Twitter, що відбувається зараз, Explore збирається стати особистим

Twitter

Twitter вириває твіти, які вам найбільше цікаві, із часової шкали та полегшує їх пошук. У середу, 13 червня, компанія оголосила про капітальний ремонт кількох областей Twitter, орієнтованих на надання більш відповідних, персоналізованих твітів та відео в прямому ефірі про новини та події. У наборі змін до "Happening Now", "Explore", "Moments" та інструменту пошуку "Twitter" прагне надати більше власного контенту, деякі з яких розповсюджуються зараз, а інші - протягом наступних кількох місяців.

Зміни покликані висвітлити увагу Твіттера на розмові в режимі реального часу та продовжити фокус на новинах, які вже внесли кілька змін до платформи. Зміни розроблені, щоб допомогти вам знайти відповідний вміст, навіть не знаючи найкращих облікових записів, за якими слід писати твіти на цю тему, зазначає Twitter. Капітальний ремонт полегшує пошук великих подій та останніх новин під час налаштування розділів Twitter на основі тем, за якими ви стежите, і про що ви пишете твіт.

Невдовзі в розділі Twitter Happening Now з’являться як невідкладні, так і персоналізовані новини, що виходить за рамки оригінального спортивного ритму, для якого вперше було розроблено. Функція продовжує розміщення у верхній частині часової шкали, але розширюється, включаючи персоналізовані новини та останні новини, включаючи твіти та відео. Подібний тест був помічений на початку цього року. Акцент на персоналізованих новинах розшириться до Happening Now протягом наступних кількох місяців для користувачів із США.

Happening Now не буде єдиним місцем, де Twitterverse знайде спеціально підібрані новини та події - Twitter незабаром почне розсилати сповіщення про найбільші новинні події, коли вони відбуватимуться. Twitter вже надсилає сповіщення про найсвіжіші новини, однак мережа зараз тестує сповіщення, які, як і новини в The Happening Now, базуються на таких факторах, як хто за ким ви стежите та про що ви пишете в Twitter. Ще одне оновлення з часовою шкалою, що вимірюється в «місяцях», користувачі зможуть вимкнути сповіщення про новини всередині налаштувань.

Незважаючи на те, що Happening Now і сповіщення працюватимуть для доставки вмісту на основі інтересів користувачів, оновлений розділ «Огляд» призначений для користувачів, які самостійно шукають цю інформацію. В даний час впорядковано за типом вмісту, як-от твіти та відео, нові вкладки, що розділяють розділ за темами, планується надіслати протягом наступних кількох місяців.

Twitter

Першою частиною капітального ремонту, який розпочнеться для користувачів, є оновлений пошук, який розпочався сьогодні. Інструмент пошуку тепер має нову панель у верхній частині, яка відображає пов’язані новини та події. Кожен з них містить як підсумок, так і розділ із останніми твітами та результатами спортивних змагань.

Twitter також випускає новий інтерфейс для Moments - колекцій мережі для розміщення пов’язаних твітів та відео в одному місці. Moments переходить від горизонтальної навігації пальцем до вертикальної прокрутки, перемикаючись із формату Stories-like на більш традиційний стиль Twitter, після того як тести функції збільшили кількість користувачів, які повернулися до інструменту.

У США "Моменти" також дозволять користувачам вибрати, чи бачити зворотний хронологічний список або найпопулярніші твіти. Нові вкладки організують розділ за підсумками, останніми та найпопулярнішими коментарями. Відео в режимі реального часу також буде включено в "Моменти", коли воно буде доступне. Оновлення вже розповсюджене для спорту, але починає виходити на новини та події. Повільне розгортання означає, що деякі користувачі продовжуватимуть бачити дизайн горизонтального проведення в деякі моменти, а не в інші.

Деякі зміни вже спрямовані на користувачів, тоді як інші - повільніше, що з’явиться протягом наступних кількох місяців.

Останні повідомлення