Facebook переробляє альбоми з можливістю додавання відео, тексту та реєстрацій

показники довіри facebook борються з фальшивими новинами 41702812 м Максим Проценко / 123RF Facebook оновлює свої фотоальбоми - лише слово «фото» вже не зовсім правильне. Сьогодні, 1 червня, Facebook розпочав випуск оновлень альбомів, які дозволяють користувачам включати відео, текст та реєстрації, а також звичайні фотографії.

Оновлення дозволяє користувачам розміщувати не лише фотографії в одному місці, організовуючи колекцію спогадів навколо певної теми. Виходячи за рамки лише фотографій, платформа дозволяє обмінюватися реєстраціями на дорогу та текстовими повідомленнями, а також фотографіями та відео з тієї самої поїздки в одному альбомі.

facebook додає нові можливості альбому 6 створити екран, готовийfacebook додає новий альбом із 7 композиторамиfacebook додає нові функції альбому 3 створити екран порожнімfacebook додає нові можливості альбому 8 вибраних композитором вмісту

Поряд із розширеними типами вмісту, користувачі тепер можуть стежити за альбомами (і скасовувати їх). На відміну від одного оновлення статусу, альбоми призначені для збору пов’язаного вмісту з часом в одному центральному місці, але оновлення альбомів іноді мають тенденцію залишатись поза увагою у стрічці новин. Нова функція підписки дозволяє користувачам переконатися, що вони бачать все додане до цього альбому. Сповіщення можна вмикати та вимикати, причому публікації все ще з’являються у стрічці новин для будь-яких альбомів, за якими стежите.

Альбоми також більше не потрібно отримувати лише від однієї людини. Користувачі можуть запросити співавторів додати власний вміст, тому, наприклад, груповими поїздками може ділитися вся група.

Улюблені альбоми також можна виділити в профілях користувачів, позначивши альбоми як улюблені, що відображає колекцію безпосередньо у профілі. Улюблені альбоми потрібні для використання налаштування конфіденційності для всіх.

facebook додає нові функції альбому 1 профіль області переглядуfacebook додає нові можливості альбому 4 діалогове вікно підтвердженняfacebook додає нові функції альбому 3 менюfacebook додає нові можливості альбому 2 альбоми кінцевої точки

Процес створення альбому не змінюється - користувачі все ще можуть перейти до Фотографії зі своєї сторінки та натиснути "створити альбом". Альбоми продовжують підтримувати довгостроковий формат, з можливістю додавати новий вміст до того самого альбому пізніше.

Facebook заявляє, що оновлення розроблено, щоб надати користувачам більше способів ділитися своїми спогадами на платформі соціальних медіа.

Деякі користувачі Android та настільних ПК вже побачать нові доповнення, оскільки розпочате випуск сьогодні, 1 червня. Хоча користувачам iOS доведеться чекати нових функцій альбому, Facebook заявляє, що оновлення скоро надійде.

Останні повідомлення