Месенджер Facebook тепер доступний у настільному додатку

У четвер Facebook запустив настільний додаток Messenger для Windows та macOS, що дозволило користувачам безкоштовно обмінюватися текстовими, голосовими та відеочатами за межами веб-сайту платформи соціальних мереж.

У прес-релізі Facebook зазначив: "За останній місяць ми спостерігали більше ніж 100% збільшення кількості людей, які використовують свій браузер для настільних комп'ютерів для аудіо- та відеодзвінків у Messenger".

І, не кажучи вже про пандемію коронавірусу, реліз додав: "Ми сподіваємося, що програма для настільних програм Messenger трохи полегшить людям підтримку зв'язку з друзями та коханими в цей час".

Facebook і Messenger раніше вже заявляли про свою колективну роль у наданні допомоги урядовим організаціям охорони здоров'я у всьому світі обмінюватися інформацією про COVID-19, забезпечувати своєчасні ресурси від таких установ, як Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) та Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), а також боротися з дезінформацією про хворобу на всіх її платформах.

Настільний додаток Facebook Messenger Facebook

Додаток Messenger раніше був доступний лише на пристроях iOS та Android.

Користувачі зможуть синхронізувати новий настільний додаток Messenger з усіма своїми пристроями, налаштувати сповіщення про нові повідомлення та дзвінки, надіслати GIF-файли, фотографії та відео, а також отримати доступ до темного режиму.

WhatsApp, який також належить Facebook, Telegram, Viber і WeChat, усі можуть похвалитися подібними функціями безкоштовно - деякі навіть включають стандартне наскрізне шифрування, редагування фотографій та відео в додатках, а також групові чати, які можуть переходити до 200 000 чоловік.

Messenger вже давно конкурує з рідними програмами для чату, такими як iMessage від Apple та Android Messenger, і сьогодні є однією з найпопулярніших програм для обміну повідомленнями з найвищою ефективністю, забезпечуючи персоналізацію та автоматизацію тексту.

Однією з головних особливостей, яку було виділено під час запуску робочого столу в четвер, є можливість багатозадачності під час використання програми: «Ви можете входити та виходити з програми, виконуючи інші дії на своєму комп’ютері», і при цьому брати участь у розмові, а також в текстовому чаті з іншими.

Програму Messenger можна завантажити з магазину Microsoft або Mac App Store, починаючи з четверга.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found