Надсилайте своїм друзям швидкі відеоповідомлення через Hoot

гучні руки

Незважаючи на те, що існує безліч програм обміну повідомленнями, які дозволяють вам легко обмінюватися фотографіями та текстом, насправді не так багато таких, що дозволяють передавати відео-повідомлення взад-вперед, без проблем. Деякі програми марно намагалися вирішити цю проблему, але не вдалося.

Ось тут і з’являється Hoot: це простий додаток для обміну відео-повідомленнями, перший в Android, який дозволяє надіслати другові або групі друзів швидке відеоповідомлення - хтось із приймаючої сторони може швидко відповісти своїм власним відео.

Розроблений Крістіною Качіоппо та Меттом Шпіцем, Hoot фактично розпочав роботу як додаток, що дозволяє надсилати фотографії друзям, і коли вони дивляться на фото, додаток фіксує їх реакцію на відео. Провівши ранню версію програми через бета-тестування зі своїми знайомими, вони зрозуміли, що нікому не подобається, коли її таємно записують (сюрприз?). Вони також виявили, що спостерігати за тим, як люди рухаються на екрані, було більш привабливим, ніж бачити статичні зображення.

Ось як працює Hoot

Щоб використовувати Hoot, ваш телефон повинен мати принаймні Android 4.0 та мати фронтальну камеру. Після завантаження програми вам буде запропоновано створити обліковий запис Hoot, надавши не більше імені користувача, електронної пошти та пароля - це, мабуть, один із рідкісних випадків, коли вам фактично не потрібен обліковий запис Facebook, щоб отримати доступ до програми.

Опинившись, ви можете шукати контакти, або шукаючи в каталозі телефону наявних користувачів Hoot, додаючи людей, які вас вже додали, або шукаючи людей за іменем користувача (імена користувачів залишаються приватними в додатку, тому єдиним так, як ви дізнаєтесь ім'я користувача друга перед тим, як їх додати, це якщо вони вам скажуть).

Додаток Hoot (02)

Отримавши друзів у програмі, ви можете розпочати запис і розсилку Hoots, натиснувши піктограму відеокамери у верхньому правому куті екрана або натиснувши аватару контакту. Обидва запустить функцію Record Hoot. Виберіть, яку камеру ви хочете активувати - задню або передню - для запису, потім натисніть кнопку і тримайте на ній палець, поки не закінчите запис кліпу. Після завершення запису вам буде надано можливість додати необов’язковий підпис перед надсиланням або стиранням кліпу для запису нового.

Додаток Hoot (03)

Щоразу, коли ви отримуєте відповідь на будь-який надісланий вами Hoots, з’являється повідомлення. Насправді сповіщення змінюються залежно від кількості отриманих вами Hoots.

Додаток Hoot (04)

Кожен новий Hoot, який ви надішлете, почне нову розмову, і кожна ваша розмова з’явиться на одній сторінці, до якої ви можете отримати, провівши пальцем ліворуч. Коли контакт надішле відповідь, мініатюра з його запису замінить вашу. Ви також дізнаєтесь, чи бачили вони ваш Hoot, якщо поруч із міткою часу ви бачите маленький значок ока.

Додаток Hoot (05)

Помітні особливості

Однією з найбільших проблем при використанні абсолютно нового додатку є відсутність людей, з якими можна його використовувати. Як тільки ви вперше увійшли в Hoot, ви автоматично дружите з Hootini - функцією, доданою після запуску, яка дозволяє надсилати Hoots (як і другові) та попередньо переглядати такі, що надсилаються людьми з різних куточків світу. . Подумайте про це як про функцію дослідження програми. "Коли ми починали будувати вікно Hootini, ми думали, що воно може забезпечити щось для користувачів, які ще не мають друзів на Hoot", - пояснює Качоппо. "Але ми бачили, як користувачі повертаються до [програми] і щодня спостерігають за Hoots з вікна. Це також змусило нас по-іншому думати про продукт: магія вікна Хутіні походить від спілкування з незнайомими людьми, а не з тими, кого ти знаєш ".

«Також було надзвичайно весело ловити скибочки життя в місцях, які ми не бачили б нормально. Ірак, Лівія та М'янма - це три найпопулярніші у світі країни, що поширюються ", - додає Шпіц.

Ще одна унікальна річ у Hoot полягає в тому, що її творці - на відміну від більшості розробників, які надають пріоритет проектуванню додатків для iOS, тому менше пристроїв для усунення несправностей - обрали Android для початкової розробки. “Користувачі Android - це недостатньо забезпечений ринок. Небагато програм призначені для Android, і багато додатків у Play Store відчувають себе непередбачуваними порівняно з їх версіями iOS. Ми сподівались - правильно, я думаю - що ми зробимо більший вплив на Play Store, - каже Качіоппо. На сьогоднішній день додаток завантажив понад 25 000 користувачів на ринку Android, але оскільки програми обміну повідомленнями не є зручними для одного користувача за дизайном - чим більше у вас друзів на платформі додатків, тим більше задоволення стає - доступність версія iOS може бути в найближчому майбутньому.

Hoot проти Snapchat

Hoot приходить у галузь, яка вже має популярних претендентів, а саме Snapchat. Хоча це правда, що обмін відео-повідомленнями не є абсолютно новою концепцією, Hoot надає функції, які є досить різними, щоб залучити певний тип демографічних груп.

Hoot фокусується на тому, щоб отримати швидкі відповіді на повідомлення, які ви відправляєте - після того, як ви закінчите відтворювати отримане повідомлення, програма автоматично активує функцію Record Hoot, спокушаючи вас продовжувати відеозапис.

За допомогою Hoot ви можете надіслати повідомлення одній особі або цілій групі (і всі учасники потоку отримують усі повідомлення), тоді як Snapchat пропонує лише обмін повідомленнями один до одного. "Snapchat дозволяє надсилати знімок багатьом людям, але одержувачі не можуть сказати, хто ще отримав оснастку, що робить весь досвід менш персональним", - зауважує Шпіц.

І порівняно із Snapchat, який дозволяє передавати як фото, так і відео повідомлення, ви можете надсилати відео лише через Hoot. «Це повертається до відгуків, які ми отримали від наших бета-тестерів; настільки ж переконливим, як і бачити фотографії наших друзів, ще краще бачити, як вони рухаються та розмовляють у відео », - ділиться Качоппо. Крім того, ви можете переглядати Hoots скільки завгодно разів, тоді як повідомлення Snapchat зникають через певний проміжок часу.

Обмеження

Звичайно, як і будь-який постачальник послуг, Hoot має свої обмеження, але залежно від того, хто користується додатком, вони насправді можуть бути вигіднішими, ніж громіздкими.

Перше і найочевидніше обмеження: характеристики телефону. Як і раніше згадувалося, наявність фронтальної камери є обов’язковою вимогою, як і принаймні на Android 4.0. Тож якщо у вас або ваших друзів є старіший телефон Android, можливо, вам доведеться почекати до Чорної п’ятниці, щоб придбати той, який є найсучаснішим, перш ніж ви зможете насолоджуватися Hoot.

Що стосується тривалості відео, повідомлення Hoot мають часові обмеження: 10 секунд для Hoots, надісланих окремій людині чи групі, та 7 секунд до вікна Hootini. Незважаючи на те, що це може укласти угоду для людей, яким подобається блукати на камеру, навряд чи це проблема, оскільки кількість відео, які ви можете зняти або надіслати, не обмежена.

Назад

Неможливо виділити надіслані вами Hoots на одній сторінці. Єдиний спосіб побачити старі відео - це зануритись у бесіди, в яких вони з’являються, за умови, що це одне з останніх 10 розісланих повідомлень, тобто кількість відео, які залишаються в черзі. "[Останні 10 лімітів Hoots] ми частково зробили з нудних технічних причин", - ділиться Качоппо. “Але перш ніж ми створили купу відеозаписів та зберігання, ми хотіли перевірити, чи спочатку люди шукатимуть свої старі відео. Виявляється, вони цього не роблять ".

Слід визнати, що не існує надійного способу запобігти збереженню чи завантаженню відео з будь-якої програми - потрібна лише інша камера, щоб записати поточно відтворюване відео. Але розробники Hoot зробили все можливе, щоб обмежити доступ до публічних ЗМІ. “Користувачі не можуть легко завантажити Hoots. Відеофайли зберігаються на сервері, а ті, які ми завантажуємо для показу, користувачеві недоступні », - констатує Шпіц.

Вирок

Hoot робить приголомшливу роботу, спрощуючи навігацію додатками, усуваючи непотрібні навороти та збагачуючи якість обмінів, якими користуються люди, розташовані в різних місцях. "Відеообмін повідомленнями - це не нова ідея, але я думаю, що поєднання швидших мережевих з'єднань, більшої кількості телефонів із фронтальними камерами та більшого комфорту при перегляді себе на камері робить" зараз "час для успішної програми для обміну відео-повідомленнями". - каже Качіоппо.

Це також зосереджує увагу на віч-на-віч, відео-віч-на-віч, взаємодії обличчя. «Коротке відео говорить набагато більше, ніж текст чи навіть фотографія; це найкращий спосіб поділитися досвідом з кимось далеко ”, - підсумовує Шпіц. “Відеодзвінки чудові, коли вони працюють, але їх важко координувати і вимагають швидких, надійних з’єднань з Інтернетом з обох сторін. Ми побудували Hoot, щоб зберегти автентичність особистого спілкування для друзів та сім'ї по всьому світу ".

Останні повідомлення