Як убити сповіщення про ігри Facebook, запрошення та історії стану

Неприємно постійно отримувати шквал запрошень зіграти в Caga Crush Saga, Despicable Me: Minion Rush, Sweepstakes та всі інші, мабуть, популярні програми, якими ви не зацікавлені. Але там є люди, які використовують Facebook саме для ігор та додатків, і жодне оновлення статусу, яке оголошує вашу ненависть до FarmVille, не відмовить їх.

Але є кілька хороших новин: вам більше не доведеться зазнати краху в соціальних мережах, тому що є способи досвідченим способом назавжди позбутися всієї дурниці програми Facebook.

Оновлено 11 серпня 2014 р .:Ця стаття оновлена, включивши навчальне відео.

Якщо ви ненавидите це, заблокуйте його

Ви не можете перешкодити своїм незліченним друзям любити лайно з Candy Crush, але ви можете заборонити запрошенням надходити кожен день. Просто натисніть на значок шестірні у верхньому правому куті екрана та натисніть Налаштування облікового запису. Опинившись, натисніть вкладку Блокування.

Прокрутіть униз до розділу «Заблокувати запрошення в програму» та введіть імена друзів, від яких ви постійно отримуєте запити. Не соромно робити це - якщо ви не введете імена своїх контактів у розділ «Заблокувати користувачів», ви не перестанете дружити з жодним своїм приятелем, що любить ігри. Ви просто забороняєте їм залучати вас.

блокувати запрошення програми

Ви також можете скористатися і заблокувати всі програми, яких не бажає ваше серце, за допомогою опції "Блокувати програми". Нехай попередження вас не лякає - якщо вам не зв’язуються назавжди, це те, що ви хочете, так?

блокувати програми

Крім того, ви можете отримати доступ до всіх отриманих запрошень на одній сторінці, перейшовши до AppCenter Facebook у розділі Запити. Там ви також можете заблокувати майбутні запрошення для певної програми, зупинити певного користувача надсилати вам запити або те й інше.

запитувати центр додатків

Зупиніть сповіщення

Зупинити натиск на сповіщення про запрошення гри насправді так просто, як натиснути кнопку X поруч із повідомленням про порушення. Так, було б дуже приємно, якби Facebook міг дізнатися, що після 37 разів натискання "ні" ви не хочете грати. Але це просто не так розумно (а може, це лінь), тож вимкніть їх.

вимкнути сповіщення про запрошення

Потім додаток надасть вам в останню хвилину шанс змінити свою думку, пропонуючи тримати сповіщення увімкненими, але якщо ви дійсно маєте на увазі бізнес, продовжуйте і натисніть кнопку Вимкнути. Ця дія зупинить надходження сповіщень, пов’язаних із програмою, у ваш обліковий запис Facebook.

вимкнути сповіщення про запрошення

Видаліть активність додатків зі своєї стрічки новин

Наразі неможливо позбутися рекламованої реклами ігор, але ви можете позбутися всіх історій про прогрес вашого друга в іграх, у які вони грають. Приховування публікацій не робить вас меншим другом, але це допоможе вам відчути невіглаське блаженство.

приховати активність програми

Якщо ви хочете приховати всі дії, пов’язані з грою, просто натисніть на посилання «Сховати всі історії».

приховати всі історії

Нехай програма для очищення програми тече

Займаючись усім цим бізнесом, що блокує ігрові додатки, можливо, ви перейшли в чистий настрій, то чому б не піти на додаткові кілометри? Перевірте програми, які ви самі встановлювали раніше, і видаліть ті, якими ви більше не користуєтесь, натиснувши X біля програми. Ви також можете змінити видимість публікацій свого додатка від свого імені, натиснувши посилання Налаштування.

видалити програми - -

Ви також можете отримати доступ до простішої версії списку програм через Налаштування облікового запису (значок шестірні, верхній правий кут), де ви можете легко редагувати дозволи програм або видаляти небажані програми, натискаючи X.

видалити налаштування облікового запису програми

Ви також можете видалити всі дії в обліковому записі, пов’язані з програмою, що видаляється.

видалити активність програми

Останні повідомлення