Instagram представляє Web embed для зображень та відео

вбудувати instagramInstagram нарешті випустив можливість для користувачів вбудовувати відео та фотографії. Насправді з моменту появи відео для Instagram минуло лише три тижні, але відсутні посилання на вбудовування, чесно кажучи, неймовірно розчарували (і, звичайно, це розчарування вже давно існує, коли йдеться про нерухомі фотографії). Всім, хто хотів поділитися з усім своїми фотографіями та відео в Instagram, не перетинаючи дописи, як божевільний, не пощастило. Слід визнати, що ця відсутня функція, мабуть, найбільше розчарувала технічних авторів та блогерів, чиї веб-сайти на основі WordPress (або щось інше, ніж Tumblr) повинні були знайти обхідні шляхи.

Що стосується відео, у вас була можливість надіслати щось у Facebook, зробити це загальнодоступним і захопити там код вставки; для фотографій застосовується те саме, і ви можете знайти це посилання для завантаження, а потім перезавантажити на свій власний сайт. Або ви можете використовувати сторонні варіанти. Незважаючи на це, потрібно було зробити багато кроків. Але на щастя, Instagram подарував нам власні інструменти для витягування та розміщення наших Інстаграм куди завгодно.

завантажити або вбудувати Instagram

За це Instagram / Facebook заслуговують величезної подяки. Серйозно, дякую. Мені було нудно спамувати bejesus своїм друзям на Facebook, натискаючи там повідомлення і захоплюючи відповідний код або знаходячи посилання для завантаження (які насправді працювали лише з публічно розміщеними Інстаграмами або з людьми, з якими я дружу на Facebook). І вдатися до скріншоту - це справді останнє зусилля. Елемент "перевірки" цього вмісту теж швидко застарів.

Слід зазначити, що Instagram зайняв деякий час для вбудовування гри - можливо тому, що коли він підтримував Twitter Cards, це було простим рішенням. Twitter вже деякий час робить вбудовування. Можливість вбудовувати твіт - це не просто краще (його можна натиснути, перевести безпосередньо до розглянутого твіту, втягнути метадані та розширити, щоб показати медіа-вміст, якщо до твіт додано щось, що підтримує картки Twitter), це може утримати видавців (і це все, що вам, випадковим блогерам, теж) неприємно. Використання інструмента вбудовування Twitter означає, що все, що ви розміщуєте, підпадає під "права перерекламування" платформи, які включені до її Умов використання.

Зробити скріншот твіту та використовувати його не буде обов'язково потрапить у юридичні неприємності, але ви можете уникнути всіх можливих суєт, просто натиснувши вбудовувати.

Звичайно, Twitter є набагато публічнішим форумом, ніж Facebook та Instagram, тому має сенс у тому, що опція вставки доступна. А це означає, що для Instagram все може бути трохи складно.

Багато людей хочуть повернути їхні профілі, навіть якщо це стосується чогось такого безглуздого, як зображення в Instagram чи твіт.

З Instagram конфіденційність - це все або нічого: ви або маєте повністю загальнодоступний профіль або схвалені фоловери можуть бачити ваші зображення. Це воно. Той факт, що в профілях не все так легко шукати, означає, що ви можете жити в (відносній) анонімності Instagram, якщо хочете, навіть якщо ваш профіль є загальнодоступним. Якщо ви не висуваєте речі на Twitter або Facebook, тоді ви можете лежати порівняно низько. Однак вбудована функція означає, що ваш вміст буде простішим та інтуїтивнішим лише в іншому місці.

З Facebook ви можете ділитися як завгодно (або настільки близько до того, наскільки вам дозволить Facebook). Але Instagram не працює таким чином; отже, якщо є кілька фотографій, якими ви хотіли б публічно поділитися, і їх би не байдужило, якби вони були вбудовані на веб-сайти в Інтернеті ... але були інші ти волієш утриматися від Інтернету, ну це занадто погано. Знову ж таки: це все або нічого. Ти знаєш, однак, що якщо у вас є приватний профіль Instagram і ваша фотографія вбудована, ви побачите ці зображення лише тим людям, яким ви дозволите підписатися та ввійшли на платформу. Подумайте про це так - Instagram показує більше, ніж Facebook через вбудовування (що ... ну, нічого, оскільки Facebook цього не підтримує), і менше, ніж Twitter (де все є загальнодоступним).

До того, як Instagram вбудовуватись, у мене начебто було правило Twitter для моїх зображень в Instagram: я залишив свій профіль загальнодоступним (те, що я змінив після придбання в Facebook), і якщо мені було все одно, чи були десь переплановані зображення, я б підштовхнув їх до Twitter і хтось міг захопити вбудований код там (якщо з якихось причин моя стрічка фотографій собак, гір та атрибутики «Зоряних воєн» була комусь цікавою - якою вони були колись, коли «Портлендські трейлери» використовували одне з моїх зображень - явно момент Я чіпляюсь). Але коли підтримку картки Twitter було знято, це правило, очевидно, було викинуто з вікна.

То чому, нарешті, Instagram / Facebook представили це? Відео, мабуть. Сторонні варіанти вбудовування нових відео вибігали з деревини - і це не допомогло тому, що Vine дозволив вбудовувати. Якщо ви хочете, щоб ваша функція привернула увагу, ви хочете, щоб люди писали публікації в блозі про “10 найкращих відео в Instagram” замість “10 найкращих лоз”, вам потрібні легкі вставки.

Обхідного способу знімка екрана було достатньо для зображень, але він зі зрозумілих причин не збирався вирізати його для відео. І, таким чином, здається, на Instagram тиснули, щоб він роздав вкладення.

Особисто я думаю, що вбудовування робить Інтернет кращим: він інтерактивний, інтуїтивно зрозумілий, глибший. Замість плоского зображення я можу перенестись до оригіналу річ питання, включаючи бесіди та коментарі, які відбуваються навколо нього в режимі реального часу, які, можливо, навіть не існували, коли цей вміст був спочатку опублікований. Це як живе, дихаюче, що розвивається джерело, яке не повинно існувати в межах параметрів тієї самої історії, яка його втягнула. Плюс, є аргумент авторства: чи вважаєте ви, що творець соціального контенту - це справжня річ чи ні , є багато людей, які хочуть, щоб їхні профілі були зв’язані, навіть якщо це стосується чогось такого безглуздого, як зображення в Instagram чи твіт. Багато людей хочуть бути якомога більш відкритими.

Але оскільки ця нова функція неминуче означає, що буде більше опублікованого вмісту Instagram (який потім можна буде легко прив’язати до користувачів), є серед вас ті, хто поспішатиме до своїх акаунтів в Instagram і робити їх приватними. Ви можете стверджувати, що вбудований вміст - це те, що ми повинні мати змогу прийняти, але нам навіть не дозволяють відмовитися цього. Отже, якщо ви хочете, щоб ваші Інстаграми залишалися священними та знаходились на платформі, вам потрібно вибрати приватний профіль. А потім моліться, що ви не друзі з кимось, хто, можливо, захоче перевидати всі ті фотографії п’яних пізніх сніданків, які я знаю так багато з вас.

Партай мімози середнього дня ???? ☀ ???? # Мімоза # Сонечко # Мічиган # ЛітоЛюблю

Допис, яким поділився Андреа Бурманн (@ kiwisweetie55) 10 липня 2013 року об 11:26 за тихоокеанським стандартним часом

Останні повідомлення