Чоловік із Чикаго власноруч знімає на Facebook Live

чикаго зйомки facebook live fb - -Повідомляється, що чоловік зафіксував момент, коли його критично застрелили у прямому ефірі на Facebook, в результаті чого поліція розслідувала підозрюваного стрільця.

На 31-річну жертву, яку чиказька поліція назвала Брайаном Філдсом, начебто напали на камеру, коли він транслював відео у Facebook в своєму місцевому районі Енглвуд.

На графічному кліпі, який згодом став вірусним, видно, як Філдс знімає себе в другій половині дня, коли хтось підходить до нього і робить кілька пострілів. Потім камера падає на землю, і все, що можна почути, це навколишнє середовище. За даними поліції, зловмисник вскочив у транспортний засіб і помчав вслід за нападом. Зараз відео передано в Інтернеті тисячі разів, і його можна повністю переглянути тут (будьте застережені, кліп містить графічний вміст та чітку мову, що деяких глядачів може засмутити).

Очевидці стверджують, що почули дев'ять або десять пострілів до того, як Філдс впав об землю. Навідника також можна коротко побачити у кадрі прямої трансляції. Відео стало невід'ємною частиною розслідування передбачуваної стрілянини, і чиказька поліція працює над тим, щоб перевірити його справжність.

Повідомляється, що його друзі називали Шугар Рей, на момент нападу Філдс знімав на екрані своє повернення до рідного міста. Під час прямого ефіру він розповідає про магазин, який відчиняється для дітей. "Це схоже на те, що хтось підкрався з-за його спини", - сказав Філдс друг Мануель Стюарт.

В даний час Філдс перебуває у важкому стані в лікарні на горі Синай, отримавши вогнепальні поранення обличчя та паху. Чиказька поліція заявила, що уважно вивчає осіб, які є в кліпі, з метою пошуку свідків та підозрюваних.

Останні повідомлення