram чи Twitter. Не турбуйтеся фотографувати лише твір мистецтва - це те, для чого потрібна програма Google Images.

Якщо ви просто любите картину, але не бачили її, я думаю, ви можете завантажити її або закріпити на Pinterest. Пропустити інші соціальні мережі. За любов до Google, пропустіть це.

9. Це нічна дата?

дата instagram нічЯкщо у вас блаженні стосунки, швидше за все, ми вже знаємо про це ... не потрібно втирати це в чиєсь обличчя. Якщо ваша дата - святкування ювілею, ви можете створити своєрідний колаж і опублікувати один (лише один!) Малюнок Twitpic або Instagram, і гаразд, у Facebook, щоб ви могли позначити його як життєву подію. Щось більше, ніж розглядається як хвастощі - збережіть свої кадри для своїх фотоальбомів вдома, де ви та ваш красуня зможете насолоджуватися ними самі. Якщо ви перестараєтесь і завантажите фотографію з щотижневого побачення ввечері, ви збираєтеся колективно роздратувати світ. Якщо потрібно, потрібно це зробити - лише в Instagram. Ми вас відрізаємо!

10. Ти стаєш хитрим?

Як робити фотографіїЯкщо ви маєте намір написати докладні інструкції зі своїми фотографіями, взагалі пропустіть завантаження фотографій у соціальні мережі - напишіть допис у блозі та поділіться посиланням у Facebook та Twitter - не зберігайте все там. Поділіться кінцевим продуктом, знятим в Instagram або Pinterest, природно.

11. Ви на супер-дивовижному концерті?

Це я з MrazWomen підписуюсь. Це я з MrazWomen підписуюсь.

Якщо ви знаходитесь у розділі з кровотечами з носа, який називається Загальним прийомом, зробіть один натовп, завантажте його в Instagram, вдаріть фільтр і закінчіть - натисніть одноразове завантаження на Facebook або Twitter. Не потрібно робити або ділитися більше цього, крім випадків, коли ви перебуваєте в першому ряду - у такому випадку зробіть одну велику фотографію та завантажте її в Instagram, Facebook або Twitter. Тоді приберіть свій проклятий телефон і просто насолоджуйтесь шоу, чи не так?

12. Ви з кимось відомим?

варення з мраз

Безумовно завантажуйте у всі свої акаунти в соціальних мережах. Це одна з тих ситуацій, коли кілька завантажень є вибачливими, тож візьміть і біжіть! Роби все, що хочеш, це Джейсон Фрікін Мраз !!!! Так, це правильно! Це я з The Mraz!

13. Чи є у вас улюблена цитата з фільму у вигадливій типографіці?

цитати pinterestЯкщо ви обдаровані навичками графічного дизайну, найкращими місцями для ваших шедеврів є Pinterest, Tumblr та Instagram (Instagram - це майже розтяжка - якщо ви дійсно дотримуєтесь правил, давайте дотримуватися перших двох). Користувачі там - ваші люди, не бійтеся. Якщо це чужа робота, будьте задоволені, прикріпивши її до Pinterest.

14. Ви думаєте, що ваше уособлення качки занадто мило, щоб його не розміщувати?

Instagram duckfaceЦе не так, тому навіть не думайте про це.

15. Ви збираєтеся зробити щось, чого раніше ніколи не робили?

fb zipliningЦе ще одна ситуація, коли багаторазові завантаження є цілком вибачливими, заплутайте поліцію соціальних мереж. Тепер сфотографуйте це селфі з парашутизмом і обов’язково опублікуйте його не лише в Instagram, а й у Facebook та Twitter. Не звинувачуйте нас, якщо ваш телефон злетить.

16. Це малюнок дитини, який ти?

tbt instagramОпублікуйте це в Instagram, але тільки по четвергах. Ви можете натиснути на Twitter із відповідним хештегом.

17. Наскільки п'яні об'єкти цієї фотографії?

п'яний коледжДуже? Вам більше 21, але менше 25? Тоді добре, але попросіть людей позначити себе (або взагалі цього не робити) і, можливо, створити альбом, який зможе бачити лише певна група ваших соціальних кіл (не ви, батьки!). Понад 25 років, і ви все ще хочете завантажити цю знімку з марнотратним обличчям? Застосовуються раніше згадані правила, але будьте готові до того, що деякі "ми занадто старі для цього" зневажаємо. Тримайтеся подалі від Instagram та Twitter, оскільки ви не можете контролювати, хто бачить завантаження.

18. Наскільки ти п’яний? Прямо зараз?

п'яний фейсбукЯк своєрідне продовження, запитайте себе прямо зараз - наскільки ви напідпитку? Трішки? Багато? А може, ви просто дуже втомлені - зараз 4 ранку, і ви вирішили піти на завантаження фото! Відійди від комп’ютера, друже. Якщо ви надмірно емоційні, напідпитку чи втоми, просто почекайте, поки не почуватиметесь трохи здоровіше. Ви можете подумати, що у вашому штаті фотографія вас і вашого колишнього - це знак дружби. Це не. Це дивно.

Останні повідомлення