Практично: Додаток Myspace - це красива, заплутана робота, що триває

myspace_app (1)Щодо самоназваної метелики в соціальних мережах, я отримав серйозне зізнання: я ніколи не вев обліковий запис Myspace (принаймні, наскільки мені відомо). Я був занадто зайнятий написанням свідчень вбивць для своїх друзів у Friendster, і коли це застаріло, я звернувся до Facebook, щоб дізнатись про деякі війни натовпів. Думка про реєстрацію мене завжди дратувала, але я ніколи не натискав на курок. До цього часу.

Новий Myspace досить витончений та блискучий. Він наповнений більшими, чистішими візуальними елементами, які надають сайту сучасніший вигляд. Повторний запуск був дуже обговорюваним, і тепер, коли Myspace офіційно вийшов з бета-версії з запущеним додатком для iOS, прийшов час ще раз поглянути на те, що новий Myspace вносить на стіл соціальних медіа-зустрічей-музики .

Як це працює

Приєднатися до Myspace легко. Забудьте про іронію використання Facebook та Twitter для входу - саме так сьогодні проводять підключення більшості сайтів, а використання існуючих даних для входу зменшує клопоти запам’ятовування нового облікового запису. Під час першого входу вам одразу вручається короткий посібник з навігації по додатку:

  • Натисніть кнопку створити (+), щоб додати статус, анімований GIF чи фото
  • Проведіть пальцем угору, щоб отримати доступ до музичного плеєра; проведіть пальцем вниз, щоб знову сховати його
  • Торкніться кнопки меню або проведіть пальцем праворуч, щоб побачити свій профіль, вхідні та панель «Відкрити»

Коли я вперше зареєструвався через свій веб-браузер, я додав фотографію профілю та одну із обкладинкових фотографій за замовчуванням. У мобільному додатку натискання значка «Редагувати» на сторінці профілю поєднує варіанти як для вашого профілю, так і для обкладинки - ви можете редагувати одну або обидві.

myspace_appshots (1)myspace_appshots (2)

Оскільки мій обліковий запис абсолютно новий, у мене немає з’єднань, тому, звичайно, потоки, сповіщення та повідомлення деякий час будуть порожніми. Щоб виправити цю «проблему», я натиснув «Люди» під панеллю «Відкрити» і підвів до цього вікна пошуку, яке приблизно нагадує ті, які ви можете знайти на сайтах знайомств в Інтернеті.

myspace_appshots_searchbox

Це не так що однак жахливим, оскільки за типом облікового запису ви можете шукати бренди, місця проведення, музикантів, фотографів, моделей, режисерів, дизайнерів, ді-джеїв та інші покликання, крім того, що ви можете шукати інших членів Myspace. Ви можете ще більше звузити пошук, вибравши стать та налаштувавши параметри відстані. Враховуючи вибрані вами фільтри, ви можете розпочати сканування профілів, проводячи пальцем ліворуч.

myspace_appshots (4)

Ви також можете переглядати їхні профілі та надсилати їм повідомлення. Якщо ви бачите профіль, до якого ви хочете підключитися, натисніть значок подвійного кола у верхньому правому куті екрана. Не відчуваєте своїх пошуків? Поверніться до розділу Люди та натисніть X у полі пошуку, щоб переглянути рекомендації щодо профілю з Myspace. Якщо ви вже маєте на увазі музикантів або виконавців, ви можете ввести їх імена на панелі пошуку, де ви легко зможете зв’язатися з ними або надіслати їм повідомлення.

myspace_appshots (6)

Після того, як ви перейшли за кількома людьми, ви можете повернутися до потоку та перевірити їх оновлення. Ви можете натиснути Показати фільтри, щоб перевірити будь-який з чотирьох типів оновлень за один раз.

myspace_appshots (7)

Далі - функція Радіо. Ви миттєво побачите, яка радіостанція в тренді, а також кількох представлених виконавців, яких ви, можливо, захочете послухати. Ви також можете переглядати станції за жанром.

 myspace_appshots (8)myspace_appshots (9)

Після вибору радіостанції програвач запуститься внизу сторінки. Якщо артист, котрий грає, є тим, кого ви хотіли б тримати за вкладками, ви можете легко натиснути піктограму «Підключитися» під час прослуховування. Не відчуваєте пісні, що відтворюється зараз? У вас є можливість пропустити його, але будьте скупим за допомогою кнопки перемотування вперед - вам обмежено шість пропусків на годину на станцію. Причина? Дрібний шрифт у ліцензіях Myspace вимагає від них обмеження кількості пісень, які ви можете пропустити за певний час. Якщо ви хочете почути щось нове після шести пропусків, ви можете послухати іншу станцію.

Єдине, з чим залишилось повозитись у мобільному додатку, - це інструмент GIF, що досить класно. Ви можете або утримувати кнопку Record, щоб зробити кліп, або торкнутися, щоб зробити серію фотографій. Зробивши одну фотографію, ви побачите фантомне зображення, яке допоможе вам спланувати, як виглядатиме ваш GIF.

Триппі-селфі, Триппі селфі. Перевірте готовий продукт.

Після завершення обробки ви можете перехресно розмістити свій GIF у Facebook та Twitter. Те саме стосується публікації фотографій та оновлень статусу.

Мобільні та Інтернет

Мій досвід роботи з мобільним додатком Myspace був досить коротким, тому я вирішив порівняти щойно випробувані функції з веб-версією. Ось деякі відмінності, які я спостерігав:

На своїй сторінці профілю в мобільному додатку ви можете редагувати свій профіль та обкладинку ... все. У веб-версії ви можете це зробити та відредагувати свою коротку біографію, легко натискаючи на місце, яке ви хочете змінити.

myspace-web-1

У вікні пошуку в мобільному додатку для людей доступні лише тип облікового запису, стать та відстань. Веб-версія включала поштовий індекс та музичний інтерес, завдяки чому виявлення зв’язку стало дещо точнішим.

У веб-версії ви можете навести курсор на піктограму «Зв’язати» в профілях інших людей, щоб переглянути інші параметри. Ви можете під’єднуватися, ділитися, блокувати, повідомляти та переглядати відсоток своєї спорідненості з людиною. У мобільному додатку ви можете лише підключити або надіслати повідомлення користувачеві.

myspace-web-2

Найбільше обмеження на сьогодні - функція Discover, яка може легко стати визначальним фактором вашого приєднання до Myspace. У мобільному додатку ви можете знаходити лише людей та радіостанції. У веб-версії ви можете отримати доступ до пропонованого вмісту, такого як Artist of the Day, One to Watch або Morning Mix, що полегшує нерішучим користувачам початок роботи. Окрім можливості виявити людей та радіостанції, ви також можете перевірити пісні, альбоми та виконавців на вимогу, які отримали найвищу ротацію на сайті. Ви також можете переглянути мікси та відео. Наразі всі ці речі недоступні в мобільному додатку.

myspace-web-3

Чи може програма Myspace вистояти проти Spotify та Pandora?

Наявність мобільного додатка Myspace зручно для тих, хто віддає перевагу використанню портативних пристроїв для прослуховування музики, але щоб мати можливість конкурувати з іншими музичними сервісами, такими як Spotify та Pandora, для цього потрібно набагато більше попрацювати. Зараз радіостанції та жанри виконавців досить обмежені, тому з цього лише випливає, що відкриття та курирування музики також не ріжуть її. Пошук профілів виконавців не завжди приведе вас до їх персоналізованої станції. Чому так? Згідно з веб-сайтом Myspace, ви можете отримати персональну радіостанцію Myspace лише якщо ви активний слухач - вам потрібно підключитися до більшої кількості пісень і прослухати більше музики. Ви дізнаєтесь, чи є у людини своя радіостанція, якщо ви бачите оранжеву кнопку відтворення у верхній частині її профілю. Це складно порівняно із Spotify або Pandora, коли простий пошук композиції, альбому чи виконавця негайно дасть вам пісню, станцію чи список відтворення, щоб перевірити.

Програми Pandora та Spotify майже точно відповідають їх веб-версіям, тому кожен, хто використовував їх у браузері, не залишиться бажати більше. Функцій, запропонованих програмою Myspace, на даний момент недостатньо, щоб я змусив відмовитись від облікових записів в інших музичних сервісах, але мені це подобається, щоб він залишався встановленим - зрештою, минуло лише кілька днів з моменту останнього оновлення. Вигляд плитки фотографій зачаровує і ідея підключення до нічого - нехай це буде людина, пісня, публікація у форматі GIF - це чудовий старт для повернення соціальної мережі та надає їй цікавого переваги перед конкурентами. Поки команда Myspace продовжує працювати над впорядкуванням свого музичного досвіду, вкладаючи більше додаткових веб-функцій у свій додаток, тим краще воно буде.

Наразі додаток Myspace iOS доступний в App Store, тоді як версія Android працює. Ви також можете переглянути версію сайту, оптимізовану для мобільних пристроїв.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found