Кнопка Reddit Start Chatting відповідає вам незнайомцям

Reddit запускає новий інструмент чату для повернення, щоб зв’язати зовсім незнайомців у невеликих групах.

У ході, який виглядає як сучасний погляд на чати AOL з 1990-х, Reddit запустив кнопку "Почати чат" у середу. Ця функція відповідає Redditors іншим онлайн-користувачам для невеликих групових чатів.

З січня існуючий інструмент чату Reddit виріс на 80 відсотків. Нова кнопка «Почати чат» відрізняється від існуючих кімнат чату кількома основними способами.

Замість того, щоб послужити чатом для всіх членів спільноти, «Почати чат» призначений для більш «інтимних» обговорень з меншими групами.

"Це найбільш сполучна функція, яку Reddit додав у світлі COVID-19, і ми продовжуватимемо представляти продукти, які об'єднують та інформують користувачів на користь, щоб ми всі разом могли це пройти", - Але Ле , віце-президент з питань продуктів і співтовариств Reddit, йдеться в заяві.

Коли користувачі натискають кнопку «Почати чат», Reddit поєднує їх з іншими членами тієї ж спільноти, які перебувають в Інтернеті та зацікавлені в чаті.

Доступ до чатів також простіший - користувачі просто натискають опцію «Почати чат» у верхній частині сторінки спільноти, щоб створити новий чат для невеликих груп. (Користувачі повинні увійти в систему, а члени спільноти побачити кнопку, яка з’являється як на настільних, так і на мобільних додатках.) Reddit каже, що за допомогою цього інструменту можна швидше під’єднуватися.

Інструмент "Почати чат" генерується випадковим чином, каже Reddit, на основі інших членів спільноти, які перебувають в Інтернеті та також зацікавлені в чаті. Отримана кімната чату для малих груп розроблена для обговорення в малій групі, пов’язаної з темою більшої спільноти.

Правила Reddit все ще застосовуються до невеликих групових чатів, і платформа говорить, що якщо ви заблокуєте іншого користувача, ви більше не будете з ними збігатися в іншому чаті.

Однак на платформі немає нових функцій чату. Reddit заявляє, що працює над новою функцією, орієнтованою на гіперлокальні спільноти.

Кнопка Reddit Start Chatting запускається сьогодні, 29 квітня, для відбору спільнот, і ця функція з’явиться в додаткових спільнотах протягом наступних кількох тижнів.

Останні повідомлення