Twitter Now дозволяє планувати твіти за допомогою веб-програми

Іноді у вас може бути чудова ідея для твіту, але ви не хочете його публікувати відразу. Хоча безліч сторонніх інструментів вже пропонують планування твітів, сам Twitter щойно запустив функцію для свого веб-додатку.

Вперше ми почули, що Twitter тестував планування твітів у листопаді 2019 року, а в четвер, 28 травня, компанія оголосила, що розповсюджує цю функцію для всіх.

Це легко зробити. Просто натисніть свій твіт, а потім натисніть піктограму календаря під текстом внизу вікна створення.

Потім виберіть час і дату, коли ви хочете, щоб з’явився твіт (порада: зверніть особливу увагу на часовий пояс). Нарешті, натисніть кнопку "підтвердити", і все готово.

Планування твітів може бути корисним із різних причин. Можливо, у вас є шквал думок, якими ви хочете поділитися зі своїми послідовниками, але ви можете неохоче бомбардувати їх за короткий проміжок часу. Або, можливо, ви захочете написати щось у твіттері, що збігається із зовнішньою подією чи оголошенням, але, можливо, не зможете це зробити в той час. Крім того, деякі люди в спільноті Twitter використовують інструменти, щоб дізнатись про те, коли їхні твіти отримують найбільше залучення, тому функція планування також може стати в нагоді і тут (особливо якщо передбачається розміщувати повідомлення о 3 ночі).

Зберегти на майбутнє

Ще однією новою функцією, яка випала в четвер, є можливість зберегти чернетку твіту за допомогою веб-програми Twitter.

Як видно з відео нижче, щоб зберегти чернетку у веб-програмі Twitter, просто натисніть на "x" у верхньому лівому куті вікна створення повідомлення та натисніть "зберегти". Коли ви хочете повернутися до нього, відкрийте вікно написання повідомлення та перейдіть до "невідправлених твітів", де ви знайдете, що він чекає вас.

Але зверніть увагу - поки що, принаймні, чернетки, збережені у веб-програмі, не синхронізуються з мобільною програмою, і навпаки.

В інших останніх оновленнях Twitter зазначив, що починає випускати функцію, яка дозволяє вибирати, хто може відповідати на ваші твіти, надаючи вам більше контролю над тим, хто може брати участь у розмові.

Останні повідомлення