Hubert Southall представляє інші фільтри прапора для Facebook

Facebook прапор фільтри Франція Ліван Кенія знімок екрану 2015 11 15 о 12 20 59 вечораПоки жителі Франції продовжують свої доблесні спроби осмислити безглузде насильство, яке забрало життя щонайменше 129 людей, більша частина світу звернулася до соціальних мереж, щоб висловити свою підтримку. Від символів миру, прикрашених Ейфелевою вежею, до зворушливих цитат про світло, що долає темряву, усі платформи були завалені виливами горя, співпереживання та обіцянки кращого завтра. Мабуть, одним з найбільш повсюдних ознак солідарності був тимчасовий фільтр зображень профілю Facebook, який накладає французький прапор на фотографії користувачів.

І хоча час міжнародної жалоби ніколи не слід маніпулювати трагедійним змаганням, багато хто відзначав, що рішення Facebook запровадити не лише цей фільтр, але й перевірку безпеки для користувачів у Європі було помітно обмежено цим останнім інцидентом, незважаючи на той факт, що лише напередодні внаслідок вибухів у Бейруті загинуло 43 і було поранено значно більше 200. Однак жодного прапора Лівану не введено. Також для Кенії не було можливості фільтрувати Facebook, коли внаслідок нападу ще в квітні загинуло 147 та постраждало щонайменше 79 людей.

Звичайно, це не означає, що демонстрація підтримки жертвам нападу в Парижі через Facebook є формою вибіркової солідарності - але відсутність доступності та видимості, що забезпечується не лише Facebook, а й основними ЗМІ, є проблемою, яка має ще не вирішено належним чином.

3 lebanon_france_filter

Отже, намагаючись створити власне рішення для цієї очевидної відсутності, скажімо, рівної співпереживання, дизайнер, що базується у В’єтнамі, Хуберт Саутолл надсилає заклик до всіх графічних дизайнерів та арт-директорів «покрити порожнечу фільтра», що спричинило суперечки База користувачів Facebook.

Згідно з нещодавнім прес-релізом, Саутхол запропонував додати фільтр прапора Лівану, Іраку або Кенії кожному, хто надішле йому свою фотографію профілю у Facebook. І щоб задовольнити зростаючий попит, художник просить інших дизайнерів приєднатися до нього.

1 ліванський_фільтр

"Я намагаюся не відставати", - сказав він. «У мене були запити від тисяч людей із понад 30 країн. Люди хочуть спосіб підтримки без виключення. Я думаю, було б чудово, якби всі дизайнери пропонували свої послуги у Facebook, щоб допомогти. Додавання фільтра до чиєїсь фотографії займає близько 10 секунд ".

Тож, хоча зміна зображення вашого профілю може не змінити світ, в моменти, коли кліктивізм - це все, що вам доступно, заспокоює те, що ви можете принаймніщозначно більш глобальним, широко охоплюючим способом.

Останні повідомлення