Facebook відповідає пожертвам на відновлення урагану "Харві"

ураган харві відновлення Джо Рейдл / Гетті Іміджіс Вражені всіма руйнуваннями, зосередженими навколо урагану "Харві"? Допомога може бути такою ж простою, як кілька кліків у Facebook. У вівторок Facebook оголосив, що компанія буде відповідати кожному пожертвуваному долару, до 1 мільйона доларів, Фонду відновлення урагану "Гарві" Центру для боротьби з катастрофами (CDP).

Користувачі Facebook у США побачать спливаючу скриньку для пожертв у верхній частині стрічки новин. Варіант пожертви використовує наявне програмне забезпечення Facebook, яке дозволяє користувачам робити пожертви некомерційним організаціям, не виходячи з платформи - різниця полягає в тому, що Facebook підбирає пожертви після урагану, який спричиняє сильну повінь у багатьох частинах Техасу.

"Протягом останніх кількох днів тисячі з вас звернулися за допомогою та запропонували допомогу людям, які постраждали від урагану" Харві "за допомогою перевірки безпеки та допомоги громади", - написав у своєму пості генеральний директор Facebook Марк Цукерберг. «Зараз ми хочемо надати кожному ще один спосіб змінити ситуацію. Можуть знадобитися роки, щоб громада повністю відновилася, але разом із CDP ми можемо допомогти сім'ям та компаніям встати на ноги ".

CDP - це некомерційна організація, яка займається розподілом коштів донорів під час стихійних лих, щоб максимізувати вплив у міру відновлення території, повідомляється на веб-сайті організації.

Зібрання пожертв відбувається одразу після того, як Facebook зробив функцію перевірки безпеки постійною функцією. Перевірка безпеки дозволяє користувачам Facebook зареєструватися та повідомити своїх рідних та близьких, що вони в безпеці після такої катастрофи, як ураган "Гарві". Ця ж особливість також пов'язує донорів з організаціями допомоги, які надають допомогу в ліквідації наслідків.

Facebook дозволяє користувачам робити пожертви в рамках платформи з 2013 року, пізніше додавши інтегровані кнопки та інструменти для пожертв, а тепер заохочуючи користувачів вибирати некомерційну організацію для друзів, на яку пожертвувати на день народження.

Ураган "Харві" випав на землю в п'ятницю ввечері, і фактори навколишнього середовища змусили шторм залишатися незмінним - за прогнозами дощ триває до середи. Як повідомляє New York Times, щонайменше 10 людей загинули від повені, а десятки тисяч живуть у притулках. Повені широко розповсюджені, що означає, що перші аварійні служби в цьому районі розтягнуті в тон. Одна фотографія мешканців будинків для престарілих, які проводять час у попереку води, стала вірусною до того, як мешканців вдалося врятувати.

Останні повідомлення