Facebook зараз дозволяє перевіряти прогноз погоди на мобільному та настільному комп’ютері

facebook журналістика надає вхід для смартфонаFacebook орієнтується на погодні програми з останнім оновленням для настільних ПК, iOS та Android. Соціальна мережа випускає погодний інструмент, який пропонує п’ятиденний прогноз, а також параметри персоналізації та сповіщення.

Можливо, ви помітили обмежені дані про погоду в інших розділах на Facebook, таких як місця та сторінки подій, але ця інформація обмежена температурою та підсумком прогнозу з одного слова (тобто сонячним). Однак нова пропозиція Facebook - це повний інструмент погоди, який більше схожий на програму Yahoo Weather та програму Apple Weather.

Розташований у постійно розширюваному рядку меню додатка Facebook поруч з іншими вкладками, включаючи „події”, „сторінки” та „Моменти”, функція погоди автоматично встановлюється на ваше поточне місцезнаходження. Ви можете торкнутися значка налаштувань у верхньому правому куті дисплея, щоб додати додаткові місця розташування, і змінити температуру на Фаренгейт або Цельсій. Користувачі робочого столу можуть знайти погоду на бічній панелі ярликів у стрічці новин.

Інструмент пропонує погодинний прогноз на день із максимумами і мінімумами щодо температури, а також п’ятиденний прогноз із подібною інформацією. Дані про погоду Facebook надаються за допомогою інтерфейсу програмування програм The Weather Company, посилання на веб-сайт якого також можна знайти внизу функції.

Ви можете переключатися між збереженими місцеположеннями за допомогою вкладки налаштувань. Крім того, Facebook заявляє, що розпочне тестування повідомлень наступного тижня, а всі оновлення розповсюджуватимуться на користувачів iOS, Android та робочих столів у березні.

Оновлення є частиною зусиль Facebook, щоб показати людям відповідні повідомлення у верхній частині стрічки новин. Поряд із нагадуваннями про події та свята, Facebook також відображатиме повідомлення про погоду разом із кольоровими мультфільмами на вершині стрічки новин - вони включатимуть посилання на повний п’ятиденний прогноз.

"Наша мета - розробити продукти, які пов'язують людей із тим, що їх найбільше турбує, і створюють моменти радості в день людей, наприклад, просто сказати вам, що пізніше піде дощ", - заявив представник Facebook у повідомленні Digital Trends електронною поштою.

Останні повідомлення