Ештон Катчер висловився "коричневим обличчям" у вірусній рекламі Popchips, користувачі Twitter кричать про расизм [відео]

Ештон Катчер Попчіпс расист

Актор, знаменитість у Twitter та венчурний капіталіст Ештон Катчер сьогодні занурився у розпарений казан з киплячою водою завдяки новій маркетинговій кампанії від виробника картопляних чіпсів Popchips. В одному конкретному відео - їх загалом п’ять - Катчер бере на себе роль «Раджа», 39-річного продюсера Боллівуду. Хоча акцент поганий, а жарти гірші, грізною частиною реклами є те, що шкіра Катчера потемніла з тієї сторони, що робить образливий образ багатьох користувачів Twitter (і блогерів, і, мабуть, багатьох інших).

Ось кілька реакцій, які отримало відео:

Расист, невтішний і взагалі жахливий. RT @Colorlines: Ей, Ештон Катчер та PopChips: Brownface все ще расистський bit.ly/ImUTyq

- Меган (@thewherefores) 2 травня 2012 р

Я так розчарований у @popchips за цю образливу рекламу: bit.ly/JDKCSg Хтось повинен бути звільнений.

- Тіна Чадха (@tinaatmetro) 2 травня 2012 р

Привіт @aplusk, що з расистським відео з коричневим обличчям, яке ти бездарний, вдаючи, що піклуєшся про лайну торгівлі сексу?

- DAS RACIST (@dasracist) 2 травня 2012 р

"Нью-Йорк Таймс" першим написала сьогодні про кампанію "Попчіп" обсягом 1,5 мільйона доларів. Цікаво, що письменник Стюарт Елліот не згадував про помилки Катчера та Попчіпа про "коричневе обличчя" - ще одне, чим користувачі Twitter засмучені. Але цілком можливо, що Елліотт не бачив усіх оголошень, доступних Попчіпу. Крім того, цілком можливо, що PR-люди Попчіпа навмисно вирішили не показувати цю рекламу.

Поки Попчіпс не відповів на ранню критику, яку отримує реклама - принаймні, вони не відповіли в Twitter. Катчер також мовчав з цього приводу.

Оновлення: Оголошення знято, повідомляє The New York Times.

Незалежно від того, є це відео расистським чи просто поганим жартом, це, очевидно, питання думки. Якщо ви ображені, це расизм. Якщо ви ні, це жарт. (Хоча, якщо ви запитаєте нас, це досить явно расистський характер - навіть якщо це не було навмисно.) У будь-якому випадку, схоже, у Попчіпса дорога PR-каша.

Перегляньте відео нижче та повідомте нам, чи вважаєте ви, що це перетинає межу в коментарях.

Оновлено додатковою інформацією та відредаговано для ясності о 18:35 вечора

Останні повідомлення