Найкращі програми Spotify

найкраща остаточна копія заголовка програми spotify -

З більш ніж 20 мільйонами пісень та підрахунком голосів важко стверджувати, що Spotify не став однією з прем’єрних служб потокового передавання музики за останнє десятиліття. Через п’ять років після першого запуску стартап дозволяє користувачам переглядати та вільно відтворювати величезний каталог мелодій - будь то N.W.A. Прямо з Коптона, саундтрек до Кримінальне чтиво, або куля альбому Майлі Сайрус. Проте мало відомо, що Spotify також може похвалитися вражаюче широким вибором програм Java, HTML5 та CSS для виявлення та переживання всієї музики, яку може запропонувати платформа, яка перетворилася на сервіс. Про те, чи послуга потокового передавання перевершує подібні Pandora та Google з точки зору алгоритмів, можна дискутувати, але ви не можете стверджувати, що додана функція не вітається.

За допомогою програм Spotify користувачі можуть переглядати огляди альбомів із таких популярних музичних видань, як Перекотиполе і Вила, створюйте та голосуйте за спільними плейлистами в слухальних кімнатах Soundrop та автоматично курируйте плейлисти, що відповідають їх все більш похмурому настрою, використовуючи Moodagent (підказка: багато Bright Eyes та Elliot Smith). Крім того, доступні додатки для перегляду текстів у режимі реального часу та інформування, коли ваша улюблена група котиться по місту, акуратно вкладені в робочий стіл і веб-програму Spotify для доступу в один клік незалежно від вашої платформи.

Ось наші найкращі вибори для найкращих додатків Spotify, щоб ви витрачали менше часу на перегляд повсякденних програм, а більше часу використовували ті, які максимально використовують переважну бібліотеку Spotify. Тепер будемо лише сподіватися, що лондонське Міністерство звуку не влаштується в залі суду.

Ця стаття була спочатку опублікована 19 січня 2013 р. Та оновлена ​​15 листопада 2013 р. Френсіс Бі взяв участь у цій статті.

Moodagent

991a66d15adf3b59b88e9382bbe6d697426c014e_li (2)Доводиться слухати буйну британську попсу, засвічену сонцем, мабуть, не ідеально, коли ти почуваєшся пригнічено. На щастя, створений Данією Moodagent був спеціально розроблений, щоб відповідати вашому настрою. Додаток автоматично курирує списки відтворення на чотирьох аспектах - чуттєвості, ніжності, щастя та гніву - і дозволяє користувачам встановлювати емоційні криві, які регулюються протягом усього періоду списку відтворення, занурившись в інші настрої, крім початкового, встановленого для списку відтворення. Крім того, списки відтворення можуть повністю базуватися на вибраній пісні або темпі, протилежному настрою, враховуючи такі характеристики, як інструментарій, жанр та загальні якості виробництва. Це не завжди потрапляє в мету, але, безумовно, на майданчику.

У той час як тендерний список відтворення може містити подібних до братів Айлі та Канді Стейтон, розлючені плейлисти, швидше за все, будуть складені з «Вмираючим плодом», «Pig Destroyer» та «Motorhead». На протилежному спектрі в чуттєвих плейлистах будуть представлені такі виконавці, як Мері Дж. Блайдж та Мадонна, тоді як веселі запропонують Ніну Сімоне, Маленького Уолтера та Шуггі Отіса.

Знімок екрана Moodagentнайкращі програми Spotify Moodagent 2найкращі програми spotify moodagent 3

Вила

204a0561e7a524ad8c9df1072406df19df88fc87_liСкажіть, що ви хочете про нахабний цинізм, який виливається з кожного огляду альбому Pitchfork, але ви не можете сперечатися, що це не одна з прем’єрних музичних публікацій в Інтернеті. Чиказьке видання, назване на честь татуювання Тоні Монтани у фільмі Шрам, армія письменників постійно обшукує нижні регіони музичного світу, вибираючи нових і нових артистів з усього світу. Додаток Pitchfork доповнює сайт, зручно розбитий на три вкладки, які можна переглянути - Усі огляди, Кращі нові альбоми, Списки відтворення - кожна з яких часто супроводжується додатковим текстом та коментарями.

Кожен представлений альбом перераховано з числовим рейтингом, від одного до 10, і включає повний огляд альбому з широким контекстом кожного виконавця чи групи. Користувачі можуть навіть зберегти згаданий альбом як плейлист Spotify або поділитися ним через Facebook, Twitter, Tumblr або з другом. Pitchfork, як відомо, купається в альтернативному та інді-жанрах, але відомо, що він порушує формат, коли це виправдано. І лише через те, що видання викрикувало одного з ваших улюблених виконавців на їх останньому LP, ahem Pixies, низький рейтинг все ще є суб'єктивним. Зрештою, мова йде про відкриття.

Додаток Pitchfork 2найкращі програми spotify для вилнайкращі програми spotify для вил 3

TuneWiki

4eb30f9082e51355a7c43d7d50602ceb9de9ead2_liЧаси MetroLyrics та A-Z Lyrics можуть нарешті закінчитися. За допомогою TuneWiki користувачі можуть швидко переглядати тексти пісень на будь-якій доріжці, яку вони слухають, будь то «Hips Don't Lie» Шакіри, «And She Was» Talking Heads чи будь-яка інша композиція, яку ви можете опинити в нетверезому стані після важкої ночі з друзями. Додаток автоматично прокручуватиме та виділятиме жирним шрифтом поточний рядок під час відтворення відповідної доріжки, вкрай синхронізовано надсилаючи дані в базу даних передбачуваних текстів, пропонуючи обмежену кількість візуальних налаштувань для налаштування розміру шрифту та кольору фону. . База даних надійна, незалежно від жанру чи виконавця, але ви іноді стикаєтеся з відсутніми або неправильними текстами. На щастя, вбудований редактор текстів дозволяє виправити помилки інших користувачів або додати повний набір текстів до пісні, яка відсутня в архіві TuneWiki. Тим не менше, я не знаю, чи хтось з усіх вигадає правильні тексти пісень "Засліплені світлом". Світиться як що?

TuneWikiнайкращі програми spotify tunewiki 2найкращі програми spotify tunewiki 3

Саундроп

65f14c6c5cd69a79783165d5ffe080ce7be379e6_liСаундроп багато в чому схожий на Turntable.fm, без милих аватарів, що качають головою під музику в порожній кімнаті. Додаток пропонує користувачам слухати треки з жанрових списків відтворення в режимі реального часу разом з іншими, проводячи користувачів до чату та голосування за додані композиції, просто натискаючи стрілку вгору. Незважаючи на те, що додаток завантажений безліччю готових жанрових та тематичних кімнат, починаючи від Indie Wok та Deep House, закінчуючи розробкою та відпочинком, програма також дозволяє користувачам створювати кімнати самостійно. Незалежно від того, приватна чи загальнодоступна, користувачі завжди можуть поділитися нею, додати треки, витягнуті з каталогу Spotify, зберегти їх як список відтворення та миттєво поспілкуватися серед інших музичних снобів у кімнаті. Це приємно і працює неймовірно добре, якщо ти перебуваєш у кімнаті з однодумцями, яка любить музику, але, як і очікувалося, може статися гірше, коли ти отримаєш того хлопця, який вважає, що музична кар’єра Едді Мерфі ще не закінчена (що це не).

Саундроп 3кращі програми spotify Soundrop 1найкращі програми Spotify Soundrop 2

Хайп-машина

bea0c60f122d7776107ccf152ca4467ca4b96a4f_liЯблучно-зелена машина Hype - це все, що потрібно, коли йдеться про агрегатори музичних блогів. Створений у 05 році другокурсником спеціальності інформатики в Коледжі Хантера, сайт та супутня програма збирає нещодавно опубліковані пісні та списки відтворення з більш ніж 800 популярних та популярних музичних блогів, кожен підібраний проти алгоритмічно створених. Додаток розбито на три окремі вкладки - Рекомендовані блоги, Блоги за жанрами та Блоги за іменами - що дозволяє користувачам прочісувати та шукати безліч жанрів, що перетворюються на жанри, таких як експериментальний декодер, побитий народними дзвінками Янкі та хип-фейдер. серед інших.

У розділі жанрів представлено майже 50 класифікацій блогів, що охоплюють широкий обхват різноманітних категорій, включаючи пост-панк, жінок-вокалісток, dreampop та сумнозвісний три-хоп. Більше того, у списках відтворення блогу є зовнішні посилання на їхні відповідні сайти і їх можна зберігати як списки відтворення Spotify для використання поза додатком. Машина Hype, як відомо, вибаглива щодо своїх джерел, і, як правило, у будь-який момент зазвичай є великий обсяг чудового потокового вмісту. Можливо навіть теж висока гучність у рази.

Hype Machine 3кращий Spotify додатки Hype машина 2найкращий апарат для обману програм spotify 1

Наступна сторінка: Ще п’ять із десятки додатків Spotify.

Rolling Stone рекомендує

b9823ac5f3326e5fb28c27ee28dacf729b9c2599_liПерекотиполе є знаковим еталоном у музичній індустрії з тих пір, як засновники Янн Веннер та Ральф Дж. Глісон ввели журнал на вулиці Сан-Франциско наприкінці 60-х. У той час як публікація колись рухалася музикою покоління бебі-бумерів і політично підтримувалася такими, як Хантер С. Томпсон, вона впродовж багатьох років пристосувалась до апеляції до молодої аудиторії, швидко послабивши своє висвітлення, включивши всі манери популярного музики. Подібним чином, програма Spotify видання розроблена для демонстрації широкого жанру - від примітивних фолків до електропопів, від нових і старих виконавців. Додаток розділено на чотири розділи - Домашня сторінка, Списки відтворення, Альбоми та Пісні - кожна із різним типом вмісту. У списках відтворення зібрано кілька найкращих композицій Перекотиполе авторів, а також тих, кого підібрали такі відомі музиканти, як Девід Гетта, Мелісса Етеридж, тоді як "Альбоми" та "Пісні" містять композиції та такі ж супровідні відгуки, які ви, мабуть, знайдете у друкованому виданні журналу. Вроджений макет сторінки для оглядів альбомів чудовий, з червоними підсвітками та інтуїтивно зрозумілою навігацією, якої ми лише бажаємо, щоб Spotify прийняв.

Rolling Stone 3найкращі програми spotify, що котятьсянайкращі програми spotify rolling stone 2

Класифікувати

9d8364e9ef50a4ca231161f02c8aa6522f46b9e5_liНезалежно від того, чи класифікується це класична музика чи класична музика, такий ринок існує. Популярний додаток сильно переплітається з класичними композиторами та композиціями, відкидаючи сильно спотворену електричну гітару та розлючені перкусії на користь кларнета, клавесину, гобоя та інших інструментів класичного канону. Користувачі можуть розбити класичні твори за допомогою набору інструментів та різноманітних настроїв або просто натиснути бюст відомих композиторів, таких як Моцарт та Бах, щоб швидко зануритись у відповідні каталоги. Також доступні додаткові інструменти для фільтрації творів за темами (наприклад, балети, концерти та камерна музика) та епохами (тобто бароко, сучасність та ренесанс), причому сучасні композитори - це саундтреки сучасних повнометражних фільмів та партитур відеоігор. Варіанти великі, поєднані з відповідними новинами та короткими оглядами альбомів, а також пропонують широку довідкову інформацію про композиторів на додаток до безлічі технік музичного відкриття. Я, наприклад, не знав, що Бетховен почав глухнути в кінці 20-х. Розмова про невдачу.

Класифікуватинайкращі програми spotify класифікують 3найкращі програми spotify класифікують 2

Синя нотатка

e14ee1126156b5b8a483adabbfa64912d82f6fb6_liДжаз часто випромінює вид снобізму, який більшість із нас намагається уникати, або, що ще гірше, відчувати залякування. Однак Blue Note Records зібрав одну з найкращих колекцій джазових платівок, коли-небудь зібраних в межах програми, заробляючи майже 500 записів, які прикрашали престижний лейбл з часу його створення наприкінці 30-х. Додаток Blue Note створений для того, щоб стати порталом для тих, хто тільки починає займатися джазом, а також для тих, хто добре розбирається в жанрі, пропонуючи набір функцій, розроблених для відкриття класичних гравців, таких як Джон Колтрейн та Едді Хаббард, на додаток до останніх виконавців .

Користувачі можуть переглядати альбоми, використовуючи інтерактивну шкалу часу на домашній панелі, сканувати історичні профілі виконавців та вивчати основи з розділу Blue Note 101. Крім того, додаток поєднує фрагменти оригінальних альбомів поряд із типовими для зразків треків, демонструючи, як джазову спадщину тонко включили в альбоми від Tribe Called Quest to Blue Scholars. Це не просто можливість потокової передачі альбомів, що робить Blue Note видатним, але безліч детальної інформації, що дає все це перспективі.

Синя нотатканайкращі програми spotify blue note 2найкращі програми spotify синій note 4

Twitter #Music

c834563625e8a1feafe001f25b1c7f414ec13d81_liЗ Twitter #Music, можливо, вихід із нього, важко сказати, яка доля спіткає додаток Spotify гіганта соціальних мереж. На сьогодні, однак, це залишається одним із найкращих способів відкрити та швидко прослухати популярні пісні, що просуваються в музичній блогосфері та соціальних мережах. Зручно відсортований за п’ятьма розділами, що вимагають великої сітки - Superstars, Popular, Emerging, Unearthed і Hunted - додаток дозволяє користувачам перебирати різноманітні відомі та менш відомі одним клацанням миші.

У той час як Superstars можуть включати таких, як Емінем та Кеті Перрі, на вкладці "Популярне" будуть представлені виконавці, популярні в Twitter, незалежно від їхнього впливу. Панель Hunted, ода нещодавньому звинуваченню Twitter у стартапі, що базується в Сан-Франциско We Are Hunted, курує найкращі треки, що випливають на меланж популярних музичних блогів, тоді як панель Unearthed виділяє приховані таланти, знайдені в твітах. Натискання зображення в центрі автоматично відтворює пісню, тоді як додаткові опції для перегляду дискографії виконавців та подібних виконавців можна отримати безпосередньо в додатку. Це набагато краще, ніж веб-версія програмного забезпечення, і, чесно кажучи, найкращий спосіб не відставати від того, що слухає більшість людей у ​​будь-який момент.

Музика Twitterнайкращі програми spotify twitter music 3найкращі програми spotify twitter музика 2

Концерти Songkick

a5bf872cf296c2864e194cd0327398af4755a23f_liЯкщо ви переїдете з маленького міста у велике, можливо, вас дещо вразить кількість гуртів, що котиться кожні вихідні (я знаю, що був). Подібно до програми Bandsintown Concerts, Songkick Concerts надає прості засоби для відстеження всіх розкладів гастролей ваших улюблених виконавців у Spotify. Після додавання до сервісу програма сканує вашу музику та різні списки відтворення, розміщені у вашій бібліотеці, згодом створюючи персональний календар для майбутніх шоу у визначеному вами районі. Кожен концерт вказаний за датою, супроводжується додатковою інформацією щодо повного складу та вказівок до місця проведення, а також п’ять найкращих треків виконавців для прямого потокового передавання в додатку. Посилання на придбання квитків також є під рукою, а також загальний огляд усіх концертів у вашому регіоні на визначену дату, і додаток може одночасно переглядати кілька місць, якщо їх додавати. Крім того, вбудований каландр перелічує будь-які шоу, які ви раніше вирішили відвідати, для швидкого ознайомлення, щоб ви завжди знали, що буде. Додаток не складніший, ніж потреба ... і часом цього вистачає вже самого по собі.

Сонгкікнайкращі програми Spotify Songkick 2найкращі програми spotify songkick 3

Що ви думаєте про наш вибір найкращих додатків Spotify? Ми пропустили якісь визначні моменти? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення