Sydney Leathers не має кваліфікації, щоб давати поради щодо цифрових романів

WTF Internet Sydney Leathers

Я думаю, що всі ми можемо погодитись, що речі Ентоні Вайнера, які нещодавно пішли на спад, - це капризи. Друге падіння політика з ласки заслужило великої уваги та уваги. Серйозно кажучи, хлопець повинен був зупинитися на тому, щоб задокументувати свої тести в Інтернеті. Так, Карлос Небезпека?

Жахлива казка про Ентоні Вайнера та його дружину Хуму - все досить скандальне, і на щастя, воно починає згасати - але залишається одне: Сідней Шкіри.

Добре Господи чи є у цієї дівчини рішучість чіплятись за 15 хвилин слави, як би мало про неї не дбала широка громадськість. З моменту виходу з ладу (сама), Шкірці швидко проголосила себе авторитетом щодо "секстингу" та "цифрових підключень". Здається справедливим. Якщо є хтось кваліфікований, щоб дати романтичну пораду, це, безумовно, здається цією абсолютно нормальною дівчиною, яка бере участь у подібних стосунках з вами та я, яка довів, що вона приймає гарні рішення!

Деякі її порадилюди платили їй за дарування, і це було опубліковано на реальних веб-сайтах також читається як протилежність усьому, чого навчили мене фільми та телебачення про переслідування протилежної статі.

З цим є багато речей, і я борюся з бажанням просто перетворитися на напівфрази та розбиття клавіатури. Тож я просто збираюся вказати найгіршу з її цифрових романтичних порад.

Звичайно, все це спочатку було написано для орієнтації на політика, але давайте застосуємо це у більшому сенсі, для розваги! І навчання!

1. Ставтеся до свого партнера по секстингу як до середнього школяра

"Важливо робити вигляд, ніби ви думаєте про них цілодобово та без вихідних ... В основному, робіть вигляд, ніби ви зустрічаєтесь із середньошкільною версією себе".

Отже, ти кажеш мені, щоб я одягнув намисто з черепашки з пуки і купив йому кеглі на обід ... також через Інтернет? Я так розгубився.

Крім того, я не хочу ставитися до когось, як до середнього школяра, тому що середні школярі - найгірші, і моє поводження з ними полягає в тому, щоб дуже швидко проходити повз них і уникати зорового контакту.

2. Ігноруйте свого партнера по секстингу

Зачекайте, ви щойно сказали, щоб я їх ласкав і писав постійно? Але зараз ми змінили тактику тут. "Зачекайте, можливо, два дні, перш ніж відповісти". Я так розгубився! Два дні або 24-7 !?

3. "Тикання" у Facebook все ще є законним способом вказати, що ти подобаєшся комусь

Ой, ой, ой. Потримай зараз. У мене склалося враження, що ми, як суспільство, вирішили, що тикання було найгіршим, і що ми вбили десь близько 2007 року. За словами секстента Сінді Шкіри, хлопчик, ми помиляємось.

“Мені подобається, що він мене тикнув. Коли Всередині видання запитав мене, що таке "тикання", я сказав їм: "Так, це кнопка на Facebook, яку ти натискаєш, якщо хочеш когось трахнути".

Гм ... це так? Мені потрібно зробити кілька дзвінків.

Урок: Безумовно, ти когось забудеш, якщо хочеш. Серйозно, вони люблять це і абсолютно не дратуються.

4. "Виберіть когось, кого, як ви знаєте, спокушають гарячі курчата в Інтернеті".

Дурість цього твердження не потребує подальших коментарів.

Будь ласка, Інтернет, будь ласка - я прошу вас: чи можемо ми просто дозволити Sydney Leathers впасти у забуття і забути, що коли-небудь платили цій дівчині за пропаганду того, що на сьогодні є більшою мірою для більшості людей? Не хвилюйтеся, ми завжди знайдемо спосіб поєднання технологій та сексу так, як ми, мабуть, не повинні бути. Допомога не потрібна, дякую.

Хочете витягнути @anthonyweiner і фліртувати з тонною гарячих курчат? Завантажте @ihookupnow на iTunes! Txt, надсилайте фотографії та відео одиноким людям у вашому районі!

- Sydney Leathers (@sydneyelainexo) 19 серпня 2013 р

Ніколи не змінюйся, Сид. Ніколи не зміниться.

Останні повідомлення