Нова карта Facebook Live Live дозволяє вам завітати до незнайомців

відеокарта в прямому ефіріFacebook продовжує додавати нові функції до Live Video, по середах викладаючи інтерактивну карту для користувачів по всьому світу.

Тут ви можете заглянути в життя деяких світових співтовариств Facebook, які налічують 1,65 мільярда користувачів. Але не чекайте занадто багато - випадковий перегляд стрічок пізно в середу показав, що хлопець тупо дивиться на камеру смартфона, хитливий POV мотоциклетної подорожі, підмазаний тост та хлопець у молодіжному гуртожитку, який їсть локшину. Ох, і там теж на підлозі корчився кіт. Кожен потік мав близько 20 глядачів.

Нова веб-функція Facebook працює приблизно так само, як і мобільна карта, яку пропонує Periscope, головний конкурент компанії у грі в прямому ефірі. Сині крапки вказують на місце розташування потоку, і наведення курсора миші на нього з’єднує вас із стрічкою. Клацніть на ньому, і зображення розшириться, і, подібно до Periscope, увійшли користувачі можуть залишати коментарі, які можна переглянути разом із потоком.

Список ліворуч на карті забезпечує швидкий доступ до вірусних трансляцій - як і слід було очікувати, це переважно телевізійні станції, хоча деякі особи, перелічені як «публічні особи», також привертають певну увагу.

Натиснувши деякі крапки, ви помітите рядки, що розповзаються від місця розташування стрімера. Вони вказують на те, де нинішні глядачі знаходяться по всьому світу, хоча, можливо, генеральний директор Facebook Марк Цукерберг буде розглядати їх як показник того, наскільки успішно він прагне у своєму прагненні зв’язати всіх на планеті.

Інтерактивна карта Live Video, безперечно, повинна збільшити трафік для послуги, оскільки раніше єдиний спосіб, яким ви могли б знати, чи користувач транслював у прямому ефірі, - це сповіщення, тобто ви вже повинні були стежити за ними. Тепер, поки потоки користувачів відкриті для всіх і не обмежуються певною групою, ви можете заходити до людей - і котів - скрізь, щоб побачити, що вони задумали.

Нова функція є однією з багатьох, яка розгортається для Live Video, оскільки гігант соціальних мереж бореться з Periscope, що належить Twitter, за перевагу в прямому ефірі.

Facebook знає, що тут можна заробити грошей - за повідомленнями, користувачі дивляться прямі трансляції втричі довше, ніж записане відео, та публікують у 10 разів більше коментарів. Компанія працює над укладанням угод про розподіл доходу зі своїми платними партнерами Live, що має гарантувати великі виплати обом сторонам, як тільки Live Video міцно утвердиться.

Перегляньте інтерактивну карту Live Video на Facebook, натиснувши це посилання.

Останні повідомлення