Що це за червоний знак рівності і як він захопив Facebook?

МЕМ ПРО РІВНІСТЬ ШЛЮБІВСьогодні вранці ви, можливо, помітили натиск червоних знаків рівності, які переймають вашу стрічку Facebook ... і, можливо, навіть ваш потік у Twitter. І Instagram. Ми спостерігаємо тут соціальну кампанію, яка стала вірусною - і якщо ви відчуваєте себе невпевнено (настільки очевидним, наскільки може бути символ), ми розберемо його для вас.

Що з цими червоними знаками рівності?

Верховний суд Сполучених Штатів сьогодні слухає суперечку щодо Холлінгсворт проти Перрі, справа, яка визначатиме, чи є суперечливий закон Каліфорнії положення 8 конституційним. Проп 8 заявляє, що шлюб може бути лише між чоловіком і жінкою, тому, якщо Суд скасує його, він буде святкуватися як перемога всіх, хто підтримує рівність шлюбу. Завтра Суд заслухає США проти Віндзора, який визначатиме конституційну долю DOMA, або Закон про захист шлюбу. Разом ці дві справи є найглибшими, коли Верховний суд вступив у дискусію щодо шлюбу.

Сказати, що це важливий момент у боротьбі за рівні права, є заниженням - хоча жоден з результатів не буде визначати законність одностатевих шлюбів у США, обидва рішення матимуть великий вплив на те, як вирішуватиметься питання в майбутньому.

червоні знаки рівності

То з чого почалася сама червоно-рожева ікона? Кампанія за права людини, організація, яка захищає права ЛГБТ, сьогодні змінила свій символ із синьо-жовтого знака рівності на рожево-червоний варіант, щоб звернути увагу на важливість рішень Суду, пояснених вище.

Як воно поширилося так швидко?

HRC - це значне лобі, і він добре працює із взаємодією зі спільнотою Facebook - зараз більше 40 000 поділилися своїм оригінальним дописом, щоб розповсюдити інформацію близько 23 годин тому, і це лише з домашньої сторінки групи.

Інтернет-суперзірки, такі як Джордж Такей, допомогли збільшити підтримку, переклавши свої популярні сторінки; Такеї отримав понад 60 000 "лайків" за свій пост.

І це не лише Facebook. Червоний знак також перекочував у Twitter та Instagram - такі хештеги, як #MarriageEquality та #SCOTUS, популярні, і там люди змінюють свої фотографії на червоний знак рівності, а багато інших важать - включаючи офіційний рахунок президента Обами:

"Кожен американець заслуговує на те, щоб до нього ставилися однаково." #MarriageEquality, twitter.com/BarackObama/st…

- Барак Обама (@BarackObama) 26 березня 2013 р

Беручи знак і бігаючи з ним

Багато людей накладають індивідуальні повороти на символ, додаючи певної індивідуальності інакше інакше побаченим червоним знакам рівності.

червоні знаки рівності переймають facebook народження шлюбу рівність мем скріншот 2013 03 26 о 2 29 50 вечорачервоні знаки рівності переймають facebook народження шлюбу рівність мем скріншот 2013 03 26 о 2 48 02 вечорачервоні знаки рівності захоплюють facebook народження шлюбу рівність мем скріншот 2013 03 26 о 2 30 14 вечора

Зараз, очевидно, не всі в Сполучених Штатах підтримують рівність шлюбу, інакше це не було б таким спірним питанням.

Насправді, недавнє дослідження продемонструвало, як те, що люди висловлюють у Twitter, відрізняється від фактичної загальної думки, і те саме, ймовірно, справедливо для Facebook. І оскільки дослідження Twitter показало, що думки в Twitter не збігаються з тим, як люди голосували за Prop 8, можна з упевненістю сказати, що соціальні медіа не є цілком точним барометром популярних настроїв.

Тим не менше, немає жодного символу шлюбу, який би набирав майже стільки ж популярності. Найближчим, що ми знайшли, був символ Національної організації з питань шлюбу, і хоча група не готувалась із зображенням, готовим до вірусів, вона сьогодні рекламує марш на Капітолій, щоб захистити Prop 8 та DOMA.

Проблеми соціальних мереж із прогнозуванням фактичної думки населення можуть виникати внаслідок того, хто її використовує. Користувачі Twitter перекошені молодше загального населення, тому, хоча популярність цієї мемової кампанії щодо рівності шлюбів не обов'язково означає, що загальна думка суттєво змінилася, це означає, що люди, які розміщують публікації в соціальних мережах - що, як правило, є молодшою ​​демографічною групою - дотримуватися цих поглядів. І це може допомогти визначити майбутні народні настрої, якщо не те, що почуває нація в середньому сьогодні.

Ми досі не знаємо, як Суд буде вирішувати ці ключові справи, але принаймні ми можемо втішитись тим, що знаємо, як "Золоті дівчата" ставилися до рівності шлюбів:

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found