Огляд Міжнародного жіночого дня - Facebook 2018 рік, знову

Facebook

Два роки поспіль найбільш обговорюваним моментом Facebook був Міжнародний жіночий день. У четвер, 6 грудня, Facebook поділився оглядом «Року-2018» - звіту, який розглядає найбільш обговорювані моменти на соціальній платформі за останній рік. Звіт пропонує розуміння найбільш озвучених проблем користувачів, які цього року варіювали від контролю над зброєю до виборів у США та Бразилії.

Як і в 2017 році, Міжнародний жіночий день був найбільш обговорюваним моментом 2018 року. Хоча подія залишалася найважливішим моментом на платформі, Facebook заявляє, що дискусія цього року змістилася - замість того, щоб говорити про день, більша частина дискусії була зосереджена на жіночих проблемах та причини.

Більше мільйона людей відреагували на подію руху "Марш за наше життя", яка відбулася після стрілянини у школі "Паркленд" у Флориді. Facebook повідомляє, що розмова навколо руху велася по всьому світу. Разом із тим, що Facebook є однією з найбільших подій року, Facebook зазначає, що користувачі зібрали понад 2,5 мільйона доларів на відповідну справу за допомогою різних зборів коштів у мережі.

Вибори президента Бразилії та проміжні вибори в США завершили список найбільш обговорюваних питань у Facebook у 2018 році.

Дані Facebook також проливають світло на деякі найпопулярніші святкові моменти за останній рік. Понад 383 мільйони користувачів Facebook взяли участь у чемпіонаті світу з приблизно 2,3 мільярдами публікацій, коментарів, реакцій та подій на чемпіонаті з футболу. Це перевищило 62 мільйони людей, які говорили про перемогу "Філадельфії Іглз" у "Суперкубку-52", і 42 мільйони Facebook, які обговорювали весілля принца Гаррі та Меган Маркл.

Facebook повідомляє, що користувачі за минулий рік також вшанували передачу кількох впливових ікон, серед яких Арета Франклін, Авічі, Долорес О’Ріордан, Стівен Хокінг, Ентоні Бурден і Берт Рейнольдс. Святкування 100-річчя від дня народження Нельсона Мандели також було одним з найвищих вечорів вшанування ікон цього року.

Facebook склав список, взявши найпопулярніші ключові слова, якими поділилися з 1 січня по 11 листопада, і порівняв дані з минулорічними. Мережа порівняла ці цифри з минулорічними, щоб виключити популярні щороку ключові слова, наприклад, для таких свят, як День матері та Хелловін.

За винятком того, про що повідомляли користувачі мережі за останній рік, 2018 рік був для мережі важким, оскільки Facebook зіткнувся з негативною реакцією багатьох скандалів щодо конфіденційності, включаючи розлад Cambridge Analytica. Поки цього року зростання Facebook сповільнилося, компанія все-таки досягла 2,5 мільярдів користувачів у Facebook, Instagram, WhatsApp та Messenger.

Останні повідомлення