Facebook тепер дозволяє вам відмовитись від націлених оголошень

Набридло бачити нерелевантні для вас рекламу на Facebook? Тепер ви можете не тільки відмовитись від реклами цієї компанії, але ви також можете зрозуміти, чому реклама була показана вам у першу чергу.

Цього тижня Facebook розпочав випуск нового “Чому я бачу цю рекламу?” функція, яка пропонує трохи більше прозорості щодо того, чому певне оголошення може відображатися у вашому каналі, повідомляє Buzzfeed.

Цей інструмент, який спочатку дратували у квітні, пояснює, чому саме вам показують рекламу, а також надає інформацію про те, як вона з’явилася у вашому каналі, наприклад, чи була вона розміщена рекламним агентством або посередником даних. У звіті також є інформація про те, як відмовитись.

Щоб переглянути інформацію, потрібно натиснути на три крапки у верхній правій частині оголошення, а потім вибрати “Чому я бачу це оголошення?” зі спадного меню.

Звідти ви можете попросити відмовитися від усіх оголошень цього конкретного рекламодавця або зробити крок далі і попросити відмовитися від перегляду оголошень, націлених на вас, на основі веб-сайтів та додатків поза Facebook.

Ви можете налаштувати всі свої налаштування оголошень на Facebook, перейшовши в Налаштування, потім Налаштування облікового запису, а потім Оголошення.

Розділ «Налаштування реклами» дозволить вам відмовитись від реклами на основі даних від реклами партнерів на основі вашої активності у продуктах компанії Facebook, які ви бачите в інших місцях. Ви також можете відмовитись від пов’язання вашого імені з оголошенням, яке відображатиметься вашим друзям. Наприклад, в оголошенні The Chapel, місцевого музичного закладу в Сан-Франциско, над ним може бути написано "Емілі Прайс подобається The Chapel", коли його показують моїм друзям. Звичайно, ідея полягає в тому, що ваші друзі частіше зацікавляться цією рекламою, оскільки ви, певним чином, схвалили її.

Facebook також пропонує інформацію про те, які рекламодавці завантажили списки на Facebook, включаючи вашу інформацію. Для нас цей список був майже виключно бізнесом, про який ми ніколи не чули, що зробило його досить просвітницьким (а також депресивним) прочитанням.

На жаль, досі немає кнопки "Вимкнути всі оголошення". Тим не менш, корисно регулярно перевіряти свої налаштування оголошень, щоб переконатися, що все, що вам подобається, або хоча б те, що ви готові терпіти.

Останні повідомлення