YouTube покладається на внески спільноти для перекладу описів відео

Маючи понад один мільярд користувачів по всьому світу, YouTube цементував себе якпризначення для вмісту майже на кожній мові. Але коли справа доходить до пошуку цього вмісту, все може стати дещо складним, особливо з великою кількістю мов, на яких говорять на глобальній платформі. Насправді, зазначає компанія, що належить Google, на YouTube представлено 76 мов, і для того, щоб пов’язати всі ці мови, ютубери покладаються один на одного.

Два роки тому на веб-сайті для обміну відео з’явилися субтитри, внесені спільнотою, що стало благом для людей, які насправді могли знайти вміст іноземними мовами. Але зараз YouTube надає можливість «Внески спільноти перекладати заголовки та описи вашого відео на додаток до ваших підписів». Як результат, платформа каже: "Вам потрібно лише кілька кліків, щоб глядачі переклали ваші відео, щоб більше людей по всьому світу легко відкривали, розуміли і в кінцевому підсумку полюбили ваш вміст"

На сьогоднішній день понад 900 000 авторів переклали різні відео на YouTube, а деякі автори влади зробили значну відмову в каноні YouTube. Наприклад, Ті Понсукхароен - студентка Стенфорда, яка займається перекладом вмісту YouTube приблизно 10 годин на тиждень. І з самого початку він допоміг перекласти понад 2500 відео.

«Перекладати вміст мені зараз - це як мити обличчя, чистити зуби чи тренуватися. Це частина моєї повсякденної рутини, якою я займаюся, не надто замислюючись », - сказав Понсукхароен на YouTube.

“Існує три компоненти, які рухають моїм спонуканням до перекладу відео: автономія, майстерність та мета. Переклад вмісту на YouTube обслуговує всіх трьох », - продовжив він. “Я можу вибрати відео, які мені цікаво перекласти. Я загострюю свою англійську, тайську та тему відео кожного разу, коли я перекладав. Нарешті, я знаю, що мій переклад буде корисним для інших людей. Деякі студенти з Тайланду, які погано знають англійську, можуть використовувати мої субтитри для кращого навчання. Нашу роботу можна використовувати як мовні навчальні приклади ».

Останні повідомлення