Як налаштувати новини Facebook та нову локальну вкладку

Після запуску тестів у обмежених місцях восени, на спеціальній вкладці новин Facebook тепер містяться місцеві новини для користувачів у США. Переходячи від тестування до офіційного продукту цієї весни, Facebook представив місцеві новини в новий інструмент. Facebook News розміщує журналістику виключно зі списку перевірених джерел, використовуючи алгоритми для персоналізації новин, які бачить кожен користувач.

Вкладка Facebook News з’являється, коли соціальні мережі стикаються з посиленим контролем щодо обробки фальшивих новин. Видавці на новій спеціальній вкладці відбираються на основі “сигналів цілісності”, які Facebook розробляв разом з журналістами, щоб визначити, яких видавців включати. Список призначений для виключення видавців, які діляться фейковими новинами та приманками. Вкладка частково визначається алгоритмами та частиною людських кураторів, причому журналісти вибирають найпопулярніші статті, перелічені в першому підрозділі нової вкладки.

Facebook повідомив Digital Trends, що вкладка "Сьогодні" скоро буде включена у вкладку "Новини", щоб розмістити місцеві та національні новини в одному місці. У соціальній мережі також повідомляють, що тестують відео новин.

Розташована в меню Facebook, натиснувши трирядковий «гамбургер», а потім знайшовши вікно новин, вкладка «Новини» розділена на підрозділи вгорі. Перший розділ охоплює найпопулярніші новини, а також розділи на такі загальні теми, як спорт та наука. Місцева вкладка вгорі спрямовує користувачів до новин у їх районі або з міста, вибраного в налаштуваннях. Розділи можуть також змінюватися разом із новинами - наприклад, "Протести Джорджа Флойда" наразі є спеціальною вкладкою.

Однак Facebook надає людям певний контроль над новинами, які вони бачать за допомогою різних засобів управління. У будь-якій статті новин Facebook натисніть «…», щоб побачити додаткові параметри. У спливаючому меню ви можете приховати статтю або приховати всі статті з певного джерела.

Якщо стаття просто не поєднується з вашими інтересами, натисніть опцію «Надіслати відгук про цю статтю» та виберіть «не відповідає моїм інтересам», а потім натисніть наступну кнопку.

У налаштуваннях новин також є кілька варіантів, доступних натисканням значка шестірні у верхньому правому куті. У верхньому розділі можна налаштувати своє місто на отримання місцевих новин - вибір великого сусіднього міста призведе до більшої кількості новин, ніж використання невеликого міста. У розділі "Кураторський вміст" користувачі можуть виключити історії, обрані журналістами, і читати лише історії, вибрані за допомогою алгоритмів.

Боротьба з фальшивими новинами - це триваюча боротьба за соціальну медіа-платформу, яку часто критикують за поширення фейкових новин, тоді як інші кричать про цензуру, коли вміст видаляється за порушення політики щодо дезінформації мережі. Надання новин зі списку авторитетних джерел може допомогти, але новий запуск не впливає на статті, що публікуються у стрічці новин. Багато користувачів прямують до стрічки новин, і розташування вкладки новин у меню налаштувань може означати, що деякі користувачі не усвідомлюють її існування.

Останні повідомлення