Linktree дозволяє вам додавати кілька посилань на вашу біографію Instagram

linktree instagram посилання біологічні хештеги соціальних медіа представлені 1024 Unsplash / joaoSilas Instagram дає вам лише одну можливість посилатися на зовнішні ресурси всередині своєї платформи обміну фотографіями.

Це не може бути проблемою для більшості користувачів, але для тих, хто хоче трохи більше налаштувати і навіть більше можливостей, це залишає бажати кращого. Увійдіть Linktree, безкоштовний інструмент для Instagram, призначений для покращення трафіку до вашого зовнішнього посилання, будь то блог, портфоліо чи магазин.

Як це працює, досить просто. Після підключення Linktree до вашого профілю в Instagram ви отримаєте єдине посилання для розміщення у своєму біографічному Instagram. Після встановлення цього посилання ви можете налаштувати, на що воно пов’язане у вашому веб-переглядачі, будь то один веб-сайт або колекція сайтів, на які ви хочете спрямувати своїх послідовників.

Скажімо, ви фотограф, який використовує Instagram як маркетинговий інструмент для весільної фотографії. Використовуючи Linktree, ви можете спрямовувати підписників Instagram на свій блог, портфоліо і навіть інші облікові записи в соціальних мережах. До цього часу ви б застрягли вибирати, що з перерахованого вище включити у свою біографію.

Так само скажіть, що ви власник інтернет-магазину ювелірних виробів. Замість того, щоб використовувати бізнес-профілі Instagram, які навряд чи можна відрізнити від стандартних, ви можете скористатися особистим обліковим записом та надати кілька посилань на зовнішні пункти призначення, включаючи веб-сайт в Інтернеті, сторінку на Facebook і навіть пункт призначення на Картах Google.

Змінити URL-адреси в Linktree так само просто, як скопіювати та вставити їх у свій обліковий запис та впорядкувати їх, як вам подобається. Для початку перейдіть на веб-сайт Linktree і зв’яжіть свій обліковий запис Instagram.

Останні повідомлення