Настільний додаток StumbleUpon перероблений з функціями виявлення вмісту

редизайн stumbleupon

StumbleUpon спіткнувся останнім часом, щоб повернути собі колишню славу. У зв'язку з кураторськими послугами та їх домінуванням у Інтернеті на ринку виявлення вмісту відбулася нова конкуренція, хоча вдалося зберегти спільноту з 25 мільйонів користувачів. Але зараз StumbleUpon оновлює речі з оновленим виглядом, натхненним Pinterest.

У StumbleUpon відбулося кілька змін після того, як генеральний директор Гаррет Кемп подав у відставку з керівної посади і зайняв місце нового голови StumbleUpon. Незважаючи на порожню роль генерального директора, мобільні додатки для iOS для мобільних пристроїв StumbleUpon були перероблені, щоб запропонувати більш елегантний, простіший у користуванні інтерфейс - хоча водночас його остання реконструкція робочого столу в грудні 2011 року не сподобалася користувачам і спонукала до масового відходу. Тоді компанія впровадила нову функцію каналів, яка дозволить користувачам стежити за брендами, знаменитостями та медіа на StumbleUpon, але лише через півроку після оголошення ця функція була скасована.

За допомогою цього останнього редизайну StumbleUpon черпає натхнення у своєму додатку iOS та деяких функціях мобільної версії. З першого погляду ви розпізнаєте макет, схожий на Pinterest, на домашній сторінці, який демонструє вміст, адаптований до вашого інтересу до плиток, що було реалізовано в попередній ітерації.

списки спотикання

StumbleUpon також додав плитки для узгодження кольорів для таких категорій інтересів, як музика, мистецтво та письмо. Але серед його найбільш значущих оновлень функцій є вкладка «Діяльність», де ви можете переглядати вміст, спільний для Facebook або Twitter, включаючи вміст, який вам сподобався, та вміст, який рекомендують користувачі верхнього рівня StumbleUpon.

Інші вкладені вкладки включають популярний вміст, де ви можете переглядати повідомлення про сторінки, та "Списки", де способом, подібним до списку Bitmark, можна вибирати вміст у колекції чи списки. Складання списків не обов’язково стосується закладки вашого улюбленого вмісту. Насправді у своєму дописі в блозі StumbleUpon закликає своїх користувачів створювати "сторінки для збереження на потім, подарунки, які ви хотіли б отримати, або фотографії місць для відвідування". Так - це дуже схожа на Pinterest схема.

спотикання днк

Мабуть, найцікавішим у новому StumbleUpon є те, що додаток включатиме розбивку того, скільки відіграє кожна категорія інтересів у створений вами список - який веб-сайт назвав "StumbleUpon DNA". StumbleUpon хоче збільшити час, який користувачі витрачають на взаємодію з веб-сайтом (а не просто обробку вмісту), і цей новий акцент на соціальних відкриттях є природним прогресом.

«З вдосконаленням нашого сайту ми дійсно створили стрибкоподібну точку для спотикання. Макет, дизайн та навігація сайтом у цій ітерації побудовані для оптимізації для швидкого сканування та швидкого доступу до вмісту. Ми хочемо, щоб вміст з’явився на сторінці. Ми також запровадили нові способи спотикання за активність та тенденції, а також нові способи висловити себе за допомогою StumbleDNA та Lists. Ми раді представити це нашій спільноті та всім новим спотикачам, які спробують вперше », - сказав Коді Сіммс, віце-президент із продукту StumbleUpon, Digital Trends.

Оновлення не було надіслано на StumbleUpon.com, але ви можете отримати доступ до бета-версії, вибравши вкладку шестірні на навігаційній панелі. Там ви повинні побачити вкладку "Налаштування", а потім перейти до "Лабораторій", щоб приєднатися до нової бета-версії StumbleUpon.

Останні повідомлення