3D-фотографії у Facebook вискакують із стрічки новин із поворотом зап’ястя

Фотографії Facebook переходять в інший вимір. У четвер, 11 жовтня, Facebook запустив 3D Photos, формат, який використовує фотографії зі смартфонами з двома об'єктивами, щоб додати розмір зображенням у стрічці новин. Результат? Зображення, які мають глибину та рух при нахилі смартфона або перегляді всередині гарнітури.

Подібно переміщенню смартфона для панорамування панорами Facebook, тривимірні зображення у Facebook реагуватимуть на рухи мобільного пристрою - створюючи руху на фотографії, які надають зображенню відчуття глибини. Формат також сумісний з браузером Oculus на Oculus Go та Firefox на Oculus Rift.

Тривимірні зображення зроблені з використанням інформації про глибину зі смартфонів із подвійним об'єктивом, тому, хоча будь-який смартфон може переглядати зображення, вам потрібен сумісний смартфон із портретним режимом для зйомки та створення 3D-ефекту. Спільний доступ до 3D-зображення обробляється так само, як і до звичайного зображення, за винятком того, що вам потрібно натиснути на опцію 3D Photo. Ви можете знайти опцію 3D Photo, натиснувши еліпсис у куті нового поштового скриньки.

Формат 3D Photo від Facebook підтримує зображення, зроблені в портретному режимі на iPhone 7 Plus, 8 Plus, X, XS та XS Max. Facebook заявляє, що найкраще працюють зображення з предметом 3 чи чотири 4 від інших об’єктів на зображенні. Компанія також пропонує знімати зображення з предметами на передньому та задньому планах (3D-портретний знімок, що стоїть біля цегляної стіни, ймовірно, буде не таким вражаючим). Facebook також пропонує шукати кадри з контрастними кольорами та фактурами.

Ця функція продовжується на попередньо представленому Facebook-повідомленні типу 3D, але, розширюючи формат за допомогою простого зображення, зробленого на смартфоні з подвійним об'єктивом, користувачі, швидше за все, побачать більше 3D-зображень у стрічці новин. Хоча 3D не є абсолютно новим, більшість користувачів мають доступ до подвійного об'єктива iPhone, ніж сучасне програмне забезпечення 3D. Facebook повідомив Digital Trends, що ця функція буде доступна для пристроїв з подвійною камерою поза моделями Apple у майбутньому.

Можливість перегляду тривимірних фотографій з'являється сьогодні, тоді як здатність створювати їх із смартфоном із подвійним об'єктивом повільно розгортається протягом наступних кількох тижнів, повідомляє Facebook.

Оновлено 11 жовтня, щоб включити коментар від Facebook щодо сумісності, що не стосується Apple.

Останні повідомлення