Snapchat нарешті повернувся в Інтернет після аварії в понеділок вранці

Snapchat знову знизився більше години в понеділок вранці, останній із низки відключень, що вплинули на роботу програми.

Відключення Snapchat розпочалося трохи о 8 ранку за тихоокеанським часом у понеділок, коли користувачі повідомляли, що вони не можуть надсилати знімки, отримувати знімки або навіть оновлювати свої канали. Щонайменше 18 000 людей повідомили про перебої в роботі DownDetector, проблеми яких значною мірою стосуються США, Канади та Європи.

Випуск тривав приблизно до 9:30 ранку за тихоокеанським часом, повідомляє Snapchat. Додаток зараз повинен працювати нормально.

Питання вирішено ???? Якщо у вас все ще виникають проблеми, повідомте нас про це!

- Підтримка Snapchat (@snapchatsupport) 14 жовтня 2019 р

Ми звернулися до Snapchat, щоб отримати додаткові відомості про те, що спричинило відключення та як воно планує запобігти подібним у майбутньому. Ми оновимо цю історію, якщо почуємо відповідь.

Раніше вранці в понеділок компанія відповіла на скарги клієнтів в акаунті підтримки Snapchat Twitter.

"Ми усвідомлюємо, що Snapchatters відчувають проблеми з надсиланням чатів і знімків", - заявила компанія. "Ми розглядаємо це і працюємо над виправленням".

Як зазвичай, користувачі Snapchat негайно перейшли в Twitter, щоб пожартувати (і поскаржитися) на те, що їх улюблена соціальна мережа не працює.

Я біжу в Twitter, щоб перевірити, чи не втратив ще хтось Snapchat #snapchatdown pic.twitter.com/GJUNcFQFIx

- Нада ???? (@ ta1333356) 14 жовтня 2019 р

Я вриваюся в Twitter, коли мої повідомлення snapchat не надсилаються, щоб з’ясувати, чи Snapchat не працює #snapchatdown pic.twitter.com/NerQlZM1sY

- Сейді (@ssadiemay) 14 жовтня 2019 р

Останній серйозний збій відбувся менш ніж за тиждень після того, як Snapchat у середу, 9 жовтня, годинами перестав працювати в автономний режим. Якщо у вас виникли багато проблем із додатком, ви не самотні. За даними DownDetector, користувачі повідомляли про проблеми майже щодня в жовтні. Проблеми також не розпочались цього місяця: і Snapchat, і Instagram впали одночасно у вересні.

Збої постійно виникають на великих сайтах соціальних мереж. У вересні Reddit не працював майже дві години, а в липні також перейшов у режим офлайн для користувачів настільних комп'ютерів, змусивши користувачів втікати до інших соціальних мереж під час обох відключень.

Цілком ймовірно, найбільший серйозний збій за літо відбувся в липні, коли Facebook, Instagram і WhatsApp знизилися або мали відключення протягом майже 12-годинного періоду. Навіть після відновлення послуги для деяких користувачів, у найбільших у світі соціальних мережах виникали проблеми з правильним завантаженням фотографій та відео, що робило їх майже повністю непридатними для наркоманів у соціальних мережах.

Це надзвичайна новина, яка буде поповнюватися останніми подіями.

Останні повідомлення