Купуйте історії в стилі з нового магазину Snapchat в додатку

snapchat магазин хот-дог плюшеві Кріс ДеГрау / Цифрові тенденції, спробувавши апаратне забезпечення у вигляді окулярів для окулярів, Snap Inc. зараз експериментує з іншою формою продажів - товарами, що продаються через додаток. Правильно, тепер ви можете придбати ту танцювальну плюшеву іграшку для хот-догів, про яку ви ніколи не знали, що хочете, і все це, не виходячи з програми. У четвер, 1 лютого, Snapchat додав Snap Store до розділу Discover, дозволяючи здійснювати покупки в додатку на що завгодно - від плюшевих іграшок до світшотів.

Snap Store знаходиться всередині розділу програми. Натискання нового магазину Snapchat відкриває історію схожого магазину. Перші зображення розповідають користувачам, як користуватися магазином, із попередженням, що предмети можуть зникнути в будь-який час.

тепер можна купити танцювальний хот-дог плюшеві іграшки в магазині snapchat img 5474 copyтепер можна купити танцювальний хот-дог плюшеві іграшки в магазині snapchat img 5475 copyтепер можна купити танцювальну хот-дог плюшеву іграшку в магазині snapchat img 5476 копія

Після вступу Snapchat Store продовжує використовувати формат Story Style, відображаючи анімацію продукту. Користувачі можуть провести пальцем угору, щоб побачити повний опис товару та ціну у вітрині магазину. Натискання та утримання зображення дозволяє користувачам надсилати товар друзям, тоді як одним натисканням переходить до наступного елемента. Вірно до цього формату Stories, користувачі також можуть передплатити Snap Store, щоб бути в курсі останніх новин магазину.

Наразі в магазині Snapchat є лише товари на тему Snapchat - від капелюха «гарячої смуги» до світшота з підморгнутим обличчям. Опція, що продається через додаток, робить покупки більш схожими на використання Snapchat, а не на довгий процес переходу через товари в Інтернеті.

Snapchat не повідомляє, чи буде магазин в кінцевому підсумку представляти товари сторонніх компаній, хоча покупки, подібні до Stories, можуть стати способом для інших компаній отримати свої товари перед молодшою ​​аудиторією Snapchat. З убудованим програмуванням магазину не надто складно уявити, щоб рекламні матеріали запускали «Історії, що продаються», але знову ж таки, Snap Inc. не пропонувала розширених планів щодо магазину. Додаток зберігає платіжну інформацію для подальших покупок у магазині Snapchat.

тепер можна придбати танцювальний хот-дог плюшеві іграшки в магазині snapchat img 5481 copyтепер можна купити танцювальний хот-дог плюшеві іграшки в магазині snapchat img 5482 копіятепер можна купити танцювальний хот-дог плюшеві іграшки snapchat store img 5480 copy

Окуляри Snap Inc. стали першим кроком компанії до фізичних продуктів. Спочатку компанія добре сприймала та генерувала лінії навколо ексклюзивних торгових автоматів під час першого запуску, а згодом компанія завищила попит і зазнала збитків від непроданих окулярів.

Опція магазину з’являється, оскільки Snap Inc. прагне сподобатися інвесторам після невтішного першого року на фондовому ринку. Компанія також розробляє редизайн, який має на меті полегшити розуміння платформи для нових користувачів. Нова можливість ділитися Історіями поза додатком Snapchat також може допомогти ознайомити програму з потенційними новими користувачами - і, звичайно, бачачи футболку Snapchat, можливо, зробить щось подібне.

Останні повідомлення