Подорож по дивній кролячій норі дівчат Tumblr

pink_tumblr_girl_logoІкони стилів існували сотні років (можливо, і довше) - від Марії Антуанетти до Коко Шанель до загону супермоделей 1990-х. Але за останні 10 років підйом культури соціальних медіа та ведення блогів змістив вісь стильної фотографії до власних початківців; Звичайні, одержимі модою люди з камерами смартфонів та обліковими записами в Instagram зараз мають величезну культурну довіру, коли мова заходить про модні образи. Людям більше не потрібно скидати 8 доларів на товстий Vogue, щоб знайти натхнення для стилю, оскільки Інтернет дає нам доступ до смішних кількостей фотографій симпатичних, гарно вписаних людей.

Незважаючи на те, що папарацці залишаються здатними викликати знаменитість, кожен, хто хоче здобути популярність, також володіє мистецтвом селфі.

Раніше модні зірки були повноцінними знаменитостями - вашими Мерилін Монроуз і Джекі Кеннедіс, - але зараз блоги вуличної моди, такі як фотографії вуличної моди Sartorialist та Білла Каннінгема, що працюють на вулиці моди Нью-Йорк Таймс, просунули ідею, що кожен і кожен може бути іконою моди. Навіть колись хрусткі, вільні події, такі як Bonnaroo та інші музичні фестивалі, перетворилися на можливості для молодих людей сфотографуватися та включити їх у слайд-шоу в журналі New York. Люди, яких колись виключали із загальноприйнятої моди, використовують Інтернет, щоб вести свій блог всередину, як Леандра Медін з веб-сайту The Man Repeller, чий колись любительський блог зараз є впливовим продуктом моди, сповненим спонсорства та приналежності до бренду.

Чекати, поки хтось інший сфотографує, зараз не потрібно. Незважаючи на те, що папарацці залишаються здатними викликати знаменитість, кожен, хто хоче здобути популярність, також володіє мистецтвом селфі. Просто подивіться на акаунт Кім Кардашьян в Instagram. Зараз самореклама настільки ж дієва, як і промоція старої школи. І для багатьох підлітків висота реального успіху в моді досягається за допомогою Tumblr - ви, можливо, не станете штатною моделлю за допомогою цього методу, але ви можете здобути своєрідну швидку популярність, ставши «дівчиною Tumblr».Знімок екрану 17.06.2013 о 11.44.12

Скажи що? “Дівчина Tumblr” - це молода жінка, яка стає напіввідомою на Tumblr своїм стилем (і даним Богом зовнішнім виглядом). Її фотографії реблогіруються тисячі разів, і вона має сотні тисяч підписників. Це стало до чого прагнути, навіть коли більш самосвідомі молоді люди кепкують над архетипом. Це не завжди настільки залучено, як рівень ведення блогу Man Repeller, але молоді жінки, які цікавляться модою та ще більшим інтересом захопити те, як вони виглядають, зазначили, що мода зараз є відомим продуктом Tumblr.

І оскільки вони досягають більш досяжних рівнів слави і, як правило, розміщують їх удома батьків, привабливість дівчини Tumblr випливає з того, що вони обидві більш модні, ніж середній шанувальник Tumblr, але все ще справжня людина - це досяжний вид модної знаменитості, що робить статус дівчини Tumblr більш бажаним, ніж, скажімо, стати Таємним ангелом Вікторії. Це те, що підлітки знають, що потенційно можуть досягти за допомогою лише декількох ідеальних знімків та гарної гри хештегов.

будь ласка, дозвольте мені виглядати однією з тих гарячих дівчат з tumblr

- 㠿 (@_megkennedy) 16 червня 2013 р

Уже є електронна стаття про те, як досягти Tumblr-дівчини, і це смішно, сумно і розкриває все одразу. Очевидно, є шість сходинок. В основному це стосується покупки одягу «хіпстер». Одна з найкращих перлин мудрості: «Робіть круті фотографії. Використовуйте фільтр, щоб ваші фотографії виглядали більш мальовничими. У них, як правило, написані гельветика та туманність ”. Отже, завантажте Instagram і натискайте на цей фільтр тостів, поки великий палець не болить.

Елоні Поуп, яка не вважає себе дівчиною Tumblr і веде обліковий запис Tumblr Girls Twitter (в якому, природно, розміщують фотографії дівчат Tumblr), каже, що більшість дівчат Tumblr роблять це просто для розваги, а не для того, щоб стати професійними моделями. Незважаючи на те, що вони нестримно розміщують групу, Папа каже, що немає сильної, підтримуючої спільноти Tumblr Girl. "Дівчата Tumblr насправді не є шанувальниками одна одної", - пояснює Попа. "Зазвичай це бійка, щоб побачити, хто краща дівчина Tumblr. Звичайні звичайні дівчата роблять фендом. Вони почуваються невпевнено або самотньо і вірять, що «дівчата Tumblr» отримують більше уваги ».

Урбаністичний словник визначає дівчат Tumblr у кількох записах, жодна з них не особливо прихильна. «Білі дівчата-хіпстери, які розміщують фотографії з обрізанням, на яких демонструють свою засмаглу середину, позуючи короткі шорти з високою талією, сорочки з бахромою та підбори (якщо зображення не зупиняється на їхніх верхніх стегнах). Іноді група друзів. Усі вони є загальними і дратують. З якоїсь причини думбаси думають, що всі хочуть бути дівчиною Tumblr, коли насправді ніхто, крім хіпстерських блогів, не дає про них двох слів ». Папа не глибоко описував естетику дівчини Tumblr, але вона обов’язково зазначила, що вони мають однорідний тип фігури. "Вони зазвичай худі".

Весь феномен дівчинки Tumblr може здатися невинним, хоч і дивлячись на пупок, весело. І це багато. Молоді люди люблять Tumblr з багатьох причин, але одна з них полягає в тому, що вона сприяє підтримці спільнот, і це включає багатьох членів світу "дівчинки Tumblr". Але цей куточок Інтернету також може потемніти з ряду причин. Ці дівчата з Tumblr вкладають себе в духу альтернативної моди, тому, схоже, вони отримують більш вільне правління на тому, що цікаво носити, ніж люди, які одержимі брендами та найкращими дизайнерами. Але параметри того, що робить круту дівчину з Tumblr, насправді шалено вузькі, якщо ви хочете досягти популярності на найвищому рівні.

Знімок екрану 17.06.2013 о 15.13.41Ви повинні бути в тренді і прийняти дуже специфічний вигляд, такий, що незліченні навчальні посібники YouTube мають до науки. Одна видатна дівчина з Tumblr, Еріка Боулз, є гарним прикладом еклектичної, але неймовірно красивої речі, яку більшість цих дам їдуть на них.

Ваше волосся може бути довгим або коротким, але воно повинно виглядати укладеним. Ви не можете носити занадто багато макіяжу, але ви повинні мати видні очі, тому більшість дівчат Tumblr мають підводку для очей і багато туші для вій у поєднанні з оголеними губами. Очевидно, ти повинен бути гарним. Деякі дівчата з Tumblr бурі, русяві та умовно красиві. Інші - вищі. Іншими словами, хтось - Бейонсе, а хтось Солангс. Але більшість з них, очевидно, молоді, модні і віддані тому, щоб стати цифровим об'єктом, яким захоплюються.

Зараз є багато критиків підлітків та молодих людей, які поводяться так, ніби стурбованість цифровою документацією є sui generis риса характеру замість того, що має цілковитий сенс, якщо дивитись на людську природу загалом. Кожен хоче, щоб його помітили. Колективна особистість покоління тисячоліть (якщо така є) не настільки помітно відрізняється від старших поколінь; він просто помітно більше володіє передовими технологіями, включаючи соціальні технології, такі як Tumblr.

Трепет від миттєвих позитивних відгуків є частиною того, що робить соціальні медіа такими звиканнями, і Tumblr не є винятком - люди хочуть заохочення, а розміщення скрупульозно запланованих селфі на Tumblr (якщо ви досить молода річ) - це один з найпростіших способів отримати каскад цифрових оплесків. Але горе підлітку, який не зовсім розуміє, як захопити естетику дівчини Tumblr; єдине, що є більш певним, ніж поспіх позитивних відгуків, це той факт, що люди, які дають вам поплескування по спині, також розірвуть вас на шматки, якщо ви не відповідаєте їхнім суб'єктивним стандартам.

Можливість похвали спонукає молодих людей висунути шию в Інтернеті та вийти за межі розумних заходів, щоб забезпечити популярність Tumblr - і оскільки деякі куточки культури дівчат Tumblr фіксуються на "thinspo" або фотографіях жінок, які виглядають "захопленими"Знімок екрану 17.06.2013 о 2.59.50надзвичайно худий, існує серйозне занепокоєння щодо того, чи хочуть суперзірки Tumblr прийняти нездорові харчові звички для досягнення худих ніг або плоских животів. Фотографії з позначкою # thighgap прославляють людей, у яких такі худі ноги, що стегна не торкаються, і це стає серйозною тенденцією на Tumblr (і Pinterest, і Instagram).

Елемент дівчат Tumblr, одержимий худорлявістю, виходить у проблемні зони, оскільки забезпечує незахищеним жінкам саме те, що їм не потрібно - підкріплення того, що їхня фіксація на здобутті нездорової ваги є одночасно цікавою та захоплюючою.

Безумовно, деякі сфери спільноти перевертають тенденцію до серйозно худих - одна (все ще дуже струнка і підтягнута) дівчина підписала фотографію: "Було б якось законно бути першою дівчиною, яка б не мала стегна". Але вона є винятком із правила культури, яка прославляє надзвичайно витончену.

І це конкурентоспроможність. Подивіться на такі блоги, як The Tumblr Famous, які профайлюватимуть вас ... якщо у вас більше 10000 підписників.

Зараз ідея бути дівчиною Tumblr не є надто токсичною. Є такі, як Таві Гевінсон, яка створила модний блог під назвою Style Rookie у смішно молодому віці 11 років, але змішавши свої самозвані фотосесії з вражаюче проникливим текстом, ви не можете сперечатися з тим, що ведення модних блогів DIY обов’язково шкідливе для підлітків. Самовидавництво модних блогів (включаючи селфі) дозволило Таві катапультуватись у світ моди, але дотримуватися критичного погляду. Проблема дівчинства Tumblr полягає у наголосі на послідовниках заради послідовників та надмірному опорі на певну естетику, яка може бути настільки ж відчужуючою, як і традиційні мрії підлітків Abercrombie & Fitch у мої часи.

З іншого боку, приємно, що багато молодих дівчат усвідомлюють, що титул "дівчина з Tumblr" - це ще не все, чим він був зламаний. Існує майже стільки саркастичних відео на YouTube про дівчинку Tumblr, скільки є щирих навчальних посібників.

І якщо ви хлопець і дивуєтесь, чому тільки дами б’ють на Tumblr, не хвилюйтеся - молоді чоловіки також вирізують свою нішу як надзвичайно популярні значки блогів, одержимі селфі. Зазвичай їх не так часто об’єднують як “хлопців з Tumblr”, але такі стійкі особи, як Mike Cerrato, мають велику кількість присутніх на сайті. Серрато насправді видалив свої неймовірно успішні публікації на Tumblr (все ще в Instagram, шанувальники Серрато!), Але він все ще є головним пристосуванням лише тому, що так багато людей робить реблог старих фотографій. Він навіть має святині у форматі GIF, як у популярних дівчат Tumblr.

Принаймні ми можемо сказати, що "дівчина" Tumblr - це рівна можливість.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found