Темний режим WhatsApp нарешті готовий до пізніх чатів

WhatsApp запускає одну з найбільш запитуваних користувачем функцій: Темний режим. Оголошений 3 березня, темний режим має більше відтінків сірого, ніж чорного, і заснований на внутрішніх дослідженнях компанії про те, як найкраще зменшити втому очей під час обміну повідомленнями в темряві.

WhatsApp, що належить Facebook, каже, що темний режим був першою функцією, яку запитували користувачі для програми обміну повідомленнями. Замість автоматичного встановлення за замовчуванням чисто чорного тла та білого тексту, команда дослідила кольори, які мінімізують напругу очей. Кольори також розроблені так, щоб бути близькими до кольорів за замовчуванням на iPhone та Android, саме тому версія Android трохи синіша, ніж сіра iPhone. Результат - не зовсім чорний фон, а текст - не зовсім білий.

Попередня Наступна 1 з 2 темний режим WhatsApp запускає англійський темний режим Android Темний режим WhatsApp на Android темний режим Whatsapp запускає англійський темний режим iphone - Темний режим WhatsApp на iOS

Дизайн, зазначає компанія, також створений, щоб виділити найважливішу інформацію, тоді як менш важливі елементи на екрані не приділяють такої великої уваги. WhatsApp каже, що режим створений для зменшення напруги очей, а також запобігання "тим незручним моментам, коли ваш телефон висвітлює кімнату".

Темний режим для WhatsApp можна ввімкнути в налаштуваннях пристрою на смартфонах з iOS 13 та Android 10. Старі телефони Android можуть активувати темний режим всередині самого WhatsApp, перейшовши до Налаштування> Чати> Теми та вибравши параметр «темний».

Завдяки оновленням ОС, які вмикають налаштування темного режиму на всьому пристрої, багато програм запускають оновлення, щоб додати темну тему. Окрім економії на напрузі очей при погляді на екран у темряві, темний режим зазвичай допомагає економити час автономної роботи, оскільки чорні та сірі пікселі використовують менше енергії, ніж білі.

Сірий фон, який вибрав WhatsApp, не настільки енергоефективний, як чорний, але з різницею, яка, мабуть, є незначною за часом автономної роботи. Однак чорно-сірі дебати залишаються особистими уподобаннями. Навіть Twitter нещодавно запустив справжній темний режим, зберігаючи його тривалий темно-синій фон як ще один варіант у налаштуваннях.

Батьківська компанія Facebook також тестує темний режим для мобільного додатка Facebook. Минулого року Instagram додав темний режим.

WhatsApp каже, що темний режим розпочнеться впродовж наступних кількох днів. Після оновлення програми користувачам потрібно ввімкнути темний режим у налаштуваннях пристрою, щоб активувати функцію (лише пристрої, що використовують системи старше Android 10, можуть увімкнути цю функцію в налаштуваннях WhatsApp).

Останні повідомлення