Instagram нарешті повернувся в Інтернет. Ось останні новини про збій

google pixel 3 показує, що instagram не працює

Instagram нарешті повернувся в мережу в четвер вдень після відключення, яке тривало трохи більше години. Збої в Instagram були одними з кількох, які вдарили одночасно, включаючи кількагодинний збій у мережі PlayStation.

"Ми усвідомлюємо, що деякі люди мають проблеми з доступом до своїх акаунтів в Instagram", - написав Instagram у своєму Twitter. "Ми працюємо швидко, щоб вирішити проблему".

Послуга Instagram повернулася трохи після 16:00. Тихий океан, користувачі радіють, що нарешті зможуть прокрутити свої канали.

Тим не менш, було багато скарг. Хештег #instagramdown почав тенденціювати в Twitter трохи перед 15:00. Тихоокеанський. Користувачі заявили, що не можуть оновити свою стрічку, отримати доступ до облікових записів або завантажити фотографії чи відео. Вони також не могли оновити Stories - одну з найпопулярніших функцій Instagram.

Здавалося, перебої не поширились на Facebook, який належить Instagram, разом із Whatsapp.

Скарги на збій в Instagram надходили з усього світу, включаючи США, Канаду, Європу та Південну Америку, повідомляє downdetector.com. Сайт повідомив, що було щонайменше 50 000 повідомлень про проблеми з Instagram, при цьому 82% людей сказали, що не можуть отримати доступ до своєї стрічки новин, 9% з них скаржиться, що не можуть отримати доступ до веб-сайту Instagram, а 7% не можуть увійти взагалі.

Користувачі Instagram, яким відмовили у виборі програми, перейшли в Twitter, щоб пожартувати та поскаржитися на перебої (звичайно, у формі GIF).

Буквально ніхто:

Я перевіряю щебет, щоб дізнатись, чи не працює інстаграма: #instagram #instagramdown pic.twitter.com/HdTNo4KIN7

- Hals xx (@ halle_lapham01) 13 червня 2019 р

У четвер користувачі PlayStation Network зіткнулися з власним відключенням, і багато ключових служб PSN зазнали негативних наслідків. Послуга відеоігор була остаточно відновлена ​​трохи після 15:00. Тихоокеанський. Не зрозуміло, чи були пов’язані два відключення. Ми будемо стежити за будь-якими іншими ключовими Інтернет-послугами, на які може вплинути перебої, та пропонуватимемо вам останні оновлення.

я на шляху до твіттера, щоб перевірити, чи не працює інший інстаграм. #instagramdown pic.twitter.com/pgnPLDhhO2

- Фер ???????? (@antisocialfer) 13 червня 2019 р

#instagramdown

Інстаграмери, побачивши, що Instagram знову падає pic.twitter.com/A49PuNAZbr

- Destroyer of Galaxies (@ LordImperiex89) 13 червня 2019 р

У квітні Facebook, Instagram і Whatsapp знизились на кілька годин, спричинивши хаос в Інтернеті, оскільки це вплинуло на улюблені способи втрати часу.

Ми будемо відстежувати цю історію протягом усього дня та ввечері та оновлювати її, коли дізнаємось більше про те, як це сталося.

Тепер, коли нарешті було створено резервну копію, обов’язково перевірте свої налаштування реклами в Instagram, щоб з’ясувати всі дивні речі, які, на вашу думку, цікавлять Instagram (і материнська компанія Facebook).

Оновлено з відповіддю з Instagram.

Оновлено зараз, коли Instagram знову в мережі.

Останні повідомлення