Функція "Знайти WiFi" Facebook виходить у світ у всьому світі

Що таке Wi-Fi lightpoet / Shutterstock Восени минулого року Facebook вибірково розпочав бета-тестування нової функції в своєму мобільному додатку, яка визначила місцеві гарячі точки безкоштовного Wi-Fi. Тепер соціальна мережа оголосила, що ця функція незабаром розповсюдиться для всіх користувачів по всьому світу.

Функцію "Знайти WiFi" можна знайти за допомогою опцій меню в програмі Facebook. Потім платформа запропонує встановити доступ до вашого місцезнаходження для програми на "завжди". Функція по суті перелічує безкоштовні та загальнодоступні місця Wi-Fi та виділяє їх на карті, надаючи вам вказівки до обраного вами місця, повідомляє The Next Web. Ця функція буде доступна як у iOS, так і в Android версіях програми Facebook.

Facebook експериментує з подібними функціями вже кілька років, починаючи з партнерства «Wi-Fi для реєстрації» спільно з маршрутизаторами Meraki від Cisco. Програма дозволила компаніям пропонувати публіці свій бездротовий Інтернет в обмін на реєстрації на сторінці у Facebook. Пізніше проект був розширений у партнерстві з Netgear. Тому нова функція "Знайти WiFi" може бути побудована на основі існуючої системи Facebook.

facebook-wifi

Вигоди для бізнесу відносно однозначні: люди, які шукають безкоштовний Інтернет, поїдуть до вас, де їх може спокусити витратити реальну готівку на ваші послуги. З тих пір, як Facebook вперше представив цю функцію, все більше і більше місць приймають участь.

Оскільки Facebook активно просуває свою послугу відео в прямому ефірі і може похвалитися серйозним зрушенням до формату протягом наступних п’яти років, він усвідомлює злив даних, який стратегія може мати на пристроях своїх користувачів. Отже, допомога людям у відкритті громадських точок Wi-Fi може бути одним із способів переконатись, що люди можуть залишатися на зв'язку (і залишатися в прямому ефірі).

Він також може бути використаний у країнах, що розвиваються, та сільських районах, де зв'язок поганий, а дані можуть виявитися дорогими. Ми вже знаємо, що Facebook тестує безкоштовні завантаження відео в Індії, для роботи яких зазвичай потрібне стабільне з’єднання Wi-Fi. Крім того, покращення зв’язку може стати благом для програми Facebook Lite, яка доступна лише на незахідних ринках.

Оновлення: Додана новина про те, що Facebook розширює функцію Find WiFi для всіх користувачів мобільних додатків у всьому світі.

Останні повідомлення