Від цензури до відеомагнітофонів - це найкращі публікації Reddit 2019 року

2019 рік приніс на Reddit понад 199 мільйонів публікацій, починаючи від явищ хліба, прикріпленого до дерев, і закінчуючи смертю значка Інтернету Grumpy Cat. Але оскільки медіа-гіганти, такі як Facebook, спостерігають уповільнене зростання, на «Першій сторінці Інтернету» спостерігається дивовижний стрибок на 30% щомісяця активних користувачів порівняно з 2018 роком.

Дані, зібрані до жовтня 2019 року, наголошують на зростанні інтернет-спільноти, включаючи збільшення щомісячних коментарів на 37% та стрибків у переглядах на 53%. Цього року платформа побачила 1,7 мільярда коментарів та 32 мільярди голосів.

Як не дивно, але пост з найбільшою кількістю голосів - це той, хто критикує Reddit. Публікація, яка включає картину "Танк Людина" на площі Тяньаньмень, викликає занепокоєння щодо потенційної цензури після того, як платформа отримала інвестицію в 150 доларів від Tencent, платформи, що базується в Китаї.

"Враховуючи те, що reddit [sic] щойно взяв інвестицію в 150 мільйонів доларів від китайської цензурної електростанції, я подумав, що було б непогано розмістити цю картину" Танка "на площі Тінаньмень перед тим, як наші нові славні господарі вирішать, що ми більше не можемо розміщувати" у дописі, який налічує понад 228 000 голосів "за". Reddit зберіг почуття гумору, поділившись найголоснішим дописом із зауваженням, що він "представлений нижче без цензури нашими надзвичайниками".

Другий найбільш прихильний допис із 225 000 голосів - у темі r / gaming, ілюстрація про те, як поділитися улюбленою грою з коханою людиною. Далі йде публікація r / askreddit про "людей, які ще не какали в 2019 році", і похвала за тих, хто створив традицію не бачити сукні нареченої та врятував незліченних наречених від поїздок по магазинах. П’ятий за популярністю допис - це подяка 86-річного юнака, який придбав відеомагнітофон на eBay, а потім міг переглядати старі домашні відео.

Хоча це були пости з найбільшою кількістю голосів, Reddit також відзначив кілька тенденцій року, включаючи зшивання хліба на деревах, вшанування пізнього Сварливого кота та виклик #trashtag. Обговорення екологічних проблем та кліматичних змін, а також політика також були великими темами на платформі. Китай був найбільш обговорюваною темою новин на платформі, тоді як статті про протест у Гонконгу були одними з найбільш поширених.

Reddit також визначив кілька інших тенденцій у звіті, серед яких стрибок підписників для спільнот, що стосуються краси, сплеск розмов про фаст-фуд та обмін рецептами, стрибок на 87% підписників батьківських спільнот, найбільш обговорювані розваги та спорт та зростаюча розмова в ігрових спільнотах.

Останні повідомлення