Як вимкнути Snapchat's Snap Map

Карта Snapchat Snapchat, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до публічних дописів, пов’язаних із певними місцями, була сприйнята зрозумілою критикою, коли вона вперше вийшла в 2017 році. Хоча спочатку ця функція продавалася як спосіб перегляду публікацій, завантажених до Нашої історії - те, що виявилося корисним після урагану "Гарві" - той факт, що додаток передавав ваше місцезнаходження щоразу, коли ви його відкривали, був якось занесений під килимок.

Подальше читання

  • Як користуватися Snapchat
  • Сім прихованих функцій Snapchat для спілкування в чаті з друзями

Окрім очевидної небезпеки, ця функція може представляти для молодих користувачів або тих, хто не знайомий з можливостями обміну даними про місцезнаходження, хто справді хоче, щоб їх друзі (або батьки), знаючи, де вони знаходяться в будь-який час? Багато користувачів, ймовірно, увімкнули цю функцію, коли вперше публікували публікації в "Нашій історії", не усвідомлюючи, скільки саме доступу вони надавали програмі. На щастя, ми описали нижче, як вимкнути функцію Snap Map, а також способи обмеження того, хто може бачити ваше місцезнаходження, якщо ви хочете, щоб це було ввімкнено.

Як саме працює Snap Map?

Якщо ви ввімкнули цю функцію, ваше місцезнаходження буде оновлюватися на карті прив'язок кожного разу, коли ви відкриваєте Snapchat. Точні дані про місцезнаходження відображатимуться лише короткий проміжок часу, але загальні дані про місцезнаходження можуть зберігатися довше (хоча незрозуміло, скільки саме тривають ці періоди). Якщо натиснути на карті Bitmoji друга, ви побачите, коли останнє оновлення їх місцезнаходження було останнє. Це також відображає останній раз, коли вони відкривали програму, і вони можуть зробити те саме для вас. Місцеположення залишатимуться на карті до восьми годин, за умови, що ви більше не відкриватимете програму протягом цього періоду часу. Якщо з моменту останнього відкриття програми минуло більше восьми годин, ваше місцезнаходження зникне з карти до наступного разу.

Ви також можете торкнутися гарячих точок, кольорових точок на карті, що вказують на активність, щоб побачити загальнодоступні публікації в цій області. Ви також можете збільшувати та зменшувати мапу, як і будь-який спеціальний навігаційний додаток. Ви також можете побачити спонсоровані події чи новинні новини з коротким описом поруч із ними, натиснувши для доступу до пов’язаних знімків.

Увімкнення режиму Ghost

як вимкнути налаштування карти snapchat - -як вимкнути оснащення snapchat

Якщо вам не подобається ідея, що ваші друзі постійно точно знають, де ви знаходитесь (а хто б знав?), Ви можете ввімкнути режим Ghost, який не дозволить оновлювати ваше місцезнаходження на карті. Ви все ще можете публікувати повідомлення в "Нашій історії" з увімкненим режимом "Привид", але це дасть вам спокій, що ніхто не стежить за кожним вашим кроком. Ось як:

Крок 1: Відкрийте Snapchat

Спочатку запустіть програму Snapchat на вашому iPhone, iPad або пристрої Android. Якщо ви ще не ввійшли в систему, введіть адресу електронної пошти та пароль, перш ніж відкривати частину програми з камери.

Крок 2: Знайдіть оснащену карту

Двома пальцями проведіть пальцем до центру екрана, щоб отримати доступ до оснащення карти.

Крок 3: Відкрийте налаштування та увімкніть Ghost Mode

Щоб отримати доступ до своїх налаштувань, натисніть значок шестірні у верхньому правому куті екрана. Після цього переключіть слайд поруч із Ghost Mode, який повинен бути першим елементом у отриманому списку.

Якщо режим привидів увімкнено, ваші друзі не зможуть бачити ваше місцезнаходження на карті. Ви все ще зможете побачити свій власний аватар, але він буде тримати синій логотип Snapchat перед обличчям, що вказує на те, що інші користувачі не бачать його. Майте на увазі, що ви можете будь-коли вимкнути Ghost Mode, виконавши ті самі дії.

Редагування налаштувань конфіденційності

Якщо вам зручно періодично поділившись своїм місцезнаходженням, ви все ще можете обмежити людей, які мають доступ до ваших даних. У розділі Ghost Mode у налаштуваннях знаходиться розділ із назвою Хто може бачити моє місцезнаходження. Який би варіант не мав блакитного прапорця поруч, це той варіант, який ви обрали на даний момент.Мої друзістосується всіх користувачів, яких ви додали в Snapchat, а також додали вас назад.Мої друзі, крімдозволяє вибрати певних друзів, від яких ви хочете приховати своє місцезнаходження, таТільки ці друзідозволяє вибрати спільних друзів, які матимуть доступ до ваших даних про місцезнаходження.

Виберіть будь-який варіант, який вам зручніший, або виконайте наведені вище дії, щоб уникнути спільного використання вашого місцезнаходження.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found