Tumblr програє суперечку щодо домену Tublr.com

tublr

Є опортуністи, які прагнуть швидко заробити на схематичній тактиці - наприклад, використовувати доменні імена, що звучать або схожі на популярний веб-сайт, і перенаправляти їх на шахрайський сайт "опитування". Tumblr, вважаючи, що сайт опитування наживається на домені, який пропустив "M" у Tumblr.com, вжив заходів, щоб закрити сайт, але втратив Уніфіковану політику вирішення суперечок щодо доменних імен (UDRP), повідомляє про домени.

Доменне ім’я Tublr.com схоже на Tumblr.com. У цьому немає жодних сумнівів, що пояснює претензії Tumblr.com щодо порушення торговельної марки. Але Tumblr хотів, щоб Tublr було заборонено за неправильне представлення даних і, звичайно, той факт, що домен, на який Tublr перенаправляє, є //rewardzone.sponors.com/home.html ?, одним із тих сайтів шахрайських опитувань, які запитують у вас вашу особисту інформацію.

Tumblr використовує ім'я Tumblr з 19 лютого 2007 р., Але зареєстрував домен для tumblr.com 8 червня 2006 р. Торгова марка Tumblr була подана 27 жовтня 2008 р. Та офіційна реєстрація імені, коли Tumblr був нагороджена, відбулася 24 листопада 2009 р. (Відстежуй час тут, бо ці деталі дуже важливі.)

На диво Tumblr програв суперечку, але Tublr успішно стверджував, що справа випадковості в тому, що Tumblr.com і Tublr.com мають такі подібні назви.

Tublr може виглядати як Tumblr - на дизайн сайту явно впливає Tumblr - але комісія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, яка здійснює посередницьке розгляд скарги, не виявила жодних доказів порушення торгової марки, які, за твердженням Tumblr, використовували як частину фішингового шахрайства. Про що говорить Tumblr, це той факт, що іноді користувачі Інтернету можуть помилково (несвідомо чи через помилку) відвідувати Tublr.com і можуть схилятися до надання своїх особистих даних, щоб «вимагати винагороди».

Зрештою, можливо, запечатала приречену долю скарги те, що хоча Tublr.com було зареєстровано після Tumblr.com, а реєстрація Tublr відбулася через дев'ять місяців, Tumblr.com фактично використовувався як торгова марка менше ніж за місяць до Tublr домен був зареєстрований.

Tumblr.com навіть не публікувався до або після того, як Tublr.com був зареєстрований, аргументує група, і додає, що власники Tublr.com не могли знати про Tumblr.com. «Колегія пам’ятає, що реєстрація доменного імені сама по собі не поширює жодних прав на торговельну марку, або що світ у цілому покладається на знання такого доменного імені. Залишається необхідним, щоб існувало достатнє використання та розголошення торгової марки, перш ніж може виникнути будь-яка незареєстрована торгова марка », - заявила комісія. "У цій справі також недостатньо доказів перед Комісією про те, що Відповідач повинен був знати про торгову марку TUMBLR або навіть про існування доменного імені станом на 27 березня 2007 року".

Однак Tumblr підняв 75 000 користувачів лише за два тижні після запуску в лютому 2007 року, що, якщо задуматись, достатньо часу для реєстрації домену, такого як Tublr.com, - що займає лише кілька хвилин.

Загалом, адвокати Tumblr можуть зірватися, і Tublr.com буде залишатись збентеженим усім, хто забув букву "М."

Останні повідомлення