Табір зустрічає бублик - це табір для спальних місць для дорослих, які шукають кохання

Якщо серед користувачів додатків для знайомств є одна поширена скарга, це означає, що "знайомства" часто здаються пов'язаними з взаємодіями в додатку. Частіше за все нескінченні повідомлення в додатках призводять до більшої кількості повідомлень у програмі, без реальної дати, щоб показати всі зусилля. Але зараз є одна програма для знайомств, яка бере справи у свої руки. Якраз до Дня закоханих, Coffee Meets Bagel запускає CMB Experiences, щоб допомогти користувачам встановити зв’язок у реальному світі. Ці переживання обіцяють бути «унікальними, реальними подіями та просторами, де люди можуть виходити в офлайн і спільно проводити цікаві, нові, чудові враження». І все почнеться з табору для ночівлі.

Він називається "Camp Meets Bagel", і це "табір для дорослих", який проходитиме "все включено", який проходитиме з четверга, 10 травня, до неділі, 13 травня. Цікаво, що це саме на День матері, але ми впевнені, що мама зрозумійте, якщо ви пропустите її особливий день в ім’я пошуку любові за допомогою програми (або в даному випадку табору для дорослих).

Загалом CMB очікує, що близько 300 охочих шукачів любові зберуться в таборі в Адірондаксі в влучно названому місті Парадокс, штат Нью-Йорк. Щоб тримати вас ще більше в напрузі, CMB навіть не розкриває назву згаданого табору! Звідти вони зможуть випробувати те, що додаток для знайомств називає "веселими вихідними із наземними та водними видами спорту, видами мистецького мистецтва та ремеслами, епічними нічними тематичними вечірками, відкритим баром, смачними стравами тощо". І навіть якщо ви не знайдете любові у своєму житті, ви можете знайти найкращого друга із заходами, спрямованими на «сприяння дружбі та зв’язкам», наприклад, груповими кольоровими війнами та повністю безпечне звучання довіри падає на гігантські гойдалки на мотузковому шляху.

Звичайно, CMB мав певну допомогу в плануванні того, що справді звучить як бурхливий і ретельно розважальний уїк-енд - програма співпрацювала з Camp No Counselors, табором для дорослих, щоб надати програмуванню. Квитки, які спочатку планувалося продати за 675 доларів на людину, зараз збільшені на 20 до 695 доларів (насправді, це 20 доларів, коли йдеться про справжнє кохання) і включають усі заходи на вихідні, а також безкоштовний транспорт до та з табору - або, принаймні, до табору та з табору з Нью-Йорка.

"Місія компанії" Кава відповідає бублику "полягає у забезпеченні справжніх зв'язків для цього покоління, і ми вважаємо, що це включає вихід за межі Інтернет-світу", - йдеться у заяві співзасновника та головного операційного директора Давуна Кан. "Ми хочемо створити можливості для реального життя, щоб люди могли зустрітися та поділитися спільним досвідом разом, що часто служить дверима до тривалих стосунків".

Незважаючи на те, що цей табір, безумовно, буде першим досвідом, запропонованим CMB у такому масштабі, це не перший раз, коли додаток сприяє особистому спілкуванню між користувачами. 11 лютого в CMB відбувся фестиваль Run Date у Гонконгу, 5-кілометровий пробіг для одиноких, який залучив понад 1300 людей. Врешті-решт, який кращий спосіб дізнатись, чи тут ваш подружжя, щоб залишитися, ніж якщо він чи вона бачать у вас найсвітлішого та найзапрятанішого першого враження? На додаток до пробігу, подія також включала низку парних заходів і мала на меті принести користь трьом некомерційним організаціям - Pink Alliance, HKADA та Help Me See.

Якщо ви не можете зробити "Camp Meets Bagel", не хвилюйтеся - CMB обіцяє, що додатковий досвід буде доступний протягом року.

Оновлення: ціна Camp Meets Bagel вже зросла на 20 доларів.

Останні повідомлення