Окуляри Snapchat: як їх придбати, як вони працюють

snapchat керівництво окулярамиНабридло дивитись у телефон і ігнорувати оточення, щоб залишатися на зв’язку? Що ж, Snapchat (технічно зараз Snap Inc.) має відповідь. Сонцезахисні окуляри Spectacles осяяли Інтернет, що стало результатом як унікальної сутності продукту, так і його початкової обмеженої доступності.

Тепер, коли Окуляри можна придбати в Інтернеті, у завзятих шпигунів, без сумніву, буде багато запитань щодо модної цукерки для очей, тому давайте не будемо гаяти час. Прокрутіть униз, щоб дізнатись більше про окуляри.

Як знайти пару

Snap Inc. Snap Inc.

Окуляри (доступні в чорному, кораловому або бірюзовому кольорі) надійшли в продаж наприкінці 2016 року, і придбати їх можна було лише за допомогою торгового автомата Snapchat Snapbot або у спеціальному магазині в Нью-Йорку. Усе це змінилося з моменту виходу, і Окуляри тепер набагато простіше знайти та придбати. Якщо круті технічні окуляри для вас, тоді окуляри можна придбати за 130 доларів на веб-сайті Spectacles, плюс податки та доставка. Окуляри також можна придбати через Amazon за ту саму ціну та у всіх офіційних кольорах.

За даними двох джерел, наближених до компанії, Snap завищив попит на Specatacles, і зараз у них залишилися сотні тисяч непроданих одиниць, повідомляє The Information. Одиниці також, очевидно, зараз сидять на складах, або повністю зібраних, або частинами. Ця новина з’являється після того, як генеральний директор Snap Еван Шпігель заявив, що продажі Spectacles понад 150 000 перевершили очікування компанії.

На початку червня Snap Inc. випустила Spectacles у Великобританії, після того як вперше продала їх лише в США. Всі три кольори продаються через місцевий веб-сайт Spectacles за 130 британських фунтів. Amazon UK також продає окуляри, як і в США

Минулого літа Snap дебютував спливаючий магазин у цегляно-будівельному майданчику - а не просто в будь-якому іншому місці. Компанія соціальних медіа вибрала не кого іншого, як відомий лондонський універмаг Harrods, щоб стати першим приватним продавцем Spectacles (раніше окуляри можна було придбати лише через Інтернет або через торговий автомат Snapbot).

Кіоск насправді не інтегрує багато технологій, як не дивно. Навпаки, є лише дзеркало для того, щоб перевірити, як виглядають Окуляри, і телефон Android, який відображає різноманітні 360-градусні відео, які ви можете записати в окулярах.

Snapchat @Spectacles кіоск всередині @Harrods в Лондоні. pic.twitter.com/Ruo8oQhLaJ

- Блер Бендер (@blairebender) 20 липня 2017 р

Це цілком відступ від знаменитих Snapbots, які зараз набагато рідше. Snap поставив їх у перерву, повернувшись колись у майбутньому, за словами компанії. Ці спеціальні торгові автомати були кочовими і ніколи не залишалися в жодному місці більше доби. І ви ніколи не знайдете Snapbots одночасно у кількох місцях. Ця “гра” зробила Окуляри рідкісними та ще більш бажаними, коли вони були вперше доступні. Спливне місце розташування Snapbot у Нью-Йорку. Магазин закрився 19 лютого.

Перш ніж купувати

Що ж, зрозуміло, для використання окулярів вам знадобиться телефон iOS або Android, який працює під управлінням Snapchat. Якщо ви ще не користуєтеся Snapchat або вам це здається заплутаним, ми не думаємо, що Spectacles змінить цей світогляд.

Примітка. Вам також потрібно буде використовувати iPhone 5 або новішу версію, на якій встановлено принаймні iOS 8, або пристрій Android, на якому встановлено принаймні Android 4.3 (Jelly Bean) з Bluetooth Low Energy та Wi-Fi Direct.

Однак є й інші речі, про які слід пам’ятати. Окуляри не є універсальними. Для одного з наших редакторів «Окуляри» відчували себе невеликими і щільними на обличчі. Snap каже, що це може відрегулювати оптик, але будьте обережні: подаючи тепло або воду там, де знаходиться електроніка (в передній частині рами), це може обсмажити їх. Якщо Spectacles відчуває себе вільно, Snap пропонує затягнути гвинт кожного скроні - там, де рука приєднується до рами лінзи.

На жаль, ви не можете спробувати їх перед покупкою. Якщо ви вирішите, що вам не подобаються Окуляри після отримання, Snap пропонує 30-денну політику повернення, якщо у вас є квитанція і ваша пара не пошкоджена або змінена. Ви також можете обмінятись на нову пару, якщо у вас виникнуть проблеми, які неможливо усунути.

Якщо ви носите рецептурні окуляри, ви можете поміняти лінзи Spectacles на такі, що відповідають вашим рецептам. Оптик повинен зробити це за вас.

Snap випустила спеціальне видання Spectacles, наприклад, пару, призначену для сумісності з окулярами. У творах також є секретний проект, який стосується доповненої реальності.

Що в коробці?

Окуляри входять в магнітно герметичний клиновидний футляр із фірмовим жовтим кольором Snap. Для футляра для окулярів він дещо великий і здоровенний - ви, мабуть, не хотіли б носити його з собою в кишені пальто. Він виготовлений з м’якого матеріалу, який повинен захищати Окуляри на випадок випадкових падінь. Всередині ви також облаштуєте USB-кабель для зарядки.

Корпус також виконує функцію портативної зарядки. Сидячи всередині корпусу, точки контакту на суглобі лівої руки Окулярів (у складеному стані) з'єднуються магнітно. Потім один кінець шнура (10 доларів на заміну) підключається до корпусу, а інший кінець має стандартний USB-роз'єм для підключення до комп'ютера, портативної батареї або настінного зарядного пристрою. Шнур також може підключатися безпосередньо до окулярів, усуваючи необхідність користуватися футляром. Як тільки шнур буде приєднаний і зарядиться, ви побачите, як загоряються світлодіоди. Snap рекомендує використовувати настінний зарядний пристрій USB, однак у комплекті немає.

Всередині корпусу є вбудований акумулятор, який можна використовувати для самостійної підзарядки в дорозі. При повній зарядці чохол може заряджати пару окулярів до чотирьох разів. Без корпусу потрібно приблизно 90 хвилин, щоб повністю зарядити пару окулярів за допомогою настінної розетки, повідомляє Snap. Щоб побачити, скільки соку залишилось, подвійне натискання збоку на лівій руці (там, де знаходиться кнопка спуску затвора) засвітиться ряд світлодіодів, які відповідають відсотку заряду акумулятора. Ви також можете знайти інформацію про акумулятор через меню Spectacles у додатку Snapchat.

Двічі торкніться збоку Окулярів, і передні світлодіоди загоряються, щоб показати час автономної роботи. (Кредит: Snap Inc.)

Snap каже, що акумулятор Spectacles повинен витримати день або 100 замикань на одному заряді (один Snap вважається одним 10-секундним відео), але ми бачили повідомлення, що час автономної роботи значно коротший. Якщо ви часто використовуєте Окуляри, можливо, захочете взяти з собою футляр.

Індикатор низького заряду батареї всередині рами. (Кредит: Snap Inc.)

На відміну від звичайних сонцезахисних окулярів, Spectacles вимагає особливого догляду. Не використовуйте один у воді.

Сполучення та спільний доступ до окулярів

Перш за все: вам потрібно буде поєднати Окуляри з телефоном. Відкрийте Snapchat і торкніться значка привид у верхньому лівому куті. Далі перейдіть на екран налаштувань - доступ до якого здійснюється через піктограму шестірні у верхньому правому куті. Торкніться Окуляри, і підПідключити новий пристрій, виберітьПара окулярів.

Одягніть окуляри і подивіться на Snapcode на екрані. Натисніть кнопку спуску затвора, і процес сполучення повинен розпочатися. Якщо все піде відповідно, ваші Окуляри та телефон розпізнають кожну - менш ніж за 10 секунд - і Вам буде надана можливість назвати Ваші Окуляри. Після цього Snapchat завершить налаштування, додавши його до профілів пристроїв Bluetooth; в iOS - Список аксесуарів меню з’явиться під час початкового сполучення, і вам потрібно буде натиснути назву своїх окулярів, щоб закінчити сполучення. Загалом, весь процес повинен зайняти близько хвилини. Ви можете підключити кілька окулярів до свого рахунку; просто повторіть процес.

  • 1. Натисніть “Пара окулярів”, щоб розпочати сполучення.
  • 2. Вдивіться в Snapcode, а потім натисніть кнопку спуску затвора.
  • 3. Назвіть Окуляри.
  • 4. Після успішного сполучення ви можете керувати нею в Snapchat.

Цікаво, що Окуляри також будуть записувати під час процесу сполучення, тож у Вас буде Знімок налаштуванняСпогади- нагадування про те, коли отримали свою першу пару окулярів.

Окулярами можна ділитися вдома чи серед друзів, але перед тим, як передати їх, переконайтеся, що всі залишені знімки перенесено на телефон, і відключіть Окуляри (у тому ж Окуляри меню в Snapchat, торкніться Управління і Прозоре зберігання окулярів; потім натиснітьЗабудьте окуляри У той же самий Управління меню). Якщо ви забудете імпортувати, вони залишаться у внутрішній пам’яті окулярів і не передаватимуться на телефон іншої людини. Окуляри можуть почати видаляти старі знімки, якщо в них не вистачає місця (у них може бути до 200 знімків; червоне світло блиматиме як попередження), тому майте це на увазі.

Після того, як ви розпаруєте окуляри, наступна людина просто повинна виконати ту саму процедуру сполучення.

Як клацнути

Окуляри Snapchat

Окуляри схожі на екшн-кулачки, за винятком того, що ви носите їх на обличчі. Зробити знімки так само просто, як натиснути кнопку спуску затвора. Натисніть кнопку один раз, і вона буде записувати протягом десяти секунд. Під час запису ви побачите, як обертається кільце світлодіодів. Маленьке світло на внутрішній стороні окулярів повідомляє користувачеві, коли Окуляри починаються та припиняють запис; блимає швидко, коли залишається дві секунди.

Неможливо скоротити тривалість одного знімка, крім зупинки запису (натисніть і утримуйте протягом двох секунд), але ви можете продовжити запис ще на 10 секунд - до 30 - просто натисканням кнопки спуску затвора один або два рази після початку запису. Однак на екрані «Спогади» Snapchat відео відображатимуться у вигляді двох або трьох 10-секундних сегментів, а не одного 20- або 30-секундного оснащення.

Після натискання кнопки спуску затвора Spectacles зробить 10-секундну знімку. (Кредит: Snap Inc.)

Перенесення знімків на телефон

Готові переглянути та поділитися цими знімками? Вам потрібно буде перенести (імпортувати) їх на свій телефон, і це настільки ж просто, як зробити знімок.

Поки Окуляри сполучені, знімки автоматично передаються (через Bluetooth) кожного разу під час запуску програми, що займає близько 10 секунд. Ви можете переглянути стан імпорту на вкладці Характеристики розділу Спогади. Не хвилюйтеся, якщо ви випадково закриєте Snapchat під час процесу передачі - усі знімки, зроблені за допомогою окулярів, зберігаються в окулярах, доки ви не очистите пам’ять вручну, або окуляри видаляють їх, щоб звільнити місце.

Окуляри записують знімки в HD або високій роздільній здатності, але ті, що передаються автоматично, мають нижчу роздільну здатність (стандартна роздільна здатність або SD). Щоб імпортувати версію HD, потрібно просто натиснутиОтримайте HD на вершині. Це перенесе вас на іншу сторінку, де ви зможете вибрати якісні знімки (по днях), які хочете. Імпорт HD вимагає Wi-Fi. В Android Snapchat автоматично переключиться на Wi-Fi (Wi-Fi Direct) для з'єднання з окулярами, але при необхідності вдасться до Bluetooth, що займе більше часу.

У iOS вам доведеться вручну перейти в меню Wi-Fi на телефоні в Налаштування,виберіть Spectacles (це буде ім’я, яке ви йому дали) і поверніться до Snapchat. Після передачі версій HD ваш iPhone повернеться до попереднього стану. Немає можливості Bluetooth для передачі знімків HD.

Знімки з низькою роздільною здатністю не страшні, але їм не вистачає чіткості HD. Уявіть собі відео, зняте за допомогою передньої (селфі) камери з низькою роздільною здатністю та задньої камери вищої якості, щоб отримати уявлення.

Імпортні знімки можна знайти в розділі «Спогади» Snapchat, до якого ви потрапляєте, натискаючи на маленьку кнопку «Спогади» під великою кнопкою затвора. Ви знайдете їх на вкладці Специфікації - там, де ви можете спостерігати за станом імпорту. Усі ваші записи в окулярах мають хронологічну послідовність за часом і часом, що складає вашу історію.

Ви можете переглядати знімки, натискаючи на нерухоме зображення, а потім натискаючи, щоб прокрутити шлях до наступних записів. Під час перегляду ви можете обертати телефон, щоб отримати інший вигляд оснастки. У портретному режимі ви побачите верхню та нижню частину прив'язки, тоді як альбомна орієнтація - ліву та праву.

Якщо ви знімаєте багато знімків протягом дня, ви можете виділити, щоб переглянути лише найкращі. Snapchat робить це автоматично, але ви також можете вибрати їх вручну в редагуванні функцію, натиснувши та утримуючи клацання або натиснувшиРедагувати та надсилатина дні. Закінчивши, ви можете торкнутися маленького кола із зірочками, яке знаходиться поруч із знімком.

Редагування та спільний доступ

Після імпортування знімків ви можете обробляти їх так само, як будь-який знімок, який ви опублікували на Snapchat. Ви можете накласти текст, намалювати або написати на ньому, а також додати наклейки. Потім ви можете поділитися із загальнодоступними або вибрати друзів Snapchat, яким потрібно надіслати оснастку. Якщо ви вже користувач Snapchat, ми не будемо вдаватися в занадто багато подробиць. Якщо ви не знайомі з Snapchat, ми маємо кілька порад, які допоможуть вам розпочати.

Однією корисною функцією Snapchat, про яку ви можете не знати, є швидке меню в Memories. Просто натисніть і утримуйте на знімку, і з’явиться меню, яке дозволяє вам ділитися, редагувати, показувати ескізи, експортувати, робити приватними (лише для моїх очей) або видаляти. Перегляд мініатюр зручний для перегляду всіх ваших знімків в одному місці, тому ви можете легко редагувати або виділяти лише ті, які хочете.

Якщо ви експортуєте знімок, знятий у режимі "Окуляри", або на камеру, або на Facebook, ви отримаєте відео у колі. Це те, що бачать Spectacles, на відміну від відеозапису, записаного камерою телефону.

Оновлення: Snap, як повідомляється, завищує попит на окуляри, має сотні тисяч непроданих одиниць.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found