Спільним для Facebook є пошук друзів із подібними інтересами

FacebookУ п’ятницю Facebook запустив функцію, завдяки якій рекомендувати друзів одного виглядає старомодно. Остання версія мобільного додатку соціальної мережі не лише пропонує подібних друзів, але висвітлює те, що у вас спільного з іншими користувачами, і навіть місця, де ви, можливо, перетнулись.

Функція, вперше помічена TechCrunch, доступна через оновлення програми, хоча незрозуміло, чи нова функція розповсюджена в усьому світі. Після натискання профілю іншого користувача, а потім вибору "друзів", значок у верхній частині екрана пропонує користувачам "познайомитись із друзями [імені користувача]". Потім додаток покаже вам, що у вас спільного з цим другом, включаючи користувачів, які вже є друзями, а також профілі, з якими ви ще не пов’язані.

Спільне у Facebook - спільні друзі, сторінки, що сподобалися, відвідувані події та навіть місця проживання чи роботи. Ці деталі відображаються лише тоді, коли вони стосуються обох користувачів. Ця функція виходить за рамки звичайних пропозицій друзів Facebook, вказуючи, що може бути спільного у користувачів.

Нова функція з’являється незабаром після того, як користувачі Материнської плати помітили в Месенджері опцію, призначену для особистого зв’язку з друзями. За словами користувачів, які вперше помітили зміну, функція надсилає користувачам сповіщення із запитом, чи не хочуть вони “зустрітися”. Згідно з повідомленням, відповіді є приватними, якщо обидві сторони не скажуть "так", і в цьому випадку Messenger автоматично підключає всіх, хто погодився. На відміну від нових функцій пропозиції друзів, зустріч Messenger, здається, є лише тестом на потенційну нову функцію, а не загальним впровадженням.

Материнська плата передбачає, що ця функція схожа на Tinder, додаток для знайомств, за винятком того, що вона з'єднує людей, які вже знають один одного і, схоже, призначені для більших груп, а також для двох. Неясно, як програмне забезпечення пропонує потенційні зв’язки, хоча користувачі, які помітили цю функцію, припускають, що задіяний штучний інтелект.

Здається, оновлення Facebook «спільних речей» розроблено, щоб допомогти зробити соціальну мережу ще більш соціальною. Оновлення з’являється після тривалого ряду оновлень, включаючи кілька змін до Stories, нові варіанти народження та, звичайно, новий вигляд Facebook.

Останні повідомлення