Найгірші речі, які ви можете зробити в Instagram

зупиніть це найнеприємніші речі, які ви можете зробити в InstagramВам дозволено завантажувати все, що завгодно, в Instagram (звичайно, в межах його умов використання). Однак ви також повинні знати, що, якщо ви зловживаєте програмою, може статися величезна кількість прокатки очей, пропуску після публікації та різного рівня роздратування, спричиненого вашими фотографіями.

Ми всі знаємо, що це за речі, тож якщо ви хочете не бути такою людиною в Instagram або просто приєднатися до нашого розгрому винних - читайте далі. Тому що це найприкріші речі, які ви можете зробити в Instagram, для чого немає виправдання.

1. Опублікування фотографії #ThrowbackThursday або #tbt… минулого тижня

Будь-який шанувальник Instagram знає, що означають ці хештеги, але не всі знають, що цей мем перетворився на щотижневу гру для завантаження фотографій, яка має суворі правила:

Ідея "повернення" стосується оди вашим минулим, коли ви ще були в памперсах і не могли розмовляти, не слинячи, коли ви грали на відкритому повітрі, а не на телефоні чи Xbox, коли плечові накладки та носіння біркенсток з шкарпетки мали сенс - це, очевидно, не охоплює висвітлення фото подій, що сталися цього року, не кажучи вже про минулий тиждень. Фотографія року тому може бути прийнятно для більш толерантних спостерігачів Instagram, але коли справа доходить до #tbt, чим старша фотографія, тим краще.

2. Брехня про використання #nofilter

Не будьте негідником, брешучи, що не використовуєте жодного фільтра Instagram, оскільки існує безліч способів викрити вас за фальшивого фільтра, яким ви є. Насправді, якщо ви використовуєте такі переглядачі, як Webstagram, ви можете з першого погляду знати, який фільтр користувач застосував до своєї фотографії, тому що там написано прямо на виду.

Веб-програма:

webstagram немає фільтра

Слово мудрим: Якщо ти є збираєшся брехати, не використовуй тостер ... ти кращий за це. Серйозно, не могли б ви бути більш очевидними? О так, ти міг би: Кельвін (* здригається *).

3. Використання інших додатків-фільтрів за межами Instagram

Справді? Ви що відчайдушно бажаєте заявити #nofilter на віньєтованій вашій фотографії із заднім заходом сонця на задньому плані? Тому що так, тим самим ви уникаєте функції розпізнавання фільтру Webstagram, але, будь ласка ... не потрібно художньо дивитись, які фотографії зроблені на льоту, а які пройшли пост-обробку. Якщо вам справді доведеться подряпати цей свербіж, щоб прикрасити цю м’яку фотографію вашої тарілки спагетті, то, принаймні, визнайте, що використовуєте будь-яку програму для фільтрування, яку ви використовуєте. В ідеалі Instagram повинен бути спільнотою учасників на одній і тій самій грі доступних фільтрів та обмежень телефонних камер, а не змаганням, яка людина має найкращий додаток для редагування фотографій, або Хто може швидше Photoshop завантажити свою фотографію на свій телефон.

4. Всі селфі, весь дивний час

Ми цілком усвідомлюємо, що захоплення селфі бурхливо захоплює мистецтво фотографії, і ми з цим все гаразд. Дійсно. Що виводить його на абсолютно новий рівень "о, давай!" полягає в тому, що деякі люди роблять більше одного селфі ... протягом кількох хвилин, домінуючи над вашим і без того звуженим до одного зображенням за раз. На той момент ви, діти, просто егоїстичні в ефірі. Будь ласка, поважайте і звільняйте місце декораційним знімкам, мистецтву кави та фотографії домашніх тварин. Єдиний випадок такої поведінки - це якщо у вас є ім’я користувача, таке як SelfieSophie чи NuthinButMe, або щось, що прямо проголошує вашу любов до самостійної фотографії - у такому випадку виною є не той, хто підписується, а послідовник.

З цим, давайте святкувати цього хлопця, який є одним з дуже рідкісних винятків із правила.

містер селфі jpg

5. Надмірні теги

Тому що це в кінцевому підсумку непотрібне - який сенс отримувати ♥ від людей, з якими ти ніколи не поговориш за звичайних обставин? Крім того, це очей. Ми повинні постійно говорити вам знову і знову?

6. Відчайдушність

Серйозно, бачачи публікацію, завалену благаннями на кшталт "# Like4likes", хештеги та "Я піду назад!" нотатки просто вибивають усіх. Ви не можете отримати своїх власних друзів? Просто поводьтесь як людина і починайте стежити, сподобатися та коментувати фотографії, які вам подобаютьсяо, я не знаюнасправді подобається. Можуть траплятися божевільні речі.

Останні повідомлення