Огляд 2018 року Instagram - це саме ті емоції серця

2018 рік був роком для сердець - принаймні в Instagram. У оглядовому році, яким поділилися в четвер, 13 грудня, Instagram поділився тим, що серцеві смайли використовувались понад 14 мільйонів разів на платформі, тоді як фільтр Heart Eyes з’являвся в більшості історій. Наклейка Heart Love від Arita отримала кивок як найпопулярніший GIF-файл Giphy.

У тренді на платформі, ASMR була найбільшою нішевою спільнотою цього року. ASMR, або автономна сенсорна відповідь меридіана, використовує зорові та слухові подразники, призначені для заспокоєння. В Instagram ця тенденція варіювалась до відео, як слиз з’являється до нарізки мила.

Найшвидше зростаючий глобальний хештег надійшов до гри Fortnite, тоді як армія BTS була найвищим фанатським співтовариством. #InMyFeelingsChallenge також увійшов до популярного списку як найбільший танцювальний виклик, де @willsmith мав найбільше відео. Всі три тренди також не були ексклюзивними для Instagram, що також з’явилося в трендах для YouTube та Twitter.

#MeToo був поширений близько 1,5 мільйона разів як найбільший адвокатський хештег року, за яким слідують #timesup з 597 000 публікацій та #marchforourlives з 562 000 публікацій.

Подекуди Instagram називає Діснейленд Токіо найщасливішим місцем на землі, тому що на фотографіях із геотегами найвище використовуються смайли смайликів.

В Instagram кажуть, що поширеність цих серцевих смайлів та GIF-файлів показує, що користувачі ставлять на перше місце любов та доброзичливість у мережі. Компанія також виголосила #bodypositive хештег, що має тенденцію в 2018 році.

На відміну від попередніх років, Instagram не повідомляв, який фільтр був найпопулярнішим серед зображень, розміщених у стрічці. (Кларендон був найпопулярнішим фільтром як у 2016, так і в 2017 рр.) Найпопулярнішим фільтром для обличчя минулого року було обличчя цуценят, тоді як головним фільтром цього року став Серцеві очі. Instagram також не вдавався в деталі щодо найбільших акаунтів 2018 року.

Що стосується оновлень додатків, 2018 рік додав кілька нових функцій до програми, зокрема будинок вертикального відео Instagram, IGTV. Камера Instagram також додала портретний режим під назвою Фокус. Instagram також отримав найближчу річ до кнопки спільного доступу на платформі з наклейкою, яка дозволяє користувачам ділитися іншими публікаціями у своїх Історіях, а також новий інструмент, який повідомляє вам, скільки часу ви витрачаєте на додаток.

Останні повідомлення