Нарешті, Twitter запускає свою функцію "Основні моменти" для користувачів iOS

TwitterВ даний час Twitter випускає нову функцію для iOS, якою користуються користувачі Android протягом останніх 18 місяців. Ну, краще пізно, ніж ніколи, так.

„Основні моменти” рекламуються як „швидкий і простий підсумок ... найкращих речей, які найбільш відповідають вам”, і доставляються за допомогою push-сповіщень - до двох на день - на ваш телефон.

Коли ви отримуєте сповіщення про основні моменти, одним натисканням ви переходите безпосередньо до програми Twitter, де ви знайдете свої моменти у інтерфейсі слайд-шоу. Ви можете пробитися до них, проводячи пальцем справа наліво. Коли ви натиснете остаточне виділення у списку, наступне проведення проведе вас безпосередньо до звичайної шкали часу.

Алгоритм Twitter створює основні моменти, перевіряючи облікові записи та розмови людей, за якими ви стежите, а також твіти від людей, з якими ви спілкувались у минулому. Він також розглядає "теми та події, що є популярними у вашому районі або у вашій мережі, а також людей, які популярні або популярні серед людей, за якими ви стежите".

Так, ця функція є чудовим способом для Twitter нагадати вам, що вона все ще існує, і запропонувати вам знову відкрити програму, хоча користувачі теж повинні вважати її корисною як щоденний підсумок (сподіваємось) цікавого вмісту, який потрапляє на послуга мікроблогів.

Зверніть увагу, однак - це функція, яку ви приймаєте. Якщо ви хочете взяти його за обертання, відкрийте програму, торкніться вкладки "Я" внизу праворуч, а потім натисніть піктограму "шестерня". Торкніться Налаштування, потім Сповіщення, а потім Мобільні сповіщення. Поруч із «Основні моменти» перетягніть повзунок, щоб увімкнути функцію. "Ви отримаєте push-сповіщення, коли ваші основні моменти стануть доступними", - говорить Twitter. “Пересуньте сповіщення, щоб відкрити програму Twitter і переглянути часову шкалу“ Основні моменти ”.

Якщо ви користувач Android, який ще не спробував «Основні моменти», ви можете налаштувати його, спершу торкнувшись значка меню навігації або значка профілю. Далі натисніть Сповіщення, потім Мобільні сповіщення, а потім поставте прапорець поруч із Основними моментами.

Якщо у вас немає часу, щоб просіяти всі шматки на вашій хронології, розміщені людьми, за якими ви почали примхати, - і ви ще не встигли відмовитись від них - тоді Основні моменти, подібні до функції Twitter Поки ви були відсутні , може бути одним із способів допомогти вам знайти дещо цікавіший вміст на сервісі.

Повідомте нас у коментарях, що ви думаєте про «Основні моменти» та чи вдається йому створити гідний вміст.

Останні повідомлення