`` YouTube Rewind 2018 '' ось-ось стане найулюбленішим відео

YouTube Перемотування 2018 року video (вгорі) на шляху до того, щоб стати відео, яке найбільше не подобається в історії потокового сайту.

У зведеному відео представлені деякі з найбільших користувачів YouTube за останні 12 місяців (о, і Вілл Сміт теж), і YouTube випускає його щороку з 2010 року. Але, схоже, зусилля цього року змусили людей помилитися.

На момент написання статті 7,9 мільйона людей натиснули кнопку "Не подобається" YouTube Rewind 2018. Це лише 2 мільйони від самого улюбленого відео на платформі, хіта Джастіна Бібера 2010 року, Дитина.

Враховуючи, що відео Бібера пішло вісім років, щоб досягти такої кількості антипатій, і Перемотування назад взяв всього чотири дні, здається надійною ставкою, що найближчим тижнем-двома YouTube візьме вінець за відео, яке найбільше не подобається. На YouTube.

То що ж саме так надирало світову спільноту YouTube? Ну, переглядаючи величезну кількість коментарів до відео, здається, це майже все, про що ви можете подумати.

Для початку деякі глядачі були явно відлякані від жахливих сцен відео, на яких представлені багато найпопулярніших користувачів року.

Один написав: "Якби YouTube був справді таким, я б ніколи не відвідував цей сайт", а інший сказав: "Неймовірно, наскільки YouTube від'єднався від своєї аудиторії". Хтось ще просто написав: "Мені незручно".

Але головна проблема, здавалося, полягала у відсутності PewDiePie, який, маючи понад 75 мільйонів підписників, має найпопулярніший канал на YouTube. Серед інших популярних користувачів, які відзначали свою відсутність, були Шейн Доусон і Логан Пол, хоча останній, ймовірно, був виключений через критику, яку він залицявся на початку року.

PewDiePie вже опублікував відео, пропонуючи свій власний унікальний погляд на YouTube Перемотування 2018 року відео, висміюючи надмірне використання хітових відеоігор Fortnite і сказати, як йому бракувало того, що він вважав особистостями YouTube.

“Я пам’ятаю коли Перемотування назад було чимось, що здавалося даниною поваги творцям ... це було чимось крутим, щоб бути частиною ", - сказав PewDiePie, додавши, що він радий, що не був у ньому, бо це було занадто сирно. На наступний рік Перемотування назад якщо YouTube досить сміливий опублікувати таке відео, він запропонував брати участь лише нових майстрів замість тих самих старих облич.

Розділ коментарів YouTube Перемотування 2018 року відео не все так погано. Одна симпатична душа зуміла набрати достатньо ентузіазму для трохи більш позитивного аналізу, сказавши: "Я вважаю, що це відео в деяких частинах було нормальним". Але на момент написання статті лише двом людям сподобався цей конкретний коментар.

Останні повідомлення