Щаслива п’ятниця: хронологія Facebook не працює

Користувачі facebook стикаються з порушеною шкалою часу

[ОНОВЛЕННЯ:] Facebook вирішив проблему. Від представника Facebook: «Раніше сьогодні ми зіткнулися з проблемою, яка заважала деяким людям на короткий проміжок часу завантажувати вміст хронології чи сторінок. Ми швидко вирішили проблему, і вміст повернувся до звичного. Нам шкода за можливі незручності ". Дихайте легко, повзучі.

Окремі користувачі Facebook сьогодні вранці помітили щось дивне, розпочинаючи щоденну повзучу шкалу часу: часові шкали, включаючи власні, були порушені. Замість того, щоб бачити повідомлення на стіні та оновлення стану, а також завантаження мобільних фотографій, типових для часової шкали користувача, люди, які стикаються з цією проблемою, бачили інформаційний символ та таке повідомлення: «Вибачте, але ця сторінка завантажилася неправильно. Будь ласка спробуйте ще раз." Але жодне перезавантаження не зафіксувало Могутню шкалу часу.

На момент написання цього, хронологія все ще не працює для багатьох користувачів. Хоча люди, які стикаються з проблемою, все ще можуть бачити, що люди говорять за допомогою стрічки новин, перехід на сторінку друга викличе повідомлення про помилку завантаження, як і перегляд власної шкали часу користувача.

«Ми отримали повідомлення про те, що у деяких людей виникають проблеми із завантаженням їхньої хронології та вмісту сторінок. Ми активно розслідуємо це питання », - заявив представник Facebook у розмові з Digital Trends. Отже: Без коментарів щодо причини проблеми, але, сподіваємось, це має бути вирішено найближчим часом.

Тим часом люди переходять у Twitter, щоб висловити своє невдоволення:

Чому я отримую це на КОЖНІЙ сторінці Facebook, яку намагаюся продовжувати? Це зламалося ?! pic.twitter.com/9vnLNSIbRr

- Джеймс Евертон (@MrJamesEverton) 8 листопада 2013 р

Я думаю, Facebook зламався. Б'юсь об заклад, це пов’язано з тим, що Twitter - це все чудово і лайно.

- Стіві Лінн (@StevieLynnnn) 8 листопада 2013 р

гаразд ... Хто зламав Facebook?

- Кен Камінескі (@KenKaminesky) 8 листопада 2013 р

Facebook не вибрав вдалий час, щоб почати бути ненадійним - конкуруючий Twitter учора став публічним, а IPO приніс високі ціни на акції та багато щасливих виконавців Twitter. Незважаючи на те, що Facebook набагато більший за Twitter, Facebook робить кроки, щоб стати більш схожими на Twitter, оскільки сайт мікро-блогів зараз вважається головним місцем для розмов у реальному часі про світові події. На жаль, із-за цього відключення на шкалі часу, схоже, Facebook, як правило, міцний, взяв ще один підказку від Twitter: Більш часті проблеми із завантаженням.

Просто будьте спокійні, друзі. Ви зможете знову переслідувати, досить скоро.

Останні повідомлення