Snapchat Sky Filters дозволяє заміняти нудне небо пальцем

Небо-фільтри Snapchat Snap Inc. Snapchat тягнеться до неба - помиляйтесь, зробіть це, замінюючи небо. Додаток соціальних медіа запустив новий інструмент, який дозволяє користувачам поміняти небо на своїх фотографіях на зовсім інше, торгуючи хмарами на зірки, заходи або навіть веселки. Небо оновлення фільтрів Snapchat для iOS та Android почало виходити в понеділок, 25 вересня, напередодні шостої річниці Snap Inc.

Snapchat тепер автоматично розпізнає, коли фотографія містить небо, і включає параметри фільтра неба всередині каруселі фільтра. Відсутність неба на фотографії означає відсутність фільтрів для просіювання. Параметри фільтра обертаються щодня, але Snapchat каже, що можливість додавати в зоряну ніч, бурхливі хмари, захід сонця, веселку та інше є частиною нової функції.

Зробивши фотографію, перебуваючи в режимі камери Snapchat, просто проведіть пальцем праворуч, щоб відкрити різні параметри фільтру. Якщо програма визначає, що на зображенні є небо, фільтри неба з’являтимуться під параметрами, дозволяючи користувачам проводити пальцем, щоб вибрати, який варіант застосувати до зображення.

Ідея замінити небо на фотографії не є чимось новим - Adobe вже продемонструвала кращу підказку майбутньої програми для заміни неба, влучно названої Sky Replace. Однак останнє оновлення Snapchat приносить цю функцію не тільки на мобільну платформу, але робить редагування таким простим, як проведення, не вимагаючи ручного відсікання неба.

Ця функція приєднується до списку понад 25 оновлень, які платформа соціальних медіа додала за останній рік - це список, на який компанія оглядається під час святкування свого шостого ювілею. У вересні також виповнюється рік, як Snapchat перейменовано на Snap Inc., випустило окуляри для окулярів Spectacles, а пізніше вийшло на біржу Нью-Йорка.

Нові небесні фільтри приєднуються до можливості додавання веб-посилання всередину знімків, яке з’явилося на платформі з Backdrops у липні. На відміну від фільтрів неба, Backdrops вимагає від користувачів пальцем окреслювати об’єкти, які не повинні бути частиною шаблону.

Літо також принесло Snap Maps, що дозволяє користувачам ділитися та переглядати Snap Stories поблизу, якщо ввімкнено спільне використання геоданих.

Останні повідомлення