Отримайте свої ігрові пальці за допомогою смайлів команди НБА від Twitter

найкращі фентезі-програми для баскетболу bball header and featured yobro10 / 123RF Жоден твіт, пов’язаний зі спортом, не обходиться без емодзі або трьох. Що ще краще, це коли ваша команда отримує власну персоналізовану піктограму Twitter. Саме це НБА представило сьогодні для кожної окремої команди ліги, яка буде діяти протягом усього сезону 2016-17.

Кожна піктограма відповідає логотипу команди і може бути активована, ввівши офіційний хештег команди. Останні включають різноманітні фрази - від звичайних (#BullsNation для чиказьких биків) до винахідливих (#OwnThe Future for Milwaukee Bucks) - які будуть знайомі шанувальникам, але можуть змусити всіх інших спантеличити.

# Фанати НБА…. Використовуйте хештег вашої команди, щоб розблокувати їх смайли! pic.twitter.com/FTzCjEQjS9

- НБА (@NBA) 24 жовтня 2016 р

Враховуючи те, що, як повідомляється, Twitter під час великих подій брендує до мільйона доларів за один смайлик, він досить щедро роздає їх національним спортивним лігам. Минулого місяця соціальна платформа призначила активовані хештеги смайли для всіх 32 команд НФЛ, якраз вчасно для прямих трансляцій футболу четвергового вечора.

Щоб уболівальники баскетболу не відчували себе осторонь, Twitter планує транслювати два оригінальні шоу в прямому ефірі НБА, починаючи з вівторка Початківці - описується як живий подкаст, створений виключно для платформи. Повідомляється, що в розробці ще одне, поки що не розкрите, шоу NBA у Twitter, що означає, що ці смайли будуть корисно використовувати поза живими іграми. Початківці також доступний для тих, хто не має облікового запису Twitter, і може транслюватися в потокових програмах сервісу для Xbox One, Apple TV та Fire TV.

Раніше Twitter співпрацював з НБА для набору смайлів, присвячених кожному стартовому та резервному гравцю All-Star 2016. Він також написав твіт із серії 360 відео, створених у партнерстві з Samsung, за кадром фіналу НБА в червні. Сезон 2016-17 НБА розпочнеться у вівторок.

Останні повідомлення